مراسم اهدای جوایز «مرکز هنرهای نمایشی کندی» با حضور رئیس‌جمهوری و بانوی نخست آمریکا برگزار شد

16/09/1400 12:00:00 ب.ظ

🔺 مراسم اهدای جوایز «مرکز هنرهای نمایشی کندی» با حضور رئیس‌جمهوری و بانوی نخست آمریکا برگزار شد ▪ پرزیدنت بایدن و همسرش جیل هنگام ورود به تالار اپرای مرکز کندی با استقبال گرم و تشویق طولانی حاضران مواجه شدند. ⬇ بیشتر بخوانید:

پرزیدنت بایدن و همسرش جیل هنگام ورود به تالار اپرای مرکز کندی با استقبال گرم و تشویق طولانی حاضران مواجه شدند. تالار برنامه مملو از جمعیت بود و محدودیت‌هایی مانند فاصله‌گذاری اجتماعی وجود نداشت، ولی ارائه کارت...

تالار برنامه مملو از جمعیت بود و محدودیت‌هایی مانند فاصله‌گذاری اجتماعی وجود نداشت، ولی ارائه کارت واکسن و نتیجه منفی آزمایش ویروس کرونا الزامی بود. با توجه به اهمیت مراسم، بسیاری مقامات، شخصیت‌های برجسته، و چهره‌های شناخته شده فرهنگ و هنر آمریکا در برنامه شرکت داشتند.

جوایز افتخاری امسال مرکز هنرهای نمایشی کندی که از ارزش و اعتبار ویژه‌ای برخوردار است، به بری گوردی، بت میدلر، جانی میچل، جاستینو دیاز، و لورنی میکائلز اهدا شد. بایدن‌ها پیش از این مراسم ضیافتی را به افتخار این هنرمدان در کاخ سفید ترتیب دادند و پذیرای آنها بودند.

در این ضیافت که با حضور ۱۵۰ نفر ترتیب یافت، کامالا هریس، نانسی پلوسی، کارولین کندی، میخائیل باریشنیکوف، جینت ریورا، استیو مارتین، و هرلی هنکوک نیز شرکت داشتند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

جای خالی عاشقانه‌ها | علی دهقان

... گاهی اوقات ساده بودن بهترین اتفاقی است که می‌شود به آن تکیه داد و با خیالی آسوده هر چه در درون می‌چرخد، کلمه کرد و در هوا رهایش ساخت. امروز و اینجا که نامش نوشته‌ای برای روزهای پایانی سال، یا روزهای نخستین یک سال جدید است، می‌خواهم این‌گونه باشم. مثلا فارغ از همه بگومگوهایی که در روزهای متعدد چنگی شد و بر صورت‌مان نشست، بنویسم که وقتی به عقب نگاه می‌کنم مخدوش‌ترین صورت، چهره سیاست است. شاید ساده‌تر هم بگویم بهتر باشد. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

گفتگو با عمادالدین باقی؛ «کودک‌همسری» چقدر با شرع، مصلحت اجتماعی و حقوق بشر مغایرت دارد؟عمادالدین باقی، جامعه‌شناس و پژوهشگر حقوق بشر و دین در گفتگوی اختصاصی با یورونیوز در مورد پدیده «کودک‌همسری» که این روزها بار دیگر به دلیل سخنان برخی از نمایندگان مجلس ایران موجب افزایش نگرانی حامیان حقوق کودکان و زنان در این کشور شده، پاسخ گفته است. «اقتصاد مال خر است» عمام خمینی

دیدار مشاور امنیت ملی امارات با علی شمخانیدیدار مشاور امنیت ملی امارات با علی شمخانی مشاور امنیت ملی امارات، دوشنبه ۱۵ آذر با علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در محل شورای عالی امنیت ملی دیدار کرد

نیروهای امنیتی در میانمار معترضان را با خودرو زیر گرفتند؛ کشته شدن دست‌کم پنج نفر🔺 نیروهای امنیتی در میانمار معترضان را با خودرو زیر گرفتند؛ کشته شدن دست‌کم پنج نفر ▪ به گزارش یک مرکز خبری محلی، در این درگیری‌ها که صبح روز یکشنبه در یانگون روی داد دست‌کم ۱۵ نفر دستگیر شدند. ⬇ بیشتر بخوانید:

بحران ناوگان هواپیمایی ایران با زمین‌گیری نیمی از هواپیماها | DW | 06.12.2021بر پایه استانداردهای جهانی هواپیما با سن بیش از ۲۰ سال فرسوده محسوب می‌شود، میانگین سن هواپیماها در ایران ۲۵ سال است. بیش از نیمی از هواپیماهای تجاری ایران زمین‌گیر هستند و این خطر در کمین تعداد بیشتری از آنهاست. خسوای اون بخشی که مربوط به بی لیاقتی دولت ماست بخش زیادیش مربوط به عوضی بازی آمریکاوبعد شما اروپاییهای عوضی تر!هستش که بافلج کردن ایران!از طریق بلواوجنگ8ساله وشورش و....تمام سعی خودتونوروهرکدام باندازه خودش،در چاپیدن اعراب کردیدومیکنید!وباتحریم همه جانبه ایران به فقرمادامن زدید! خوشا به حال اربابان‌ پليد شما که با تحریم‌های غیر قانونی چنین کمر به نابودی زیر ساختهای اقتصادی ایران و امنیت شهروندان ایرانی بسته اند. و شرم بر شما رسانه های 'حامی حقوق بشر و دموکراسی' كه چنين خفت بار در برابر اين ظلم آشكار خاموش مانده ايد. خوب كه چى ؟ تصور كن كشور خودتون از ٤٢ سال قبل تحت شديدترين تحريم ها بوده؛ ميتونستين يك سال خطوط هوايى تونو اداره كنين. چند مليون مسافر در ايران جابجا شدند، هوايى ؟؟ چندتا حادثه داشتيم ؟؟ چند نفر كشته يا زخمى شدند ؟ اميدوارم شماها كه بر طبل ناتوانى ج ا ميكوبيد، يك سال تحريم بشيد !

وعده کمک مالی با عضوگیری در یک کانال تلگرامی به نام رئیسی

دانشجویان با تشکیل هسته های مشاوره ای به دولت کمک کنندمعاون معاون اول رییس جمهور ضمن دعوت از دانشجویان برای ارائه راهکارهای پیشنهادی و طرح هایشان به دولت در جهت پیشبرد امور، گفت: بهره گیری از نظرات کارشناسی و تخصصی دانشجویان و جامعه دانشگاهی برای دولت سیزدهم اهمیت اساسی دارد، لذا دانشجویان باید با ایجاد کانون های پشتیبانی و خدمات مشاوره ای به دولت در اداره کشور کمک کنند.