رئیس فیفا: جام جهانی ۲۰۲۲ بهترین خواهد بود

17/10/1400 01:25:00 ق.ظ

رئیس فیفا: جام جهانی ۲۰۲۲ بهترین خواهد بود

شاید توصیفی که رئیس فیفا از مهمترین رویداد فوتبالی سال ۲۰۲۲ میلادی دارد کمی اغراق‌آمیز باشد؛ اما قطر نیز سعی کرده تا در یک دوره محدود چندساله و به عنوان اولین کشور خاورمیانه که میزبان چنین رقابت بزرگی است، به بهترین نحو خود را آماده کند. اولین مسابقه در ۲۱ نوامبر ساعت ۱۳ به وقت محلی در ورزشگاه «البیت» با حضور ۶۰ هزار تماشاگر آغاز...

اولین مسابقه در ۲۱ نوامبر ساعت ۱۳ به وقت محلی در ورزشگاه «البیت» با حضور ۶۰ هزار تماشاگر آغاز می‌شود و ۲۷ روز بعد نیز مسابقه فینال در لوسیل، بزرگترین ورزشگاه این کشور با گنجایش ۸۰ هزار تماشاگر برگزار خواهد شد.

حضور در جام جهانی برای بسیاری از فوتبالیست‌ها در سراسر جهان یک رویاست؛ برای همین نیز ۲۱۰ کشور از سراسر جهان شانس خود را امتحان کردند و تا کنون ۱۳ تیم توانسته‌اند به این رقابت‌ها راه یابند. در چهارچوب بازیهای مقدماتی جام جهانی نیز تاکنون ۷۶۶ مسابقه برگزار و ۲۲۰۰ گل زده شده است و هرچه به تاریخ برگزاری این رقابت‌ها نزدیک می‌شویم، بر اشتیاق فوتبالیست‌ها و طرفداران این ورزش در سراسر جهان افزوده می‌شود.

جیانی اینفانتینو نیز از این زمره است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ ویدیویی از سال نو بر مزار غزاله چلابی، یکی از کشته‌شدگان اعتراضات سراسری ایران در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. در این ویدیو نزدیکان غزاله چلابی برای او گریه می‌کنند.'‎

1,583 Likes, 37 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: '‌ ویدیویی از سال نو بر مزار غزاله چلابی، یکی از کشته‌...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

تشکر رئیس ام‌آی۶ بریتانیا از خبرگزاری دولتی چین برای انتشار یک ویدئوی جاسوسیرئیس سرویس جاسوسی بریتانیا(ام آی ۶) روز پنجشنبه از خبرگزاری دولتی چین به دلیل «تبلیغ رایگان» دلایل تمرکز غرب بر تهدید‌های امنیتی پکن در قالب پخش یک ویدیوی الهام گرفته شده از مجموعه جمیز باند تشکر کرد. جاسوسها همکاری جدیدی را اغاز کرده اند.

‌پایان دوره 21 ساله پولادگر؛ هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو شدهادی ساعی در مجمع انتخاباتی فدراسیون تکواندو ریاست این فدراسیون را عهده دار شد.

هادی ساعی رئیس فدراسیون تکواندو شد؛ محمد پولادگر پس از ۲۱ سال رفت

اموال و دارایی‌های رئیس جمهوری سابق اوکراین توقیف شدرئیس جمهوری سابق اوکراین بارها دست داشتن در هرگونه «خیانت» را رد کرده و جانشین خود، ولودیمیر زلنسکی را به دسیسه چینی قانونی و رقم زدن مشکلات قضایی برای وی متهم کرده است.

شورش و اعلام وضعیت اضطراری در قزاقستان؛ رئیس جمهوری از روسیه کمک خواستنقطه آغاز اعتراضات روز یکشنبه پس از اعلام افزایش قیمت گاز مایع طبیعی، ال‌ان‌جی در شهر «ژانائوزن» واقع در منطقه‌ای سرشار از منابع طبیعی در غرب کشور آغاز شد و سپس به شهر بزرگ دیگر منطقه یعنی آق‌داغ در ساحل دریای خزر گسترش یافت.

کریستیان اریکسن: پنج دقیقه مرده بودم ولی در جام جهانی بازی می‌کنم | DW | 05.01.2022ایست قلبی کریستیان اریکسن، ملی‌پوش فوتبال دانمارک در دیدار با فنلاند در جام ملت‌‌های اروپا، صحنه ورزش جهان را در ماه خرداد در شوک فرو برد. حال این ورزشکار از وضعیت و هدف خود برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ می‌گوید.