قالیباف: جوان‌ها را نباید رها کنیم / از مشکلات عبور خواهیم کرد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim

25/09/2019 12:10:00 ب.ظ

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز جوان‌ها را نباید رها کنیم زیرا بزرگ‌ترین فرصت ما هستند و دفاع مقدس نشان داد اراده‌ها باید قوی باشد و در اقتصاد باید به جوان‌ها اعتماد کنیم.

قالیباف

قالیباف : *جوان‌ها را نباید رها کنیم *ربا خوردن جنگ با خداست و کسی که ربا بخورد شکست خواهد خورد، حالا چطور می‌خواهیم در اقتصاد با ربا به موفقیت برسیم *مشکل کشور پول نیست روزی که پول داشتیم و نداشتیم وضعیت ما یکی بود مشکل باورهای ماست

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز جوان‌ها را نباید رها کنیم زیرا بزرگ‌ترین فرصت ما هستند و دفاع مقدس نشان داد اراده‌ها باید قوی باشد و در اقتصاد باید به جوان‌ها اعتماد کنیم.

گناباد، محمد باقر قالیباف ظهر امروز در جمع رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گناباد در محل مهدیه این شهر اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌های رزمندگان اسلام، یاد امام راحل و شهداست.وی افزود: امروز باید واقعیت‌ها را بگوئیم و در مقابل خدا ما را از مشکلات عبور خواهد داد، روزهای اول دفاع مقدس چیزی نداشتیم اما امروز موشک‌هایی داریم که هزار کیلومتر برد دارد و نقطه‌زن است و از پهبادهایی که در اختیار داریم که در جهان فقط چند کشور از آنها دارند.

این فرمانده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: آن زمان که چیزی نداشتیم در مقابل آمریکا ایستادیم امروز که هم تجهیزات داریم و هم جرات باید در مقابل آمریکا ایستادگی کنیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

رها نکردید در زندانند . البته جا برای دیگر جوانان نیست . شاید منظورشان ساختن زندان های جدید به روش جهادی است .

ظریف: حاضر بودیم نازنین زاغری را با طلب ۴۰۰میلیون پوندی از بریتانیا مبادله کنیممحمدجواد ظریف گفت که بریتانیا پیشنهاد داد در ازای مداخله او برای کمک به آزادی نازنین_زاغری، شهروند ایرانی-بریتانیایی زندانی در ایران، پول مسدودشده ایران را آزاد کند. ظریف گفت این پیشنهاد ابتدا از سوی وزیر خارجه پیشین بریتانیا مطرح شده بود: جمهوري گروگانگير اسلامي 😡😡😡 ۴۵۰ خیرشو ببینی.. نجاست یعنی تو یعنی ظریف یعنی کل سیستم که پول رو با زندگی یک انسان میسنجند!! تروریست آدم ربا دواعش مگر همینکارو نمیکنند؟!!

پاسدارها دروغ نمی‌گویند/ آنقدر فهم داریم که وضعیت امروز مردم را درک کنیمدستیار ویژه و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اگر ملت ایران بر حمایت برخیزند و از قوای سه‌گانه و اقتصاد مقاومتی و تصمیمات کلان حمایت کنند به طور قطع از این شرایط و وضعیت هم عبور خواهیم کرد.

تهران:‌ سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» را در فهرست گروه‌های تروریستی ثبت می کنیمسخنگوی وزارت امور خارجه ایران از آمادگی تهران برای ثبت نام سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» در فهرست گروه‌های تروریستی این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

ظریف: مطمئن نیستم بتوانیم از جنگ جلوگیری کنیموزیر امور خارجه ایران دوشنبه 23 سپتامبر در مصاحبه با شبکه سی بی اس اعلام کرد که مطمئن نیست کشورش به امید نابودی جمهوری اسلامی رژیم ایران در سطح جهانی و بخوصوص در داخل ایران توسط ملت قهرمان و مقاومت ایران در محاصره کامل سرنگونی قرار گرفته، طبق معمول رژیم برای نجات به جنگ طلبی متوسل می شود، در عین حال باعث جنگ را کشور مقابل می داند، تا عذری برای سرکوب داخلی از یک طرف و بسیج از طرف دیگر داشته باشد.

تفحص از سازمان هلال احمر به صحن علنی مجلس ارجاع شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«تفحص از سازمان هلال‌احمر به صحن علنی مجلس ارجاع شد» تخلف در واردات دارو، مدیریت بیمارستان‌های متعلق به سازمان هلال احمر خارج از کشور، حقوق‌های نجومی مدیران این بیمارستان‌ها از جمله محور‌های تفحص از این سازمان است

حاشیه از مجلس| مشاجره زننده پژمانفر با لاریجانی- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim«درگیری لفظی یک نماینده با لاریجانی» *پژمانفر: لاریجانی دیکتاتور است *رئیس مجلس در واکنش به پژمانفر: دیکتاتوری شماها در کشور هستید

از گناباد ، محمد باقر قالیباف ظهر امروز در جمع رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گناباد در محل مهدیه این شهر اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت‌های رزمندگان اسلام، یاد امام راحل و شهداست.بریتانیایی زندانی در ایران، پول مسدودشده ایران را آزاد کند.به گزارش خبرنگار ایلنا، سرلشگر سیدیحیی رحیم صفوی در حاشیه نمایشگاه تدوین نقش وزارت راه و شهرسازی در هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه جوانان نمی‌دانند این حماسه‌ها به چه نحوی اجرا شد و چگونه در جنگ به پیروزی رسیدیم، گفت: یکی از خاصیت‌های موزه دفاع مقدس این است که نسل‌های بعدی را با فرهنگ حماسه آشنا می‌سازد و به آنها نشان می‌دهد که رمز هویت، استقلال، عظمت ایران را چگونه درج کنند.سخنگوی وزارت امور خارجه ایران از آمادگی تهران برای ثبت نام سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» در فهرست گروه‌های تروریستی این کشور خبر داد.

وی افزود: امروز باید واقعیت‌ها را بگوئیم و در مقابل خدا ما را از مشکلات عبور خواهد داد، روزهای اول دفاع مقدس چیزی نداشتیم اما امروز موشک‌هایی داریم که هزار کیلومتر برد دارد و نقطه‌زن است و از پهبادهایی که در اختیار داریم که در جهان فقط چند کشور از آنها دارند. این فرمانده دوران دفاع مقدس خاطرنشان کرد: آن زمان که چیزی نداشتیم در مقابل آمریکا ایستادیم امروز که هم تجهیزات داریم و هم جرات باید در مقابل آمریکا ایستادگی کنیم. این مبلغ ۴۰۰ میلیون پوند بدهی بریتانیا به ایران در پرونده خرید تانک‌های چیفتن است. قالیباف خاطرنشان کرد: امروز در سراسر جهان مسلمین عزت پیدا کرده‌اند و رزمندگان ما از شبه قاره هند جمع هستند تا نقطه صفر مرز رژیم صهیونیستی و به برکت شهدا خدا همه چیز به ما داده است. سرلشگر صفوی با بیان اینکه هنوز فرانسوی‌ها، انگلیسی‌ها آمریکایی و آلمانی‌ها نمی‌دانند که دولت‌هایشان در زمان جنگ با ملت ایران چه کردند گفت: در حمله به فاو از آنجایی که خلبان‌های عراقی آموزش کار با جنگنده‌های فرانسوی را نداشتند فرانسه خلبان به آنها اجاره داد تا بتوانند با آن جنگنده‌ها فاو را بمباران کنند.به گذشته خود افتخار کنیم و هر وقت خالصانه و مجاهدانه و با وحدت و پیش بودن جوان‌ها حرکت کنیم پیروزی قطعی است. این پیشنهاد زمانی که بوریس جانسون وزیر خارجه شد روی میز بود، اما بعد جانشین او جرمی هانت آن را رها کرد. . موسوی همچنین افزود: آمریکا با فریبکاری و نیرنگ از یک سو سخن از مذاکره و مصالحه سر می دهد و از سوی دیگر گروه‌های تروریستی و جنایتکاری که دستشان به خون هزاران تن از ملت ایران آغشته است و مزدوران صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران بودند و یا برخی تجزیه‌طلبان مزدور بیگانگان را که در صدد خدشه به تمامیت ارضی ایران هستند سازماندهی، تامین مالی، تسلیحاتی و اطلاعاتی می کند.