استقلال و پرسپولیس رسما از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 53 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کنفدراسیون فوتبال آسیا در اطلاعیه ای از ابطال قطعی پروانه حرفه ای سه تیم استقلال، پرسپولیس و گل گهر سیرجان و غیبت این سه تیم در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

به گزارش ایسنا، کنفدراسیون فوتبال آسیا در اطلاعیه ای از حذف استقلال ، پرسپولیس و گل گهر از فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.

این اتفاق بعد از آن رخ داد که AFC قبل از اتمام سال ۲۰۲۱ در نامه به فدراسیون فوتبال از وجود نقایص در پرونده حرفه ای این سه تیم خبر داده و خواستار ابطال مجوز حرفه ای آن ها و غیبت در لیگ قهرمانان آسیا شده بود اما پنج روز برای ارائه اسناد و مدارک مهلت داده بود. با ارسال مدارک و بررسی های انجام شده که تا ششم ژانویه به طول انجامید، این کنفدراسیون از حذف قطعی سه تیم ایرانی خبر داده است.

کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت: نهاد مستقل کنترل ورودی کنفدراسیون فوتبال آسیا در تصمیمی مجوز باشگاه‌های پرسپولیس، استقلال و باشگاه گل گهر سیرجان را برای حضور در مسابقات لغو کرد. این تصمیم بر اساس مواد 14.4 و 14.5 آیین نامه مجوز باشگاه های AFC صادر شده است. ECB تشخیص داد که این سه باشگاه تمام معیارهای اجباری مقررات مجوز باشگاه‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا) را برآورده نکرده‌اند و بر این اساس، نباید مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2022 به آنها داده شود. بنابراین باشگاه های پرسپولیس، استقلال و گل گهر سیرجان صلاحیت حضور در لیگ قهرمانان آسیا 2022 را ندارند.علاوه بر این، این نهاد کنترلی مستقل، درخواست فوق العاده ارائه شده توسط باشگاه گل گهر سیرجان را رد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گروه همکاری هواپیمای اوکراینی: مذاکره با ایران بی‌فایده است، از طرق بین‌المللی پیگیری می‌کنیمدر آستانه دومین سالگرد سرنگونی هواپیمای مسافربری اوکراین، گروه کشورهای درگیر رسما اعلام کردند که از مذاکره با ایران دست شسته و این پرونده را از طرق بین‌المللی پیگیری خواهد کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| طالبان و زنان؛ روایت یک تراژدی📊 اینفوگرافی| طالبان و زنان؛ روایت یک تراژدی 🔹️طالبان بعد از رسیدن به قدرت، ادعا کرد حقوق و احترام زنان را حفظ می‌کند، اما بعد از مدتی معلوم شد طالبان، همان «طالبان» گذشته بوده و فرقی نکرده است. 👈مشاهده تصویر باکیفیت بین‌الملل EtemadOnline
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ریزش قیمت‌ دلار در بازار ارزریزش قیمت‌ دلار در بازار ارز گزارش‌های میدانی از بازار و اظهارات فعالان حوزه ارز حاکی از آن است که قیمت‌ها در این بازار کاهشی شده و دلار به کانال ۲۸ هزار تومانی بازگشته است ریزش قیمت دلار؟ کاهش بهای دلار!! حیف ریدمون به سر تا پاتون که فارسی هم بلد نیستین! جمهوری شیطانی ایران ۴۳ سال مانند نقل و نبات دروغ به خورد مردم ایران داده رژیم ایران از دروغ ها چقدر کاسبی کرده اونم از غارت ایران حق مردم ایران گدا شاه شدند قبل انقلاب زمان پادشاه ایران همه مردم ایران چه فقیر چه ثروتمند آدم بودند ایران برای همه مردم ایران بود همه زنده بودند سالم بودند امنیت آرامش داشتند شاد بودند از هر دین و مذهب بی خدا با خدا از هر شهر و استان و روستا به زبان های شیرین محلی همه خوش بودند چه ایرانی بود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بازگشت لوکاکو به تمرینات چلسی پس از عذرخواهی از هوادارانروملو لوکاکو، ستاره خط هجومی باشگاه چلسی، پس از عذرخواهی از هواداران و با اجازه توماس توخل، سرمربی این تیم، به تمرینات «آبی‌های لندن» بازگشت.پس از تنش‌ها‌ی Muhammad Qasim has been communicated in his divine dreams, events of the future for the last 30 years. Many of these events he has seen are coming true now, and have been accurate as per his dream. Why is he seeing these dreams? Is he Al-Mahdi?
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

به روزرسانی پیش‌بینی اسکار؛ شانس نامزدی اصغر فرهادی در چند بخش کاهش یافتبه روزرسانی پیش‌بینی اسکار؛ شانس نامزدی اصغر_فرهادی در چند بخش کاهش یافت اسکات فینبرگ، پس از مشورت با رأی دهندگان و منتقدان، تجزیه و تحلیل کارزارهای بازاریابی جوایز، بررسی برنده‌های دوره گذشته، و شرایط برگزاری مراسم آینده، فهرست خود را به روز می‌کند. اسکارش هم باید پس بگیرن ديگه ترامپ نيست كه بخوان اسكار سياسى به كسى بدن Who cares about Farhadi. Traitor is more dangerous than enemies. He is supporting terrorist Mullahs regime. Iranian hate this corrupt Mullahs regime. kingdomWithPahlavism. javidShahRezaPahlavi. 👑💙✌🏻💙👑💙💙👑👑💙✌🏻
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شماری از زندانیان سیاسی: دخالت نهادهای امنیتی در امور قضایی موجب نقض حقوق زندانیان شده استشماری از زندانیان سیاسی: دخالت نهادهای امنیتی در امور قضایی موجب نقض حقوق زندانیان شده است شماری از زندانیان_سیاسی سابق و فعلی در نامه‌ای به رؤسای قوه مجریه و قضائیه ایران، از سیطره نهادهای امنیتی بر سرنوشت زندانیان سیاسی انتقاد کردند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »