ظریف: حاضر بودیم نازنین زاغری را با طلب ۴۰۰میلیون پوندی از بریتانیا مبادله کنیم

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمدجواد ظریف گفت که بریتانیا پیشنهاد داد در ازای مداخله او برای کمک به آزادی نازنین_زاغری، شهروند ایرانی-بریتانیایی زندانی در ایران، پول مسدودشده ایران را آزاد کند. ظریف گفت این پیشنهاد ابتدا از سوی وزیر خارجه پیشین بریتانیا مطرح شده بود:

به گزارش روزنامه گاردین، ظریف گفت این پیشنهاد ابتدا از سوی فیلیپ هموند، وزیر خارجه پیشین بریتانیا، قبل از ترک وزارت خارجه در ژوئیه ۲۰۱۶ مطرح شده بود. این مبلغ ۴۰۰ میلیون پوند بدهی بریتانیا به ایران در پرونده خرید تانک‌های چیفتن است.

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی با اشاره به گفت و گوی خود با هانت در این باره، گفت: «جرمی هانت گفت این باج‌گیری است و من گفتم که این کار را من شروع نکردم. این کار را فیلیپ [هموند] شروع کرد.» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی اشاره کرد که این موضوع در مکالمه اخیر با دومنیک راب، وزیر خارجه بریتانیا، مطرح شد اما نتیجه‌ای در پی نداشت.

وزیر امور خارجه ایران، گفت که در خصوص پرونده نازنین زاغری می‌توانست پیشنهاد مبادله را به دادگاه ایرانی ارائه دهد که منوط به تصمیم دادگاه است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

قورباغه دهن گشاد ج.ا.

بامعرفت تر از این ریچارد رتکلیف به عمرم ندیدم، بخدا اگه مردای ایرانی بودن همون روز اول میرفتن یه زن دیگه میگرفتن،، امیدوارم هرچه زودتر نازنین آزاد شه و به آغوش خانواده اش برگرده.

آیا این سوال برای شما هم بوجود نمیاید که چرا کشور بریتانیا در ازای یک شهروند غیرجاسوس !!! حاضر شده است ۴۰۰ میلیون پوند بپردازد؟

نوعی باج گیری

وقاحت و نگرش کاسبکارانه ای وزیر

وقتی میگوییم رژیم ایران یک رژیم مافیایی هست که شهروندان دو تابعیتی خود را به گروگان‌میگیرد تا از جهان اخاذی کند چپول ها رگ گردنشان کلفت میشود . اعتراف خود ظریف برای اخاذی از دولت کریمه انگلیس برای آزادی نازنین زاغری . اوباما ما با پرداخت پول نقد اینها را پر رو کرده است.

خلاصه رژیم تروریست ایران همین است

در دلالی و کاسبکاری رژیم فاسد ملاها هیچ تردیدی نیست؛ سالهاست با گروگان گرفتن اتباع بیگناه خارجی و ایرانیان دارای تابعیت خارجی، سیاست باجگیری از دولتهای دیگر را دنبال می کند و متاسفانه جهان هم اقدامی برای توقف این رفتار مشمئزکننده و ضدانسانی نکرده است.

نجاست یعنی تو یعنی ظریف یعنی کل سیستم که پول رو با زندگی یک انسان میسنجند!! تروریست آدم ربا دواعش مگر همینکارو نمیکنند؟!!

۴۵۰ خیرشو ببینی..

جمهوري گروگانگير اسلامي 😡😡😡

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ظریف: مطمئن نیستم بتوانیم از جنگ جلوگیری کنیموزیر امور خارجه ایران دوشنبه 23 سپتامبر در مصاحبه با شبکه سی بی اس اعلام کرد که مطمئن نیست کشورش به امید نابودی جمهوری اسلامی رژیم ایران در سطح جهانی و بخوصوص در داخل ایران توسط ملت قهرمان و مقاومت ایران در محاصره کامل سرنگونی قرار گرفته، طبق معمول رژیم برای نجات به جنگ طلبی متوسل می شود، در عین حال باعث جنگ را کشور مقابل می داند، تا عذری برای سرکوب داخلی از یک طرف و بسیج از طرف دیگر داشته باشد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ویدئو؛ نجات گوزن در بند توسط دوچرخه‌سوارانیک گروه دوچرخه‌سوار موفق به نجات گوزنی شدند که در جنوب اسپانیا در ساختمان آب‌گرفته‌‌ای گیر افتاده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: ترامپ تحریم‌ها را لغو کند، همین هفته با روحانی دیدار می‌کندجواد ظریف می‌گوید ایران حاضر است در ازای لغو تحریم‌ها، اجازه دهد بازرسی دائمی از تاسیاست هسته‌ای انجام شود. منتظر باشند تا لغو کند !!! این لغو یا lift ظریف کونلیس خوبی هم نیست. از یک طرف به تیم ترامپ ناسزا میگه و از طرف دیگه التماس میکنه که تحریمها برداشته بشن! دلغک، اوباما احمق، ساده و خائن بودند. ترامپ تا حملهٔ شما تروریستهای سپاه به امنیت انرژی جهان را تلافی نکنه با کسی وارد مذاکره نمیشه امیدوارم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استقبال ترامپ از سخنان جانسون دربارۀ مذاکره برای توافق جدیدی با ایراندونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از اظهارات آقای جانسون استقبال کرد و گفت: او [بوریس جانسون] یک توافق جدید می‌خواهد چرا که توافق پیشین در آستانه منقضی شدن قرار داشت. تنها چند سال باقی مانده بود. یک ضرب المثل ایرانی میگه: 'دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید' چون شدم نزدیک و من حیران و دنگ خود بدیدم هر دوان بودند، لنگ همنشینی کلاغ و لک لک مثنوی ترامپ جانسون
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

می‌خواهیم تاریخ شروع جنگ ایران و عراق تبدیل به روز صلح شودوزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به سالروز آغاز حمله صدام به ایران نوشت: ما می‌خواهیم ۹/۲۲ را تبدیل به یک روز صلح و نه جنگ کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: آمریکا با تحریم ها مذاکره با ایران را غیرممکن می کندپکن- ایرنا- «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با شبکه تلویزیونی 'سی جی تی ان' چین گفت: آمریکا می خواهد با اعمال تحریم ها علیه ایران، مذاکره با تهران را غیرممکن کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »