نامه دو هم‌بندی نسرین ستوده به ابراهیم رییسی: جان او در خطر است

30/06/1399 09:58:00 ب.ظ

مژگان_کاووسی و رضوانه_خان‌بیگی، دو تن از هم‌بندیان نسرین_ستوده، که خود در زندان دست به اعتصاب_غذا زده‌اند، در نامه‌ای به رییس قوه قضاییه نسبت به جان و سلامت خانم ستوده هشدار دادند. جزییات بیشتر 👇 اخبار_ایران اطلاع_رسانی حقوق_بشر اعتصاب_زندانیان

نسرین ستوده، وکیل دادگستری و فعال حقوق بشر زندانی، از روز ۲۱ مرداد ماه، با درخواست آزادی زندانیان سیاسی و در اعتراض به «برخوردهای فراقانونی» علیه آنان دست به اعتصاب غذا زد.

«رضا خندان»، همسر خانم ستوده، روز شنبه ۲۹ شهریور، در حساب کاربری توییتر خود

نوشت که این وکیل زندانی به خاطر مشکل قلبی، تنگی نفس، فشار خون پایین و ضعف عمومی شدید، از زندان به «بیمارستان طالقانی» منتقل و در بخش سی‌سی‌یو بستری شده است. اکنون دو هم‌بندی خانم ستوده نامه‌ای سرگشاده به «ابراهیم رییسی»، رییس قوه قضاییه جمهوری اسلامی، نوشته‌اند و تقاضای اجابت خواسته‌های نسرین ستوده را مطرح کرده‌اند.

متن کامل نامه مژگان کاووسی و رضوانه خان‌بیگی به شرح زیر است: «جناب آقای رییسی، ریاست قوه‌ قضاییه با سلام، اینجانبان از هم‌بندیان خانم نسرین ستوده در چهلمین روز اعتصاب غذای ایشان، لازم دانستیم تا به عنوان شاهدان عینی، شما را در جریان احوال ایشان قرار داده و قدمی برای نجات جان یک انسان برداریم. headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

کشف چند نامه سمی برای ترامپ و ادارات عالی تگزاس | DW | 20.09.2020یک نامه حاوی ماده بسیار سمی ریسین برای دونالد ترامپ فرستاده شده بود. همزمان چند نامه دیگر به نشانی ساختمان‌های دولتی در ایالت تگزاس ارسال شده بود که همه آنها نیز شناسایی و نابود شده‌اند.

کشف نامه سمی ارسال شده برای ترامپکشف نامه سمی ارسال شده برای ترامپ رسانه‌های آمریکایی از کشف و معدوم سازی یک نامه حاوی ماده سمی 'رایسین' که برای دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا ارسال شده بود خبر دادند.

پلیس آمریکا برای شناسایی ارسال کننده نامه سمی به کاخ سفید از کانادا کمک خواستدر بیانیه پلیس فدرال آمریکا آمده است که سرویس مخفی اف بی آی و بخش بازرسی اداره پست در حال تحقیق درباره این نامه و شناسایی ارسال کننده آن هستند.

ناو هواپیمابر مجهز به سوخت هسته‌ای نیمیتز، دو ناو و یک ناوشکن، وارد خلیج فارس شدند🔺ناو هواپیمابر مجهز به سوخت هسته‌ای نیمیتز، دو ناو و یک ناوشکن، وارد خلیج فارس شدند ⚡️ناو هواپیمابر یو‌اس‌اس نیمیتز، کشتی فرماندهی ناوگروه ضربت نیمیتز، همراه با دو ناو مجهز به مو‌شک‌های هدایت‌شونده و نا‌وشکن ‌یو‌اس‌اس استرت وارد خلیج_فارس شدند.

خراسان رضوی دو ماه است کمبود گاز مایع دارد

خطیب‌زاده: مردان دیپلماسی و مردان مقاومت دو بال قدرت جمهوری اسلامی ایران هستندسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان گفت: مردان دیپلماسی و مردان مقاومت دو بال قدرت جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون بوده‌اند. احتمالا بال مرغ چون به درد نمیخورن. 🤦‍♀️🤦‍♀️😁😁 بال واسه پروازه اینا کشور رو به خاک سیاه نشوندن 😔 درستش اینه مزدوران دیپلماسی و مزدوران مقاومت دو بال لاش خوری هستند که ۴۲ ساله مردم را احاطه کرده اند