مقدماتی فوتسال جام ملت‌های آسیا؛ حریفان ایران و افغانستان مشخص شدند

17/10/1400 11:57:00 ق.ظ

مقدماتی فوتسال جام ملت‌های آسیا؛ حریفان ایران و افغانستان مشخص شدند العربيه_فارسى

قرعه‌کشی رقابت‌های انتخابی جام ملت‌های فوتسال آسیا، جمعه، 6 ژانویه برگزار شد که بر اساس آن تیم ملی فوتسال ایران در گروه A و در منطقه آسیای میانه با تیم‌های تیم ملی افغانستان با تیم‌های تاجیکستان، ازبکستان و نپال نیز گروه B منطقه آسیای میانه را تشکیل دادند. Advertisement رقابت‌های مقدماتی فوتسال آسیا، از اول تا 15 آوریل 2022 در قرقیزستان برگزار خواهد شد.

گفتنی است که از هر گروه دو تیم اول و دوم، راهی رقابت‌های جام ملت‌های آسیا خواهند شد.

هفدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال آسیا، در سال 2023 به ميزبانی كشور کویت برگزار خواهد شد. گروه‌بندی مسابقات مقدماتی فوتسال قهرمانی آسیا به شرح زیر است: غرب آسیا گروه A: لبنان، سعودی، فلسطین، عمان گروه B: عراق، بحرین، امارات

آسیای میانه گروه A: ایران، قرقیزستان، ترکمنستان، مالدیو گروه B: ازبکستان، تاجیکستان، افغانستان، نپال

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویر دیدنی از فوران یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان در جزیره هاوایی

ویدیوها : یکی از فعال‌ترین آتشفشان‌های جهان به نام «کیلاویا» در جزیره هاوایی روز چهارشنبه ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) فوران کرده است. ادامه مطلب >>

کریستیان اریکسن: پنج دقیقه مرده بودم ولی در جام جهانی بازی می‌کنم | DW | 05.01.2022ایست قلبی کریستیان اریکسن، ملی‌پوش فوتبال دانمارک در دیدار با فنلاند در جام ملت‌‌های اروپا، صحنه ورزش جهان را در ماه خرداد در شوک فرو برد. حال این ورزشکار از وضعیت و هدف خود برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ می‌گوید.

رئیس فیفا: جام جهانی ۲۰۲۲ بهترین خواهد بودشاید توصیفی که رئیس فیفا از مهمترین رویداد فوتبالی سال ۲۰۲۲ میلادی دارد کمی اغراق‌آمیز باشد؛ اما قطر نیز سعی کرده تا در یک دوره محدود چندساله و به عنوان اولین کشور خاورمیانه که میزبان چنین رقابت بزرگی است، به بهترین نحو خود را آماده کند.

استقلال و پرسپولیس رسما از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدندکنفدراسیون فوتبال آسیا در اطلاعیه ای از ابطال قطعی پروانه حرفه ای سه تیم استقلال، پرسپولیس و گل گهر سیرجان و غیبت این سه تیم در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

رسمی؛ استقلال و پرسپولیس از آسیا حذف شدنددو باشگاه تهرانی از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شدند.

حذف 3 نماینده ایران از لیگ‌قهرمانان فوتبال آسیاکنفدراسیون فوتبال آسیا از حذف تیم‌های پرسپولیس، استقلال و گل گهر سیرجان ایران از رقابت‌های فصل امسال لیگ قهرمانان فوتبال آسیا به دلیل نداشتن مجوز حرفه‌ای خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 😂😂فدراسیون ۵ ستاره 😆 بایستی عملکرد کل حکومت جاهلیت شئونیزم فارسی تحمیلی شرکای اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران در سراسر جهان بایکت شود و از سازمان ملل متحد حذف و براندازی شود چون این حکومت جاهلیت، برخلاف علوم حق حقیقت و بر خلاف علوم علمی جهانی عمل میکنند ایرانیان را به فقر و فلاکت و نابودی می کشانند

کانون نویسندگان ایران: مسئولیت مستقیم جان بکتاش آبتین با حکومت و نهادهای وابسته استکانون نویسندگان ایران با محکوم کردن آن‌چه که «پرونده‌سازی» و «قتل خاموش» نویسندگان آزادی‌خواه خوانده است، خواستار آزادی فوری و کامل و بی‌قید و شرط اعضای زندانی خود شده است.