خطیب‌زاده: مردان دیپلماسی و مردان مقاومت دو بال قدرت جمهوری اسلامی ایران هستند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت امور خارجه: مردان دیپلماسی و مردان مقاومت دو بال قدرت جمهوری اسلامی ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون بوده‌اند

به گزارش ایسنا، سعید خطیب زاده عصر روز یکشنبه در حاشیه بازدید از موزه دفاع مقدس در جمع خبرنگاران گفت: امروز مفتخر هستم که در آستانه دفاع مقدس و چهلمین سالگرد آغاز دفاع مقدس در جایگاه سخنگویی بازدیدی را از موزه دفاع مقدس داشتم تا به مجاهدت‌های رزمندگان و شهدای انقلاب اسلامی ارج بنهیم.

وی با اشاره به همکاری دو بال مورد اشاره در عرصه های مختلف از دفاع مقدس گرفته تا صحنه ایستادگی در برابر دشمنان انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز برای ارج نهادن به تلاش ها و فداکاری های مردان مقاومت به اینجا آمده ایم و وظیفه همه ما این است که از این میراث حفاظت و نگهداری کنیم. سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به تلاش‌های دستگاه دیپلماسی کشور برای حفظ دستاورد انقلاب و دفاع مقدس در چهارچوب دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران گفت: در وزارت خارجه ایثارگران قابل توجهی در بین کارمندان آن حضور دارند که در این صحنه مقاومت و دیپلماسی نقش آفرینی کرده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

درستش اینه مزدوران دیپلماسی و مزدوران مقاومت دو بال لاش خوری هستند که ۴۲ ساله مردم را احاطه کرده اند

احتمالا بال مرغ چون به درد نمیخورن. 🤦‍♀️🤦‍♀️😁😁 بال واسه پروازه اینا کشور رو به خاک سیاه نشوندن 😔

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مردان درصدر برگزیدگان کنکور۹۹ /داوطلبان تهرانی بیشترین رتبه اولی‌هامردان درصدر برگزیدگان کنکور۹۹ داوطلبان تهرانی بیشترین رتبه اولی‌ها بهطور کلی ۲۸ نفر از ۴۰ نفر برتر ۵ گروه آزمایشی کنکور ۹۹ آقا و مابقی خانم هستند و همچنین داوطلبان تهرانی با ۱۱ برگزیده، در صدر برترین‌های کنکور قرار گرفتند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشف یک اسکلت با تدفین اسلامی در آذربایجان غربیکشف یک اسکلت با تدفین اسلامی در آذربایجان غربی | سرپرست هیات باستان‌شناسی: در حین اجرای پروژه گمانه‌زنی به منظور تعیین حریم و پیشنهاد عرصه گوک تپه استان آذربایجان غربی یک اسکلت انسانی که به شیوه اسلامی تدفین شده است، کشف شد. کشف_اسکلت گوگ_تپه
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پرونده هکرهای جمهوری اسلامی روی میز اف‌بی‌آی؛ شناسایی۳ هکر ایرانی دیگر
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

حجاب در مجلس ملی فرانسه؛ مخالفان پوشش اسلامی جلسه را ترک کردندیکی از نمایندگان معترض در جلسه کمیسیون مجلس ملی فرانسه پس از ترک جلسه گفت: «نمی‌پذیرم که فردی در جلسات مجلس ملی با حجاب حضور پیدا کند. حجاب برای من نمادی از سلطه‌پذیری [در برابر مردان] است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش دولت آمریکا: جمهوری اسلامی برای بقا دست به هر اقدامی می‌زنددولت آمریکا با انتشار گزارشی تفصیلی تحت عنوان «شرح فعالیت‌های مخرب رژیم یاغی ایران»، جمهوری اسلامی را به حمایت از تروریسم، برنامه موشکی، فعالیت‌‌های مالی غیرقانونی، تهدید امنیت دریایی‌و امنیت سایبری، نقض حقوق‌‌بشر و سواستفاده از محیط‌زیست متهم کرد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

یارسان بعد از انقلاب اسلامی؛ حکایت یک کوچ دسته‌جمعی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »