انتقاد وزیر امنیت عمومی اسرائيل از حملات شهرک‌نشینان یهودی به فلسطینیان

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امنیت عمومی اسرائيل حملات شهرک‌نشینان یهودی به فلسطینیان در کرانه باختری را «تروریسم سازمان یافته» عنوان کرد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر امنیت عمومی اسرائيل حملات شهرک‌نشینان یهودی به فلسطینیان در کرانه باختری را «تروریسم سازمان یافته» عنوان کرد.عمر بارلف، وزیر امنیت عمومی اسرائيل طی مصاحبه با شبکه تلویزیونی «کان» این کشور حملات شهرک‌نشینان یهودی به فلسطینیان در کرانه باختری اشغالی را «تروریسم سازمان یافته» عنوان کرد.

وی در رابطه با حملات دو روز پیش شهرک‌نشینان نقابدار به فعالان اسرائیلی و فلسطینی در حومه شهر نابلس کرانه باختری گفت: از نظر من، این یک فعالیت سازمان یافته است که توسط یک گروه تروریستی انجام شد. بارلف با تاکید بر اینکه این گروه شهروندان خود را هدف قرار داده و بر آنها آسیب رسانده است، از ادامه تحقیقات پلیس و سازمان اطلاعات و امنیتی داخلی اسرائیل «شاباگ» درباره این حادثه خبر داد.

گفتنی است اهالی فلسطینی شهر نابلس در کرانه باختری در 21 ژانویه قصد داشتند در زمین‌هایی که در معرض خطر قرار داشت توسط دولت اسرائیل تصرف شود، درختان زیتون بکارند. این افراد به همراه فعالان اسرائیلی که برای همبستگی با آنها در محل حاضر بودند، توسط شهرک‌نشینان نقابدار هدف قرار گرفتند. بر اثر این حمله 10 نفر از جمله 4 فعال اسرائیلی زخمی شدند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شورای امنیت با اجماع حملات تروریستی حوثی‌ها علیه امارات و سعودی را محکوم کردشورای امنیت سازمان ملل طی بیانیه‌ای به اتفاق آراء، حملات تروریستی شبه‌نظامیان حوثی به امارات و سعودی را محکوم کرد.به گزارش «العربیه»، شورای امنیت، جمعه 21 پس چرا سازمان امنیت نجس حمله عربستان وامارات به صعده که زن وبچه مردم به خاک وخون کشیده محکوم نمیکنه🤨😠؟! این اجماع کمکی به حل اختلافات و توقف جنایات علیه یمن نمی کند‌.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

شورای امنیت سازمان ملل «حمله تروریستی» حوثی‌ها به امارات متحده عربی را محکوم کرد🔺شورای امنیت سازمان ملل «حمله تروریستی» حوثی‌ها به امارات متحده عربی را محکوم کرد ▪️در بیانیه شورای امنیت سازمان ملل آمده است: اعضای شورای امنیت بر ضرورت تشخیص عاملان و همچنین حامیان و پاسخگونگه‌داشتن عوامل حمله تاکید دارد. ⬇️ بیشتر بخوانید: عامو خیلی سخته عاملان و حامیانش رو پیدا کنیم....بیخیال شید حمله تروریستی و وحشیانه عربستان و امارات چه؟! آیا چنین حمله و حملات وحشیانه به مردم یمن اهمیتی برای انسان نماهای نشسته در شورای امنیت ندارد؟! این جنایات توسط امارات و عربستان علیه مردم مظلوم یمن صورت گرفته نمیخواهید محکوم نماید آیا ارزش یک تانکر نفت بیشتر از خون ۴۰۰هزار انسان است که خونخواران ایتلاف عربی تکه تکه شان کرده است . نحن_اليمن
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه طالبان برای انجام گفت‌وگوهای حقوق بشری و اقتصادی به نروژ سفر کردبا وجود اینکه کشورهای اروپایی می‌گویند هنوز حاکمیت طالبان بر افغانستان را به رسمیت نشناخته‌اند، یک هیئت از مقام‌های طالبان به رهبری امیرخان متقی، سرپرست وزارت خارجه این گروه،... اینا از طرف چه کسانی و به چه حقی برای اینده مردم ما تصمیم میگیرند ؟؟؟ ریدم تو همچین حقوق بشری و همچین بشری یه نروژی به این ویروس ا اعتراض نکرد
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

توضیح وزیر نفت ایران درباره کاهش شدید صادرات گاز به ترکیه | DW | 22.01.2022از مدتی پیش صادرات گاز ایران به ترکیه تقریبا متوقف شده و به گفته وزیر نفت علت آن نقص فنی بوده که در حال برطرف شدن است. برخی نیروگاه‌های ترکیه تولید برق را به دلیل کمبود گاز کاهش داده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تاکید وزیر دفاع ترکیه بر لزوم احترام روسیه به تمامیت ارضی اوکراین
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ثبت رکورد تاریخی مصرف گاز در ایران؛ وزیر نفت: در خانه لباس گرم بپوشیدرکورد قبلی مصرف گاز بخش خانگی ۶۶۷ میلیون مترمکعب بود که پارسال اتفاق افتاد و انتظار می‌رود طی روزهای آینده مصرف خانگی گاز به ۷۰۰ میلیون متر مکعب نیز برسد. ما باید تو خونه لباس گرم بپوشیم ولی تو ترکیه ملت وسط سرما تو خونه‌ای که با گاز ایرانی گرم شده کون لخت بگردن و لذت ببرن. این است عدالت اسلامی.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »