دانشجویان با تشکیل هسته های مشاوره ای به دولت کمک کنند

15/09/1400 05:47:00 ب.ظ

مخبر در دیدار با دانشجویان: دانشجویان با تشکیل هسته های مشاوره ای به دولت کمک کنند

معاون معاون اول رییس جمهور ضمن دعوت از دانشجویان برای ارائه راهکارهای پیشنهادی و طرح هایشان به دولت در جهت پیشبرد امور، گفت: بهره گیری از نظرات کارشناسی و تخصصی دانشجویان و جامعه دانشگاهی برای دولت سیزدهم اهمیت اساسی دارد، لذا دانشجویان باید با ایجاد کانون های پشتیبانی و خدمات مشاوره ای به دولت در اداره کشور کمک کنند. وی در این جلسه صمیمی که بیش از ۲ ساعت و نیم به طول انجامید، با اشاره به امکانات موجود در کشور و...

وی در این جلسه صمیمی که بیش از ۲ ساعت و نیم به طول انجامید، با اشاره به امکانات موجود در کشور و همچنین برخی مشکلات و مسایل پیش رو، بر عزم جدی، هماهنگی و همدلی همه ارکان کشور برای پیشبرد امور و کمک به مردم تاکید کرد و افزود: امکانات و زیرساخت های مناسبی در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی بوجود آمده و در حال حاضر نیز تمام ارکان دولت سیزدهم به دنبال این هستند که با تدوین بودجه مناسب مشکلات مردم را از پیش روی بردارند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

قانون واردات خودرو به زودی به دولت ابلاغ خواهد شدبراساس قانونی که به زودی به دولت ابلاغ خواهد شد، واردات خودرو مشروط به درآمد صادرات خودرو، درآمد ناشی از صادرات قطعات خودرو و خدمات مرتبط با صنایع نیرو محرکه صورت خواهد گرفت و تنها شرط واردات بدون انتقال ارز بنا به درخواست بانک مرکزی حذف شده است.

ناکامی مجدد بازماندگان سعید جلیلی در دولت رئیسی برای مذاکره با غرب

واکنش همتی به توقف چاپ پول در دولتواکنش همتی به ادعای عدم چاپ پول: تامین مالی دولت از بانک‌ها و برداشت آن‌ها از بانک مرکزی تا رقم ۸۰ همت در پایان آبان ماه همان چاپ پول است چی نوشتی؟ خاک بر سر همه شما لعنتی ها ارزش همین شیبای بیصاب بدون پشتوانه جوریه که اساسا ریده تو دهن تک تک کارشناسان و اساتید اقتصاد ایران اقایون دهنتون و خوب پاک کنید گوهی شده همه مدیران و اساتید و کارشناسان اقتصادی برید کونتون و بدین بیسوادها هر یک شیبا معادل۱۵ریال.

گرامیداشت روز دانشجو با حضور رییس مجلس- عکس خبری تسنیم | Tasnimگرامیداشت روز_دانشجو با حضور رئیس‌ مجلس گزارش تصویری:

مذاکرات با انتظارات حداکثری به نتیجه نمی‌رسد/ تکرار ماراتن بی‌نتیجه دولت نهم هیچ نفعی برای کشور ندارد/ هرگونه اشتباه محاسباتی فاجعه‌بار خواهد بود‌/ تا وقتی پیشنهادات ایران شفاف منتشر نشود، نمی‌توان درباره آن قضاوت کردیک دیپلمات پیشین گفت: اگر تیم مذاکره‌کننده به نمایندگی از مردم و بالوکاله از طرف آن‌ها در مذاکرات حضور دارد، باید منعکس‌کننده خواسته مردم باشد و نه قشر اقلیتی که خود را در کسوت نماینده مردم می‌بیند. مشکل تیم جدید پیشینه نظری آن در قبال توافق هسته‌ای است و ملاحظه کردیم که آن‌ها حتی حاضر به ذکر عنوان برجام نبودند.

۴۰ هزار نفر در وین علیه تدابیر کرونایی دولت تظاهرات کردند | DW | 05.12.2021دولت اتریش برای مهار موج جدید کرونا محدویت‌های شدیدی اعمال کرده است. در مرکز شهر وین بیش از ۴۰ هزار نفر در اعتراض به این محدودیت ها تظاهرات کردند. چی شد ؟ اینا که فوتبال جام ملت های اروپا رو با تماشاگر انجام میدادن ((: