خبرگزاری تسنیم

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

بهترين بازيگر مرد ايران در يک سال اخیر چه کسی است؟ روز_سینما برای شرکت در نظرسنجی به لینک زیر مراجعه کنید

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خبرگزاری تسنیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تجمع اعتراضی شهروندان تهرانی مقابل سفارت فرانسه- عکس خبری تسنیم - Tasnimعصر امروز چهارشنبه، 19 شهریور، تعدادی از شهروندان تهرانی در اعتراض به اقدام توهین‌آمیز مجله «شارلی ابدو» فرانسه در توهین به پیامبر اسلام «ص» در مقابل سفارت این کشور اروپایی در تهران تجمع کردند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اینفوگرافیک/ آوارگی 37میلیون نفر در نتیجه جنگ‌های خانمان‌سوز آمریکا- گرافیک و کاریکاتور اینفوگرافیک تسنیم - Tasnimیک گزارش غربی نشان داد: آوارگی 37میلیون نفر در نتیجه جنگ‌های خانمان‌سوز آمریکا / بر اساس گزارش جدید دانشگاه «براون»، دست‌کم 37 میلیون نفر مستقیماً در نتیجه جنگ‌های آمریکا بعد از 11 سپتامبر سال 2001 آواره شده‌اند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

عملیات بیچینگ - رزمایش ذوالفقار 99 ارتش- عکس خبری تسنیم - Tasnimعملیات بیچینگ توسط ناو نیروبر لاوان نیروی دریایی و نفربرهای بی ام پی ٣ نیروی زمینی ارتش در رزمایش ذوالفقار 99 ارتش انجام شد. در این عملیات، ناو به حدی به بستر و ساحل نزدیک می‌شود که می‌تواند درب سه تیکه خود را در ساحل قرار داده و ادوات و تجهیزات سنگین به راحتی از آن پیاده شوند.با باز شدن این درب‌ها نفرات می‌توانند به همراه ادوات نظامی، تانکها و نفربرها از یگان خارج شوند و در سرزمین مورد نظر عملیات خود را انجام دهند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

اولین حضور زیردریایی ایرانی فاتح در رزمایش ارتش- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimزیردریایی نیمه سنگین بومی فاتح برای اولین بار در رزمایش مشترک ذوالفقار 99ارتش جمهوری اسلامی ایران شرکت کرد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کناره‌گیری رقیب استقلال از ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimحریف استقلال در آسیا انصراف داد باشگاه الوحده در نامه‌ای به AFC اعلام کرد به دلیل کرونا نمی‌تواند به قطر، سفر کند قرار بود روز دوشنبه تیم‌های استقلال و الوحده از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف هم بروند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »