وزیر دفاع لیبی: برنامه آموزش نظامی ترکیه به ارتش کشورمان آغاز شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر دفاع لیبی: برنامه آموزش‌ظامی ترکیه به ارتش کشورمان آغاز شد

20.09.2020صلاح‌الدین النمروش، وزیر دفاع لیبی در صفحه فیسبوک خود اعلام کرد: وزارت دفاع کشور با ترکیه که از دولت مشروع لیبی حمایت می‌کند دیدار کرده و مذاکرات در این راستا ادامه دارد. به همراه ترکیه برنامه آموزش نیروهای مسلح لیبی در زمینه‌های هوایی، دریایی، مبارزه با تروریسم و نیروهای ویژه را آغاز کردیم.

وی در ادامه تصریح کرد: در راستای این همکاری اولین مرکز آموزشی در غرب طرابلس پایتخت لیبی تاسیس شد. اولویت ما ایجاد ارتشی مطابق با استانداردهای بین‌المللی است. النمروش در تاریخ 17 آگوست امسال اعلام کرد که در زمینه آموزش و ارائه مشاوره به نیروهای مسلح لیبی با وزرای دفاع ترکیه و قطر توافق کرده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

محافظ وزیر خارجه بریتانیا کلت کمری پر را در هواپیما جا گذاشتاین اتفاق هنگام بازگشت وزیر خارجه بریتانیا از سفرش به آمریکا روی داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا: برای تحقق دموکراسی و حاکمیت قانون در ونزوئلا، مادورو باید برودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

چهلمین سالگرد دفاع مقدس در کنار شهدا- عکس خبری تسنیم - Tasnimچهل سال پیش دشمنان ایران برای رسیدن به اهداف خود ، تجاوزی را آغاز کردند که با ایثار و مجاهدت رزمندگان اسلام در طول دفاع مقدس به هیچ یک از آن اهداف دست نیافتند. امروز گلزار شهدا در آستانه چهلمین سال از آغاز دفاع مقدس قرار دارد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پوتین: خروج آمریکا از توافق دفاع موشکی روسیه را مجبور به گسترش سلاح‌های فراصوت کردرئیس‌جمهور روسیه گفت خروج آمریکا از توافق دفاع موشکی در سال 2002 کشورمان را مجبور به گسترش سلاح‌های فراصوت کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ابهام در کشتن غیرنظامیان؛ وزارت دفاع افغانستان: ۳۰ نیروی طالبان را کشتیموزارت دفاع افغانستان اعلام کرد که نیروی هوایی این کشور در حملات روز شنبه، ۱۹ سپتامبر بیش از ۳۰ نیروی طالبان را در کندز (قندوز) کشته است. این در حالی است برخی منابع گفته‌اند که غیرنظامیان نیز در میان کشته شده‌ها بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخست وزیر کانادا حبس نسرین ستوده و نحوه رفتار با او را به شدت محکوم کرد🔺نخست وزیر کانادا حبس نسرین ستوده و نحوه رفتار با او را به شدت محکوم کرد ⚡️جاستین ترودو در پیامی در توئیتر نوشت: حکم نسرین_ستوده و نحوه رفتار با او غیرقابل قبول است و ما از ایران می‌خواهیم او را فورا آزاد کند. متاسفانه بایستی به جاستین ترودود بگم که با این شعارها مردم را بازی داده ا ی در جایی که دولت تو به جنایتکارها و تبهکارهای حکومت ایران پناه میدهد و پول مردم ایران را دزدیده و به کانادا میاورند مضحکانه است که خودت را طرفداران حقوق بشر رصد میکنی تو هم بدتر از تبهکارهای دنیا هستی
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »