اسرائیل: در وین باید به رفتار خصمانه ایران و پرونده هسته‌ای آن رسیدگی شود

01/11/1400 05:00:00 ق.ظ

بنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل از قدرت‌های جهانی مذاکره‌‌کننده با تهران در وین خواست که علاوه بر پرونده هسته‌ای به رفتار خصمانه ایران و حمایت آن از گروه‌های

بنی گانتز، وزیر دفاع اسرائیل از قدرت‌های جهانی مذاکره‌‌کننده با تهران در وین خواست که علاوه بر پرونده هسته‌ای به رفتار خصمانه ایران و حمایت آن از گروه‌های به گزارش «تایمز اسرائيل» گانتز پنج‌شنبه 20 ژانویه در نشست مطبوعاتی مشترک با وزیر دفاع یونان که به اسرائیل سفر کرده است، رفتار ایران را «بازی دوگانه» خواند و افزود:«مقامات ایران در حالی با کت و شلوار در مذاکرات وین حضور می‌یابند که ماموران نیابتی...

به گزارش «تایمز اسرائيل» گانتز پنج‌شنبه 20 ژانویه در نشست مطبوعاتی مشترک با وزیر دفاع یونان که به اسرائیل سفر کرده است، رفتار ایران را «بازی دوگانه» خواند و افزود:«مقامات ایران در حالی با کت و شلوار در مذاکرات وین حضور می‌یابند که ماموران نیابتی آنان در خاورمیانه حملات تهاجمی تروریستی خود را افزایش می‌دهند. در این هفته شاهد حملات آنان به امارات متحده عربی بودیم.»

Advertisement وزیر دفاع اسرائیل تاکید کرد «بازی دوگانه ایران باید روی میز مذاکرات وین قرار گیرد و هر تلاشی برای رسیدن به توافق لازم است ایران را به‌دلیل اقدامات خصمانه آن مسئول دانسته و مورد بازخواست قرار دهد.»

شایان ذکر است فرودگاه بین‌المللی ابوظبی و برخی تاسیسات غیرنظامی در کشور امارات روز دوشنبه هفته جاری مورد حمله موشکی و پهبادی شبه‌نظامیان حوثی‌ مورد حمایت ایران قرار گرفت. در این حمله «تروریستی» که شبه‌نظامیان حوثی‌ یمن مسئولیت آن را به عهده گرفتند، سه نفر کشته و 6 نفر مجروح شدند و سه تانکر سوخت نیز آتش گرفت. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

تلاش‌های پشت پرده چین برای احیای برجام؛ شریک تجاری محتاط ایران در وین به دنبال چیست؟همزمان با اذعان روسیه و طرف‌های غربی از جمله اتحادیه اروپا و آمریکا به حصول پیشرفت‌هایی در جریان مذاکرات هسته‌ای با ایران در وین، چین همچنان به عنوان شریک تجاری «محتاط» جمهوری اسلامی بیشتر ترجیح می‌دهد تا با ایفای نقش پشت پرده به حصول توافق نهایی با ایران کمک کند. چین مادرامریکارو گاییده چیه کونتون داره میسوزه 😂🍆

حمله نظامیان اسرائیل به تظاهرات فلسطینیان در شیخ جراحنظامیان اسرائیل به شرکت کنندگان در تظاهرات مسالمت‌آمیز فلسطینیان در محله شیخ جراح قدس اشغالی یورش بردند. - خبرگزاری آناتولی

تجمع اعتراضی آتش‌نشانان در تهران در اعتراض به وضعیت بد معیشتیگزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی حاکی از اجتماع صدها آتش‌نشان مقابل شهرداری تهران در اعتراض به بی‌توجهی مقام‌های مسئول به مشکلات شغلی آنها است.

سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند🔺سفیر امارات در آمریکا: حوثی‌ها در حمله مرگبار به ابوظبی از موشک و پهپاد استفاده کردند به دنبال این حمله هوایی، امارات از آمریکا خواست شبه‌نظامیان حوثی را بار دیگر به فهرست گروه‌های تروریستی برگرداند.

حمله به ابوظبی، تاوان تغییر اوضاع به ضرر حوثی‌ها در یمنیادداشتی از علی افشاری: ترکش‌های حمله موشکی حوثی‌ها به فرودگاه ابوظبی و حمایت کشورهای غربی از دولت امارات متحده عربی می‌تواند فضا را بر خلاف محاسبات جمهوری‌اسلامی ایران تغییر دهد.

تنش و درگیری در مجمع عمومی بانک دِی در پی تداوم شرایط بحرانی در بورس ایرانچند هفته پس از درگیری در مجمع بورس کرمان، گزارش‌ها حاکی از وقوع درگیری در روز چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه، میان سهامداران و مدیران در مجمع بانک دِی در تهران است.