نزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب غذا به بری روزن بپیوندد

01/11/1400 05:27 ق.ظ

نزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب_غذا به بری_روزن بپیوندد نزار_زاکا که خود مدتی در ایران زندانی بود، در تلاش برای آزادی تمامی شهروندان خارجی و ایرانیان دوتابعیتی که در ایران دربند هستند و ناعادلانه به زندان افتاده‌اند راهی وین می‌شود.

سازمان «کمک به گروگان‌ها در سرتاسر جهان» اعلام کرد نزار زکا، عضو هیات مدیره این سازمان راهی وین می‌شود تا در اعتصاب غذا و درخواست برای آزادی تمامی گروگان‌ها در ایران، به بری روزن بپیوندد. سازمان «کمک به گروگان‌ها در سرتاسر جهان» اعلام کرد نزار زاکا، عضو هیات مدیره این سازمان، به وین می‌رود تا در اعتصاب غذا و درخواست برای آزادی تمامی گروگان‌ها در ایران، به بری روزن بپیوندد.

این سازمان روز پنجشنبه ۳۰ دی در پیامی در توئیتر اعلام کرد زاکا در تلاش برای آزادی تمامی شهروندان خارجی و ایرانیان دوتابعیتی که در ایران دربند هستند و ناعادلانه به زندان افتاده‌اند، راهی وین می‌شود.

بری روزن دیپلمات سابق سفارت آمریکا در تهران که پس از انقلاب ۵۷ به گروگان گرفته شده بود، روز چهارشنبه وارد وین شد و با اقامت در هتل کوبورگ که محل انجام مذاکرات هسته‌ای با ایران است، اعتصاب غذا کرد. بری روزن به صدای آمریکا: تا آزادی گروگان‌ها در ایران به اعتصاب غذا ادامه می‌دهم

نزار زکا شهروند لبنانی دارای اقامت دائم ایالات متحده، از سوی معاون رئیس جمهوری در دولت حسن روحانی برای شرکت در یک کنفرانس به ایران دعوت شد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

morality is good double morality is twice as good Why did these gentlemen not hunger strike in their own country for the release of Professor Sirus Asgari?It is not a problem if the United States takes the Iranians hostage. But it isproblem if Iran is taken hostage Professor Cyrus Asgari, 59, was taken hostage by the United States in April 2016 and spent three years in a notorious US prison. Now some people have sat down to hunger strike .

دموکراتها دوباره کیسه های دلار رو آماده کردند تا گروگانها رو از جمهوری اسلامی بخرند. کل آمریکایی ها اعتصاب کنند سرگرمی خوبیه We’ve only ever heard one name in all uprisings inside Iran Pahlavi

تلاش‌های پشت پرده چین برای احیای برجام؛ شریک تجاری محتاط ایران در وین به دنبال چیست؟همزمان با اذعان روسیه و طرف‌های غربی از جمله اتحادیه اروپا و آمریکا به حصول پیشرفت‌هایی در جریان مذاکرات هسته‌ای با ایران در وین، چین همچنان به عنوان شریک تجاری «محتاط» جمهوری اسلامی بیشتر ترجیح می‌دهد تا با ایفای نقش پشت پرده به حصول توافق نهایی با ایران کمک کند. چین مادرامریکارو گاییده چیه کونتون داره میسوزه 😂🍆

اسرائیل: در وین باید به رفتار خصمانه ایران و پرونده هسته‌ای آن رسیدگی شودبنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل از قدرت‌های جهانی مذاکره‌‌کننده با تهران در وین خواست که علاوه بر پرونده هسته‌ای به رفتار خصمانه ایران و حمایت آن از گروه‌های

نزار زکا به اعتصاب غذا برای آزادی گروگان‌ها در ایران پیوست

سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند🔺سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند به دنبال این حمله هوایی، امارات از آمریکا خواست شبه‌نظامیان حوثی را بار دیگر به فهرست گروه‌های تروریستی برگرداند.

تجمع اعتراضی آتش‌نشانان در تهران در اعتراض به وضعیت بد معیشتیگزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی حاکی از اجتماع صدها آتش‌نشان مقابل شهرداری تهران در اعتراض به بی‌توجهی مقام‌های مسئول به مشکلات شغلی آنها است.

حمله به ابوظبی، تاوان تغییر اوضاع به ضرر حوثی‌ها در یمنیادداشتی از علی افشاری: ترکش‌های حمله موشکی حوثی‌ها به فرودگاه ابوظبی و حمایت کشورهای غربی از دولت امارات متحده عربی می‌تواند فضا را بر خلاف محاسبات جمهوری‌اسلامی ایران تغییر دهد.

چاپ

سازمان «کمک به گروگان‌ها در سرتاسر جهان» اعلام کرد نزار زاکا، عضو هیات مدیره این سازمان، به وین می‌رود تا در اعتصاب غذا و درخواست برای آزادی تمامی گروگان‌ها در ایران، به بری روزن بپیوندد.

این سازمان روز پنجشنبه ۳۰ دی در پیامی در توئیتر اعلام کرد زاکا در تلاش برای آزادی تمامی شهروندان خارجی و ایرانیان دوتابعیتی که در ایران دربند هستند و ناعادلانه به زندان افتاده‌اند، راهی وین می‌شود.

بری روزن دیپلمات سابق سفارت آمریکا در تهران که پس از انقلاب ۵۷ به گروگان گرفته شده بود، روز چهارشنبه وارد وین شد و با اقامت در هتل کوبورگ که محل انجام مذاکرات هسته‌ای با ایران است، اعتصاب غذا کرد.

بری روزن به صدای آمریکا: تا آزادی گروگان‌ها در ایران به اعتصاب غذا ادامه می‌دهم

نزار زکا شهروند لبنانی دارای اقامت دائم ایالات متحده، از سوی معاون رئیس جمهوری در دولت حسن روحانی برای شرکت در یک کنفرانس به ایران دعوت شد.

در شهریور ۹۴ پیش از خروج از ایران و در راه فرودگاه بازداشت و بعدا به اتهام «همکاری با دولت متخاصم آمریکا» به ۱۰ سال حبس و پرداخت جریمه نقدی محکوم شد.