آمریکا چهار نفر را در ارتباط با تلاش‌های روسیه برای نفوذ در انتخابات تحریم کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

آمریکا چهار نفر را در ارتباط با تلاش‌های روسیه برای نفوذ در انتخابات تحریم کرد این بیانیه می‌گوید که روسیه برای نفوذ در انتخابات از روش‌های مختلف، از جمله هدف قرار دادن کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا، استفاده می‌کند.

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز پنجشنبه ۲۰ شهریور اعلام کرد که چهار فرد مرتبط با تلاش‌های روسیه برای تحت تاثیر قرار دادن روند انتخابات آمریکا را تحریم کرده است.

در بیانیه وزارت خزانه داری آمریکا آمده است که روسیه با استفاده از افراد نیابتی مختلف سعی دارد میان احزاب سیاسی اختلاف‌ بیاندازد و این بخشی از تلاش‌های گسترده‌تر مسکو برای تضعیف کشورها و نهادهای دموکراتیک است. این بیانیه می‌گوید که روسیه برای نفوذ در انتخابات از روش‌های مختلف، از جمله هدف قرار دادن کاندیداهای ریاست جمهوری آمریکا، استفاده می‌کند.

آرتم لیفشیتز، آنتون آندریوف، و داریا اصلانوا، اتباع روسیه، و آندری داراک عضو پارلمان اوکراین، از جمله تحریم‌شدگانی هستند که در این بیانیه به تلاش برای مداخله در انتخابات آمریکا متهم شده‌اند. این بیانیه می‌گوید اتباع روسیه برای آژانس تحقیقات روسیه کار می کنند که از ارزهای دیجیتال رمزنگار برای تامین مالی فعالیت های مخرب نفوذ در سراسر جهان استفاده می کند.

پرزیدنت ترامپ پیشتر به کشورهای نظیر ایران، چین، و روسیه در مورد دخالت در انتخابات آمریکا هشدار داده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا تعداد نیروهای نظامی خود در عراق را به ۳ هزار نفر کاهش می‌دهد🔺آمریکا تعداد نیروهای نظامی خود در عراق را به ۳ هزار نفر کاهش می‌دهد ⚡️ژنرال فرنک مکنزی، فرمانده «فرماندهی مرکزی ایالات متحده»، روز چهارشنبه در جریان سفری به عراق گفت که شمار نیروهای آمریکایی در آن کشور از ۵۲۰۰ نفر به ۳ هزار نفر کاهش خواهد یافت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا نیروهای خود در عراق را به سه هزار نفر کاهش می‌دهدفرماندهی مرکزی ارتش آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد در ماه جاری میلادی نیرو‌های این کشور در عراق را از پنج هزار و ۲۰۰ نفر به سه هزار نفر کاهش دهد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

تسهیلات لازم را در اختیار سرمایه‌گذاران در مناطق آزاد قرار دهیدرییس‌جمهور با بیان اینکه ما در مناطق آزاد و مناطق ویژه از سال ۹۲ تا ۹۸ ، ۱۳۴ میلیارد دلار صادرات داشته‌ایم، گفت: از رییس مناطق آزاد و مدیران همه مناطق آزاد درخواست می‌کنم که تسهیلات لازم را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مقام امنیتی آمریکا: خواستند ارزیابی اطلاعاتی را به ‌سود ترامپ دستکاری کنمرئیس آقای مورفی از وی خواسته به‌جای بررسی مداخلهٔ روسیه در انتخابات پیش رو، بر گزارش‌هایی تأکید کند که نقش ایران و چین را در این رابطه پررنگ می‌کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نماینده ویژه آمریکا حمله به کاروان حامل معاون رئیس جمهوری افغانستان را «خرابکاری» مخالفان صلح دانست🔺نماینده ویژه آمریکا حمله به کاروان حامل معاون رئیس جمهوری افغانستان را «خرابکاری» مخالفان صلح دانست ⚡️نماینده ویژه ایالات متحده در امور افغانستان حمله به کاروان حامل امرالله صالح را محکوم کرد و آن را «خرابکاری» مخالفان توافق صلح در آن کشور دانست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توییت علی خامنه‌ای: آمریکا مقصر کشتار ۱۷ شهریور ۵۷ است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »