تهران:‌ سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» را در فهرست گروه‌های تروریستی ثبت می کنیم

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران از آمادگی تهران برای ثبت نام سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» در فهرست گروه‌های تروریستی این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی وزارت امور خارجه ایران از آمادگی تهران برای ثبت نام سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» در فهرست گروه‌های تروریستی این کشور خبر داد.عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران طی بیانیه‌ای اعلام کرد که تهران روند بررسی درج نام سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» در فهرست گروه‌های تروریستی این کشور را به‌زودی آغاز خواهد کرد.

وی دلیل این اقدام را روابط و همکاری نزدیک سازمان مذکور با گروهک‌های تروریستی تلقی کرده و گفت: طبق اخبار منتشره قرار است گروهک‌های تروریست و جدایی‌طلب در یک نمایش مضحک توسط یک سازمان پوششی به نام «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» گرد هم آمده و بازیگر اصلی این مضحک نیز پمپئو وزیر خارجه آمریکا باشد. موسوی همچنین افزود: آمریکا با فریبکاری و نیرنگ از یک سو سخن از مذاکره و مصالحه سر می دهد و از سوی دیگر گروه‌های تروریستی و جنایتکاری که دستشان به خون هزاران تن از ملت ایران آغشته است و مزدوران صدام در جنگ تحمیلی علیه ایران بودند و یا برخی تجزیه‌طلبان مزدور بیگانگان را که در صدد خدشه به تمامیت ارضی ایران هستند سازماندهی، تامین مالی، تسلیحاتی و اطلاعاتی می کند.

لازم به ذکر است سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» در سال 2008 با هدف جلوگیری از تبدیل ایران به یک قدرت هسته‌ای در شهر نیویورک آمریکا تاسیس شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نشست 'اتحاد علیه ایران هسته‌ای'؛ واکنش تند ایران و انصراف احزاب کرد | DW | 24.09.2019جمهوری اسلامی می‌گوید سازمان آمریکایی 'اتحاد علیه ایران هسته‌ای' را به فهرست گروه‌های تروریستی خود خواهد افزود. این اظهارات در واکنش به برگزاری نشستی با حضور برخی گروه‌های مخالف حکومت ایران در نیویورک عنوان شده است. اسگولا دو طرف نشستن همدیگه رو به گروه های تروریستی اضافه میکنن این گروه تروریستیه دیگه خودش به اندازه یه کشور جمعیت و عضو داره از بس اینا افزودن بهش 😂😂😂😂 JamshidBarzegar واقعا که اینها عقل و منطق را بوسیده اند و گذاشته اند کنار.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ربیعی: روحانی در سازمان ملل صدای ایران را طنین انداز می‌کندتهران-ایرنا- سخنگوی دولت با اشاره به سفر رئیس جمهوری به نیویورک گفت:آمریکایی‌ها تصور می‌کنند می‌توانند صدای ایران را خاموش کنند اما به اعتقاد ما رئیس جمهوری در این سفر قادر خواهد بود این صدا را طنین انداز کند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: رئیس جمهوری ایران با طرحی برای صلح به سازمان ملل می آیدنیویورک- ایرنا- وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار با همتای ژاپنی خود گفت رئیس جمهوری ایران با طرحی برای صلح منطقه‌ای به سازمان ملل متحد می آید.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پرزیدنت ترامپ می‌گوید در سخنرانی امروز در سازمان ملل درباره ایران صحبت خواهد کرددونالد ترامپ رئیس‌جمهوری ایالات متحده می‌گوید در سخنرانی روز سه شنبه خود در گردهمایی سالانه رهبران کشورها در سازمان ملل، در مورد ایران مسائلی را مطرح خواهد کرد.\r\n قرار است پرزیدنت ترامپ امروز سه شنبه مذاکره میشود امابعدازفروش سلاح بمنطقه وگسیل نیرو !درحال فعلی ج اس مجازاست بحملات ا یزایی وبدون تلفات ومختصرتامیزمذاکره راهی نمانده !!ترامپ زبل کارش بینظیره او هرروز افتخار انرا دارد كه در مورد ايران يا توييت و يا مصاحبه كند، كلاً صحبت و بحث در مورد ايران به نوعي از كلاس از فهم و شعور سياسي و به روز بودن براي سياستمداران امريكايي تبديل شده كه نميخواهند از يكديگر عقب بمانند، افتخار ميكنيم كه ايراني هستيم فکر نکنم برا سخنرانی روحانی بمونه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بازداشت چند ساعته، ایران حمزه‌ای، مادر بهمن قبادی در فرودگاه بین‌المللی تهرانبهمن_قبادی، فیلم‌ساز مقیم خارج از کشور،که پیشتر از بازداشت مادرش، ایران حمزه‌ای،خبر داده بود، گفت که مادرش بعد از چند ساعت بازداشت در فرودگاه بین‌المللی تهران آزاد شده است اما ماموران پاسپورتش را توقیف کردند و باید خود را به دادگاه انقلاب معرفی کند. مامانشه یا خودشه؟ عجیب شبیهند بخدا فکر کردم خودشه روسری سر کرده!!!
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

واقعیت‌هایی از داخل ایران| مصرف لبنیات در ایران ۲۱ درصد کاهش یافت
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »