پاسدارها دروغ نمی‌گویند/ آنقدر فهم داریم که وضعیت امروز مردم را درک کنیم

02/07/1398 02:01:00 ب.ظ

سرلشگر صفوی: پاسدارها دروغ نمی‌گویند/ آنقدر فهم داریم که وضعیت امروز مردم را درک کنیم

دستیار ویژه و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اگر ملت ایران بر حمایت برخیزند و از قوای سه‌گانه و اقتصاد مقاومتی و تصمیمات کلان حمایت کنند به طور قطع از این شرایط و وضعیت هم عبور خواهیم کرد. وی تاکید کرد: امیدوارایم این ابتکار و برگزاری این نمایشگاه‌ها در سایر دستگاه‌ها هم به اجرا برسد.

مشاور رهبری با بیان اینکه ۳۱ سال از پایان جنگ می‌گذرد اما نتوانسته‌ایم این حماسه را در عرصه‌های داخلی و بین‌المللی به تصویر بکشیم، اظهار داشت: هنوز نتوانستیم چهره فرانسوی‌ها، انگلیسی‌ها، آلمانی‌ها و آمریکایی‌ها را در عرصه‌های داخلی و خارجی روشن کنیم.

سرلشگر صفوی با بیان اینکه هنوز فرانسوی‌ها، انگلیسی‌ها آمریکایی و آلمانی‌ها نمی‌دانند که دولت‌هایشان در زمان جنگ با ملت ایران چه کردند گفت: در حمله به فاو از آنجایی که خلبان‌های عراقی آموزش کار با جنگنده‌های فرانسوی را نداشتند فرانسه خلبان به آنها اجاره داد تا بتوانند با آن جنگنده‌ها فاو را بمباران کنند.

وی افزود: وقتی هموطنان‌مان برای مداوای آثار بمب‌های شیمیایی به بن در آلمان مراجعه کردند پزشکان آلمانی تاثیر عامل شیمیایی را به عراقی‌ها گزارش می‌دادند که کدام عامل شیمیایی تاثیر بیشتری بر انسان دارد. مشاور رهبری ادامه داد: تمام این اطلاعات را آلمانی‌ها و انگلیسی‌ها به عراقی‌ها گزارش می‌دادند که اسناد آنها موجود است و باید این موضوعات را اطلاع‌رسانی کنیم. headtopics.com

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

جشن پیروزی اردوغان در آذربایجان

پیروزی رجب طیب اردوغان در انتخابات ریاست جمهوری ترکیه در آذربایجان با شور و شوق جشن گرفته شد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

شورای حقوق بشر سازمان ملل از وضعیت حقوق بشر در عربستان انتقاد کرداین دومین بیانیه مشترک این کشورها در طول شش ماه گذشته درباره وضعیت حقوق بشر در عربستان سعودی است که در شورای حقوق‌بشر سازمان ملل متحد در ژنو صادر شد.

حزب کارگر بریتانیا حمایت خود را از طرح کوربین برای برکسیت اعلام کرداین حزب که پیش‌تر شاهد درگیری و تنش میان اعضای خود بود، در گردهم‌آیی سالانۀ حزب که در شهر ساحلی برایتون برگزار شد مواضع آقای کوربین را برای خنثی ماندن در قبال مذاکرات کنونی و تلاش برای دست‌یابی به یک توافق جدید تایید کرد.

ترامپ ضمن دیدار با عبدالفتاح سیسی، رییس جمهوری مصر، از او حمایت کرددیدار کردن به معنای حمایت کردن؟ این چه نوع پوشش خبر کار کردن است؟

انتخابات اسرائیل؛ احزاب عرب از نخست وزیری بنی گانتس حمایت کردنداحزاب عرب اسرائیل در تصمیمی کم سابقه اعلام کرده اند که با هدف پایان دادن به یک دهه نخست وزیری بنیامین نتانیاهو، به جناح چپ-میانه به رهبری بنی گانتس، رقیب اصلی آقای نتانیاهو، می پیوندند. این اقدام احتمال این که بنی گانتس مامور تشکیل دولت آینده بشود را به طور قابل ملاحظه ای افزایش داده است. معنیش چیه؟ یعنی دومین ستون تیم بی هم رفت؟ خب بعدی هم لابد بن سلمانه. البته بنی گانتس هم خودش بی داره اینم مخالف سرسخت جمھوری اسلامیە، یعنی ھر کسی بیاد سر کار، در مورد جمھوری اسلامی یە مخرج مشترک دارن، اونھم زدن این رژیم و منافع و بازوھایش در منطقەس، دلتون رو خوش نکنید الان دو روزه که معلوم شده لیکود دوتا صندلی مجلس کمتر از آبی و سفیدها داره و لیبرمنم که خیلی قبلتر گفته بود با نتانیاهو دولت تشکیل نمیده؛ شماها خیلی عشق نتانیاهو هستین بعد دو روز تازه گفتین زرت ایشون قمصور شده

حمایت فهرست مشترک اعراب اسراییل از نخست وزیری گانتس | DW | 23.09.2019نمایندگان عرب کنست تصمیم گرفته‌اند که به دوران نخست وزیری نتانیاهو پایان دهند. رهبر لیست مشترک اعراب پارلمان اسرائیل حمایت خود را از بنی گانتس رهبر ائتلاف سفید آبی برای پست نخست وزیری اعلام کرده است. لیبرمن با لجبازی درآوردن با نتانیاهو اول از همه خودش را به فنا داد واى فكرش رو بكن،چقد دلمون براى زِرهاى مفت بن تنگ ميشه روزنامه کیهان شریعتمداری با Dw فارسی فرقی ندارد وقتی خبری را گزارش میکند شما مطمئن میشوید خبر چیز دیگریست.

حمایت احزاب عرب از «گانتس» برای پایان دادن به نخست وزیری نتانیاهوحمایت اعراب از یک نامزد نخست وزیری در انتخابات اسرائيل یک اقدام تاریخی است که برای نخستین بار طی سه دهه اخیر رخ داده است.