تفحص از سازمان هلال احمر به صحن علنی مجلس ارجاع شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«تفحص از سازمان هلال‌احمر به صحن علنی مجلس ارجاع شد» تخلف در واردات دارو، مدیریت بیمارستان‌های متعلق به سازمان هلال احمر خارج از کشور، حقوق‌های نجومی مدیران این بیمارستان‌ها از جمله محور‌های تفحص از این سازمان است

، با اشاره به آخرین روند بررسی طرح تحقیق و تفحص از سازمان هلال احمر، گفت: آقای پیوندی رئیس سازمان هلال احمر برای ارائه توضیحات پیرامون محور‌های تفحص در کمیسیون بهداشت حضوریافت و بنده به عنوان طراح از توضیحات وزیر قانع نشدم.وی با بیان اینکه پس از توضیحات رئیس سازمان از 16 عضو کمیسیون بهداشت 9نماینده مخالف و 8 نماینده موافق تفحص بودند، افزود: در نهایت مقرر شد تا طرح تفحص از سازمان هلال احمر به جلسه علنی ارجاع شود تا نمایندگان در این باره تصمیم‌گیری کنند.

نماینده مردم مهاباد در مجلس در توضیح محور‌های تفحص از سازمان هلال احمر، اظهار داشت: تخلف در واردات دارو، مدیریت بیمارستان‌های متعلق به سازمان هلال احمر خارج از کشور، حقوق‌های نجومی مدیران این بیمارستان‌ها و همچنین موضوع واگذاری 50 درصد مدیریت یکی از این بیمارستان‌ها به خارجی‌ها از جمله محور‌های تفحص از این سازمان است.

محمودزاده اضافه کرد: نحوه توزیع کمک‌های خارجی نقدی و غیر نقدی بین حادثه‌دیدگان، عدم شفافیت در تبدیل کمک‌های غیرنقدی به نقدی، آمار‌های سوری از نحوه آموزش همگانی توسط این سازمان، سفرهای خارجی مسئولان سازمان، نحوه کارکرد شرکت سرمایه‌گذاری هلال احمر و همچنین مدرن نبودن انبار‌های سازمان که منجر به عدم شفافیت در ثبت اطلاعات می‌شود از جمله دیگر محور‌های تفحص از سازمان هلال احمر هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استقبال سازمان ملل از پیشنهاد آتش‌بس حوثی‌هاحوثی‌های یمن پیشنهاد کرده‌اند که تمامی حملات خود علیه عربستان را متوقف کنند اگر عربستان هم حملات خود و ائتلافی که رهبری می‌کند را متوقف کند. فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن از این پیشنهاد استقبال کرده و آن را گام نخستی برای پایان جنگ ۵ ساله در یمن دانسته است. با اتفاقی که افتاد حداقل 5 سال دیگه جنگ تو جریانه..از چند روز پیش حمله های عربستان به یمن خیلی شدیدتر شده سازمان ملل که عملا هیچ قدرت پیشگیرانه ی باصلابتی درسطح جهانی برای حمایت ازحقوق بشر و جلوگیری ازافراطی گرایان جنگ طلب ندارد,به چه منظور اینهمه بودجه سالیانه از کشورها دریافت می کند سازمان ملل گه خورد با بی بی سی...درست مثل اینه که یه قاتل بره پیش پلیس یگه من دیگه آدم نمیکشم پلبس هم بگه چه خوب استقبال میکنیم حالا برو راحت زندگی کن
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

استقبال سازمان ملل از پیشنهاد حوثی‌ها برای توقف حمله به عربستان سعودی | DW | 22.09.2019سازمان ملل از پیشنهاد شورشیان حوثی در یمن برای توقف حملات به عربستان سعودی استقبال کرد. فرستاده ویژه سازمان ملل در امور یمن گفت که ابتکار حوثی‌ها می‌تواند 'پیام مهم و قوی' برای پایان دادن به جنگ پنج ساله یمن باشد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

استقبال سازمان ملل از پیشنهاد حوثی‌ها برای توقف حملات به عربستانوزیر مشاور در امور خارجه عربستان در واکنشی محتاطانه به پیشنهاد حوثی ها تاکید کرد که ریاض نه براساس «سخنان» بلکه بر پایه «اقدامات» دیگران تصمیم گیری خواهد کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برخی از کشورهای عضو شورای حقوق بشر سازمان ملل عربستان سعودی را محکوم کردندبرخی از کشورهای عضو شورای_حقوق_بشر سازمان_ملل عربستان_سعودی را محکوم کردند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

درگذشت گونتر کونرت، از نویسندگان آلمانی مهم دوره پس از جنگ | DW | 22.09.2019گونتر کونرت، یکی از مهم‌ترین نویسندگان آلمانی دوره پس از جنگ جهانی دوم درگذشت. آخرین کتاب کونرت فوریه گذشته در آلمان چاپ شد. کونرت این کتاب را ۴۵ سال در صندوقچه‌ای نگاه داشته بود. روحش شاد ویادش گرامی باد 😥😥😥😥😥
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات مصر؛ حمایت احزاب مخالف از جمله اخوان‌المسلمین از معترضیندر پی تظاهرات خیابانی در مصر علیه عبدالفتاح سیسی رئیس‌جمهور این کشور، چندین حزب و گروه سیاسی مصری -از جمله گروه اخوان المسلمین- در روز شنبه از معترضین حمایت کردند. همزمان سازمان دیده‌بان حقوق بشر نیز از حکومت مصر خواست تا از سرکوب اعتراض‌ها و تکرار 'خشونت‌های پیشین' خودداری کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »