قالیباف: جوان‌ها را نباید رها کنیم / از مشکلات عبور خواهیم کرد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

قالیباف: *جوان‌ها را نباید رها کنیم *ربا خوردن جنگ با خداست و کسی که ربا بخورد شکست خواهد خورد، حالا چطور می‌خواهیم در اقتصاد با ربا به موفقیت برسیم *مشکل کشور پول نیست روزی که پول داشتیم و نداشتیم وضعیت ما یکی بود مشکل باورهای ماست

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، محمد باقر قالیباف ظهر امروز در جمع رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گناباد در محل مهدیه این شهر اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌های رزمندگان اسلام، یاد امام راحل و شهداست.

وی افزود: امروز باید واقعیت‌ها را بگوئیم و در مقابل خدا ما را از مشکلات عبور خواهد داد، روزهای اول دفاع مقدس چیزی نداشتیم اما امروز موشک‌هایی داریم که هزار کیلومتر برد دارد و نقطه‌زن است و از پهبادهایی که در اختیار داریم که در جهان فقط چند کشور از آنها دارند. این فرمانده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: آن زمان که چیزی نداشتیم در مقابل آمریکا ایستادیم امروز که هم تجهیزات داریم و هم جرات باید در مقابل آمریکا ایستادگی کنیم.

قالیباف خاطرنشان کرد: امروز در سراسر جهان مسلمین عزت پیدا کرده‌اند و رزمندگان ما از شبه قاره هند جمع هستند تا نقطه صفر مرز رژیم صهیونیستی و به برکت شهدا خدا همه چیز به ما داده است.به گذشته خود افتخار کنیم و هر وقت خالصانه و مجاهدانه و با وحدت و پیش بودن جوان‌ها حرکت کنیم پیروزی قطعی است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

رها نکردید در زندانند . البته جا برای دیگر جوانان نیست . شاید منظورشان ساختن زندان های جدید به روش جهادی است .

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف: حاضر بودیم نازنین زاغری را با طلب ۴۰۰میلیون پوندی از بریتانیا مبادله کنیممحمدجواد ظریف گفت که بریتانیا پیشنهاد داد در ازای مداخله او برای کمک به آزادی نازنین_زاغری، شهروند ایرانی-بریتانیایی زندانی در ایران، پول مسدودشده ایران را آزاد کند. ظریف گفت این پیشنهاد ابتدا از سوی وزیر خارجه پیشین بریتانیا مطرح شده بود: جمهوري گروگانگير اسلامي 😡😡😡 ۴۵۰ خیرشو ببینی.. نجاست یعنی تو یعنی ظریف یعنی کل سیستم که پول رو با زندگی یک انسان میسنجند!! تروریست آدم ربا دواعش مگر همینکارو نمیکنند؟!!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

پاسدارها دروغ نمی‌گویند/ آنقدر فهم داریم که وضعیت امروز مردم را درک کنیمدستیار ویژه و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اگر ملت ایران بر حمایت برخیزند و از قوای سه‌گانه و اقتصاد مقاومتی و تصمیمات کلان حمایت کنند به طور قطع از این شرایط و وضعیت هم عبور خواهیم کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تهران:‌ سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» را در فهرست گروه‌های تروریستی ثبت می کنیمسخنگوی وزارت امور خارجه ایران از آمادگی تهران برای ثبت نام سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» در فهرست گروه‌های تروریستی این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: مطمئن نیستم بتوانیم از جنگ جلوگیری کنیموزیر امور خارجه ایران دوشنبه 23 سپتامبر در مصاحبه با شبکه سی بی اس اعلام کرد که مطمئن نیست کشورش به امید نابودی جمهوری اسلامی رژیم ایران در سطح جهانی و بخوصوص در داخل ایران توسط ملت قهرمان و مقاومت ایران در محاصره کامل سرنگونی قرار گرفته، طبق معمول رژیم برای نجات به جنگ طلبی متوسل می شود، در عین حال باعث جنگ را کشور مقابل می داند، تا عذری برای سرکوب داخلی از یک طرف و بسیج از طرف دیگر داشته باشد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

تفحص از سازمان هلال احمر به صحن علنی مجلس ارجاع شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«تفحص از سازمان هلال‌احمر به صحن علنی مجلس ارجاع شد» تخلف در واردات دارو، مدیریت بیمارستان‌های متعلق به سازمان هلال احمر خارج از کشور، حقوق‌های نجومی مدیران این بیمارستان‌ها از جمله محور‌های تفحص از این سازمان است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

حاشیه از مجلس| مشاجره زننده پژمانفر با لاریجانی- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«درگیری لفظی یک نماینده با لاریجانی» *پژمانفر: لاریجانی دیکتاتور است *رئیس مجلس در واکنش به پژمانفر: دیکتاتوری شماها در کشور هستید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »