ناوگان عمومی حمل و نقل بیش از ۸۰ درصد فرسودگی دارد

05/11/1400 09:21:00 ق.ظ

سردار هادیانفر: ناوگان عمومی حمل و نقل بیش از ۸۰ درصد فرسودگی دارد

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی کشور گفت: ۳۲ درصد از کل وسایل نقلیه فرسوده است که این مسئله باعث افزایش تصادفات می شود. وی ادامه داد: ۳۴ درصد حوادث در جاده ها اتفاق می افتد اما ۷۳ درصد جانباختگان در جاده های کشور هستند.

وی ادامه داد: ۳۴ درصد حوادث در جاده ها اتفاق می افتد اما ۷۳ درصد جانباختگان در جاده های کشور هستند. رییس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی کشور گفت: در کشور ما که پهنه وسیعی دارد با شاید حضور هفت هزار گشت و ۴۶۰۰ دوربین در محورهای مواصلاتی نتوانیم به خوبی مدیریت کنیم و نیازمند افزایش تجهیزات هستیم.

سردار هادیانفر گفت: ۳۳ دستگاه به طور مستقیم و غیرمستقیم در زمینه مدیریت ترافیک نقش دارند و ۷ دستگاه در این زمینه وظیفه اصلی دارند. وی ادامه داد: در سال ۹۹، بیش از ۱۵ هزار نفر جان خود را در جاده ها و شهرها از دست دادند اما نسبت به سال ۹۸ شاهد کاهش بسیار خوبی بودیم.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی انتظامی کشور گفت: امیدوارم در سال ۱۴۰۰ نیز شاهد افزایش جانباختگان نباشیم. تقریبا ۳۷ میلیون فعال در کشور داریم که ۱۲ میلیون موتورسیکلت هستند و ۳۲ درصد از کل وسایل نقلیه فرسوده است که باعث افزایش تصادفات می شود و روند اسقاط روند نامطلوبی است چراکه به صورت صوری اتفاق می افتد. بیش از ۵.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره جنوبی

کره جنوبی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

انتقاد وزیر امنیت عمومی اسرائيل از حملات شهرک‌نشینان یهودی به فلسطینیانوزیر امنیت عمومی اسرائيل حملات شهرک‌نشینان یهودی به فلسطینیان در کرانه باختری را «تروریسم سازمان یافته» عنوان کرد. - خبرگزاری آناتولی

حوثی‌‌ها شماری از شبه‌نظامیان خود را به‌‌دلیل عقب‌نشینی از جبهه‌های جنگ اعدام کردندوزارت دفاع یمن فاش کرد که به اطلاعات تکان‌دهنده‌ای درباره اعدام شماری از جنگجویان حوثی که از جبهه‌های جنگ عقب‌نشینی کرده یا از مبارزه با نیروهای دولت

ناپدید شدن امین‌ برزگر، از دوستان نوید افکاری از ۶ ماه پیش

۸۲ نفر از ۸۶ مدال‌آور المپیادی از ایران مهاجرت کرده‌اند

مهاجرت بیش از ۹۰ درصد از مدال‌‌آوران المپیادی ایران؛ انجمن استعدادهای برتر: دلیل آن «کم‌توجهی‌های موجود در کشور» است🔺مهاجرت بیش از ۹۰ درصد از مدال‌‌آوران المپیادی ایران؛ انجمن استعدادهای برتر: دلیل آن «کم‌توجهی‌های موجود در کشور» است ▪️ در این سال‌ها «مهاجرت زیاد داشته‌ایم و از ۸۶ مدال‌دار المپیادی ۸۲ تا ۸۳ نفر از ایران مهاجرت کرده‌اند.» ⬇️ بیشتر بخوانید: چیزی عجیب نیس مردم عادی دارن میرن اینا ک نخبه آن باید برن اگر به ویترین صادرات غیرنفتی ما🥂🎊 توجه کنید خواهید دید که تندیس آور و جایزه صلح نوبل آور هم داریم🥳🍾 برام جالب شد اون سه چهارتایی که نرفتن چیکار میکنن الان؟

نفت و گاز ایران جولانگاه رقابت یا رفاقت با روس‌ها/ چرا افکار عمومی از روابط تهران و مسکو نگران است؟میرسلیم گفت: ایران و روسیه واقف هستند که رقابت نباید به نفع کسانی تمام شود که چشم طمع به منابع ما دوخته‌اند و با مسابقه گذاشتن ما با همدیگر در به تاراج دادن منابع نفت و گازمان، منحصرا سود آنها تأمین شود؛ در نتیجه، چنان همکاری داهیانه‌ای به استفاده بهینه و صیانتی از منابع‌مان منجر خواهد شد و ما را از فریب اغیار دور خواهد کرد.