مهدی اصلانی: محاکمه نوری پیروزی جنبش دادخواهی است

01/11/1400 05:53:00 ب.ظ

مهدی اصلانی از جان‌به‌دربردگان اعدام‌های ۶۷ به رادیوفردا می‌گوید محاکمه حمید نوری در دادگاهی واقعی، پیروزی یک صداست؛ صدایی متعلق به همه دردمندان و آرزومندان جنبش دادخواهی ایران.

مهدی اصلانی از جان‌به‌دربردگان اعدام‌های ۶۷ به رادیوفردا می‌گوید محاکمه حمید نوری در دادگاهی واقعی، پیروزی یک صداست؛ صدایی متعلق به همه دردمندان و آرزومندان جنبش دادخواهی ایران. share نسخه چاپی مهدی اصلانی از جان‌به‌دربردگان اعدام‌های تابستان ۶۷، روز جمعه اول بهمن ماه در دادگاه حمید نوری در سوئد شهادت داد.

آقای اصلانی دو کتاب با نام‌های «کلاغ و گل سرخ» شامل خاطرات دوره زندان، و «آخرین فرصت گل» شامل مجموعه وصیت‌نامه‌ها و یادگارهای اعدام‌شدگان تدوین و منتشر کرده که از آنها به عنوان مدرک در دادگاه استفاده شد.

با او که برای ارائه شهادت خود در دادگاه، در استکهلم به سر می‌برد، پیش از شهادت در دادگاه گفت‌وگو کرده‌ایم. آقای اصلانی می‌گوید محاکمه حمید نوری در دادگاهی واقعی در سوئد، پیروزی یک صداست، صدایی که متعلق به همه دردمندان و آرزومندان جنبش دادخواهی ایران است، و این پیروزی را باید خجسته گرفت.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

«دادخواهی» از مرجع فاقد ‌صلاحیت حقوقی؛ فقط به ذهن شیعی خطور می‌کند!

اعتراض جالب هلندی‌ها به محدویت‌‌های کرونایی به روایت تصویر | DW | 20.01.2022دولت هلند پس از اعمال محدودیت‌های شدید برای مقابله با کرونا حال قول داده تا برخی از محدویت‌ها را لغو کند، اما بسیاری از مراکز فرهنگی هنوز هم تعطیل هستند. تصاویری از اعتراض هلندی‌ها به تعطیلی مراکز فرهنگی:

بایدن: حمله روسیه به اوکراین فاجعه‌ به بار خواهد آورد | DW | 20.01.2022آمریکا بار دیگر روسیه را به تحریم و 'پیامدهای سنگین' در صورت حمله به اوکراین تهدید کرد. رییس جمهور و وزیر خارجه آمریکا هردو به روسیه هشدار داده‌اند که این حمله پیامدهای سیاسی و اقتصادی برای مسکو در بر خواهد داشت. حمایت صریح از اوکراین مث حمایت تاز افغانستان... خدا اوکراین رو بیامرزد...

مجوز واشنگتن به بریتانیا و کشورهای بالتیک: به اوکراین تسلیحات آمریکایی ارسال کنیدبا شدت‌گیری نگرانی‌ها از وقوع حمله نظامی روسیه به اوکراین، وزارت خارجه آمریکا به چندین کشور اروپایی اجازه داده تا از موجودی انبارهای خود، تسلیحات ساخت آمریکا را به اوکراین ارسال کنند.

کاخ سفید: دستیابی به احیای توافق هسته‌ای به اقدامات ایران بستگی داردجن ساکی سخنگوی کاخ سفید پنج‌شنبه ۳۰ دی در پاسخ به پرسش بخش فارسی صدای آمریکا در مورد منشأ خوشبینی جو بایدن درباره مذاکرات احیای برجام، گفت که رئیس جمهوری آمریکا همیشه معتقد است «دیپلماسی اولین و بهترین گزینه است و ما درگیر آن هستیم.» کاخ سفید زرِِِ مفت زیاد میزنه کدام توافق! تاسیسات اتمی موشکی همچنان پا برجا.باید تخریب شَوَد میلیاردها دلار ب رژیم برسد هَزینه چ خواهد شُد! ما میدانیم همچون گُذشته صَرف اهداف رژیم و عواقب آن ویرانگر خواهد بود ما برجام ننگین را ب رسمیت نخواهیم شَناخت👎🏻 چپهای کثیف اومدن که از ج.ا حمایت کنن و بهش باج بدن چرا که حکومت دست نشونده ی اونهاست امیدوارم همه ی نقشه های کثیفتون نقش برآب بشه که از یک حکومت دیکتاتور حمایت میکنید

نزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب غذا به بری روزن بپیونددنزار زاکا به وین می‌رود تا در اعتصاب_غذا به بری_روزن بپیوندد نزار_زاکا که خود مدتی در ایران زندانی بود، در تلاش برای آزادی تمامی شهروندان خارجی و ایرانیان دوتابعیتی که در ایران دربند هستند و ناعادلانه به زندان افتاده‌اند راهی وین می‌شود. We’ve only ever heard one name in all uprisings inside Iran Pahlavi کل آمریکایی ها اعتصاب کنند سرگرمی خوبیه دموکراتها دوباره کیسه های دلار رو آماده کردند تا گروگانها رو از جمهوری اسلامی بخرند.

ایران به دنبال انتخاب نخست‌وزیری نزدیک به خود در عراق است