مدیرعامل بنیاد برکت: ۱۰ هزار شغل برای کولبران ایجاد کرده‌ایم

11/06/1399 10:25 ب.ظ

مدیرعامل بنیاد برکت با بیان اینکه ۱۰ هزار شغل برای کولبران ایجاد کرده‌ایم گفت: از ایده‌های کارآفرینان در زمینه‌های ایجاد اشتغال برای کولبران در استان‌های مرزی،به ویژه در زمینه تولید پوشاک و پرورش آبزیان استقبال می‌کنیم.

مدیرعامل بنیاد برکت با بیان اینکه ۱۰ هزار شغل برای کولبران ایجاد کرده‌ایم گفت: از ایده‌های کارآفرینان در زمینه‌های ایجاد اشتغال برای کولبران در استان‌های مرزی،به ویژه در زمینه تولید پوشاک و پرورش آبزیان استقبال می‌کنیم. مدیرعامل بنیاد برکت ادامه داد: ما هزار و ۱۰۰ مجموعه فرهنگی، ۲۴۰ مرکز جامع سلامت و ۱۲ بیمارستان با ۲ هزار تختخواب را به بهره‌برداری رسانده‌ایم یا در دست اقدام داریم.

۴۷ هزار واحد مسکن محرومین را هم در دست ساخت داریم که از این میان ۱۸ هزار مسکن را تحویل داده‌ایم و در کنارش به هزار نقطه روستایی آب‌رسانی کرده‌ایم.

مدنی با اشاره به مسئله کولبری در کشور تصریح کرد: کولبران به ناچار به این کار می‌پردازند. میزان قاچاق از این طریق نزدیک به یک درصد کل قاچاق کشور است. هیچ‌کس قصد ضربه زدن به اقتصاد کشور را ندارد و کولبران حاضر هستند با حداقل درآمد، این کار را کنار بگذارند و در کنار خانواده‌هایشان باشند.

وی با بیان اینکه کولبران از طرح اشتغال‌زایی بنیاد برکت استقبال کرده‌اند گفت: در قالب طرح «کاک برکت» ایجاد فرصت‌های شغلی برای کولبران سه استان مرزی کردستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی آغاز شده که با اجرای ۳ هزار و ۵۰۰ طرح، ۱۰ هزار شغل برای آنان ایجاد خواهد شد. headtopics.com

مدیرعامل بنیاد برکت ایجاد فرصت‌های شغلی از طریق مشارکت با واحدهای تولیدی را طرح دیگر بنیاد برکت دانست و گفت: بنیاد تا به امروز با ۳۶۰ شرکت مشارکت اقتصادی داشته و در آن‌ها سرمایه‌گذاری کرده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

آمادگی جهاددانشگاهی برای همکاری با وزارت دفاع برای رفع نیازهای استراتژیک کشوررییس جهاددانشگاهی: جهاددانشگاهی آمادگی کامل خود را برای همکاری با مجموعه‌ عظیم وزارت دفاع برای بومی‌سازی محصولات فناورانه‌ی کشور با حداکثر استفاده از ظرفیت داخل و مقابله با تحریم‌ها اعلام می‌نماید

فرمولی را برای پرداخت غرامت در ارتباط با هواپیمای اوکراینی قبول نمی‌کنیمسفیر ایران در کی‌یف در رابطه با پرداخت غرامت در رابطه با سقوط هواپیمای اوکراینی تاکید کرد: ما فرمولی را برای پرداخت غرامت قبول نمی‌کنیم. فرمول ما واضح و معین است: قوانین بین‌المللی و معاهده‌هایی که عضو آن هستیم.

جایی برای شنای زنان در سواحل گناوه نیست

ماکرون برای پیگیری اصلاحات در لبنان دوباره وارد بیروت شدخبر دیدار آتی رئیس جمهوری فرانسه از بیروت ساعاتی پس از انتخاب مصطفی ادیب به نخست‌وزیری لبنان اعلام شد.

هدفگذاری برای تولید ۳۳ میلیون تن شمش فولاد در سال ۹۹تولید شمش فولاد چقدر بوده است؟ | صنعت فولادسازی از مهم‌ترین دستاوردهای دولت به شمار می‌رود که در سال‌های اخیر با جهش چشم‌گیری مواجه شده است، بر اساس آمار، میزان تولید فولاد در آخرین سال فعالیت دولت تدبیر و امید به ۳۳ میلیون تن خواهد رسید

نگرانی‌ها از شیوع کرونا در غزه؛ توافق اسرائیل و حماس برای کاهش تنشگروه‌های فعال در امور بشردوستانه نگران هستند که ویروس جدید کرونا با توجه به تراکم بالای جمعیت در نوار غزه به سرعت در میان ساکنان این باریکه شیوع پیدا کند.