اعتراض جالب هلندی‌ها به محدویت‌‌های کرونایی به روایت تصویر | DW | 20.01.2022

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت هلند پس از اعمال محدودیت‌های شدید برای مقابله با کرونا حال قول داده تا برخی از محدویت‌ها را لغو کند، اما بسیاری از مراکز فرهنگی هنوز هم تعطیل هستند. تصاویری از اعتراض هلندی‌ها به تعطیلی مراکز فرهنگی:

مراکز فرهنگی هلند روز چهارشنبه ۱۹ ژانویه در یک اکسیون اعتراضی به ادامه محدودیت‌های ضد کرونایی و تعطیلی خود برای مدت کوتاهی درها را به روی علاقمندان باز کردند.

سیمون راینک، مدیری تلار کنسرت آمستردام می‌گوید: «ما دلیل ادامه محدودیت‌ها را نمی‌فهمیم، زیرا تجربه دو سال گذشته نشان داد که رفتن به یک کنسرت یا رفتن به یک موزه بسیار امن است». با کاهش محدودیت‌های کرونایی برای باشگاه‌های ورزشی، کلاس ورزش پیلاتس به یک موزه منتقل شد تا علاقمندان بتوانند حین انجام ورزش از موزه نیز بازدید کنند.

مراکز فرهنگی هلند روز چهارشنبه ۱۹ ژانویه در یک اکسیون اعتراضی به ادامه محدودیت‌های ضد کرونایی و تعطیلی خود برای مدت کوتاهی درها را به روی علاقمندان باز کردند. سیمون راینک، مدیری تلار کنسرت آمستردام می‌گوید: «ما دلیل ادامه محدودیت‌ها را نمی‌فهمیم، زیرا تجربه دو سال گذشته نشان داد که رفتن به یک کنسرت یا رفتن به یک موزه بسیار امن است».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک خبرنگار حوزه اقتصادی از سوی جمهوری اسلامی به بیش از سه سال زندان محکوم شدامیرعباس آذرم‌وند که خبرنگار حوزه‌ اقتصادی در برخی از رسانه های داخل ایران بود،‌ از سوی دادگاه انقلاب تهران به حداقل سه سال و هفت سال زندان محکوم شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حملات هوایی ائتلاف عربستان به حوثی‌ها پس از حمله به امارات؛ دست‌کم ۲۰ نفر کشته شدندخبرگزاری رویترز این مطلب را از قول این رسانه‌ها و همچنین شهروندان ساکن مناطق تحت کنترل حوثی‌ها خبر داد و نوشت که این یکی از مرگبارترین حملات ائتلاف عربستان از سال ۲۰۱۹ است.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

دفاع از سیاست 'نگاه به شرق' در آستانه سفر رئیسی به روسیه | DW | 18.01.2022در آستانه سفر ابراهیم رئیسی به مسکو مشاور رهبر جمهوری اسلامی این سفر را بخش مهمی از عملیاتی کردن 'نگاه به شرق' خواند. همزمان، انتقاد از کسانی که این سیاست را مغایر شعار 'نه شرقی نه غربی' می‌دانند ادامه دارد. این نگاه به شرق نیست فروش به شرقه. شوروی نمیخواد از چین عقب بیفته
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بلینکن: خروج از برجام یکی از بدترین تصمیم‌های آمریکا بودوزیر خارجه آمریکا در گفت‌وگویی خروج واشنگتن از توافق هسته‌ای را یکی از بدترین تصمیمات سیاست خارجی آمریکا خواند. کدام تصمیم امریکادرمورد نحوه برخورد باایران درست بوده که بلینکن تصمیم کشورش بخروج از برجام را اشتباه اعلام کرده است.؟ترامپ برای خشنودی لابی اسراییل و عربستان لازم بود امریکا را هم آتش میزد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

میراسماعیلی: چرا باید هم از خارج سیلی بخوریم، هم از داخل؟رییس فدراسیون جودو گفت: چرا کمیته ملی المپیک ۵۰ درصد بودجه ما را کاهش داده است؟ چرا باید هم از بیگانگان سیلی بخوریم، هم از داخلی‌ها؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازگشت مهدی تاج پس از ۱۶ ماه سکوت؛ از او چه سوالاتی بپرسیم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »