قالیباف: فیلم‌های ضبط‌شده در مراکز اتمی را به آژانس نمی‌دهیم

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قالیباف: فیلم‌های ضبط‌شده در مراکز اتمی را به آژانس تحویل نمی‌دهیم العربيه_فارسى

قالیباف، یک‌شنبه 6 تیر، در جریان جلسه علنی مجلس گفت: «پس از گذشت فرصت سه ماهه‌ای که در قانون لغو تحریم‌ها آمده، هیچ چیزی تمدید نشده و پس از آن نیز هیچ‌کدام از موضوعاتی که در داخل ضبط شده هیچ‌وقت به آژانس داده نشده است.»پس از تصویب قانون «اقدام راهبردی» در مجلس ایران، که در واکنش به ترور محسن فخری‌زاده صورت گرفت، تهران بازرسی‌های فرا پادمانی آژانس از تاسیسات اتمی خود را ممنوع اعلام کرد.

علی‌رضا سلیمی، از نمایندگان مجلس ایران در جلسه علنی امروز مجلس با اشاره به پایان تاریخ توافق ایران با آژانس و احتمال تمدید آن از سوی تهران، پرسید: «آیا شورای عالی امنیت ملی در این باره تصمیمی گرفته که از آن اطلاع نداریم؟» در همین رابطه آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه ایالات متحده گفت که اگر تهران حاضر نشود توافق نظارتی با آژانس را تمدید کند، این به «دغدغه‌ای جدی» برای مذاکرات احیای برجام تبدیل خواهد شد.

پیشتر نیز یک مقام بلندپایه آمریکایی در رابطه با مذاکرات اتمی وین ضمن اذعان به وجود «اختلافات جدی» گفته بود که اگر اختلافات میان ایران و آمریکا «در آینده قابل پیش‌بینی» حل نشود، ممکن است واشینگتن در رویکرد خود نسبت به ایران تجدیدنظر کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اگر مَردید، اگر بی شرف نیستید روی حرف خودتان بمانید بزدلهای وقیح قالیباف خامنه‌ای

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قالیباف: فیلم‌های ضبط شده به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی داده نمی‌شودرئیس مجلس ایران اعلام کرد فیلم‌های ضبط شده به آژانس بین المللی انرژی اتمی داده نمی‌شود. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران احتمالا امروز پاسخ آژانس را می‌دهدادعای شبکه ژاپنی: ایران احتمالا امروز پاسخ آژانس را می‌دهد یک شبکه ژاپنی مدعی شد که احتمالا ایران روز شنبه پاسخی درباره تمدید توافق میان ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای تداوم فعالیت‌های نظارتی و راستی آزمایی، به آژانس می‌دهد. نه به برجام ،، تا انتقام بزرگ ، تا انتقام شاش قاسم رو نگيريم آروم نميگيگيرييييمم ژاپن در تخصص همه چی هست و اطلاعات کافی دارد رژیم ایران یا قبول به برجام از نظر آمریکا هر چه بگه می کند یا آمریکا به سازمان ملل برجام دربه در می رود تا رسیدگی شود مانند عراق چند سال پیش چند کشور حمله به عراق کردند ولی برای ایران کل جهان حمله می کنند جنگ می شود ۴۲ سال ایران بدست دکتر ها مهندس ها افتاد که ملاهایی مانند تبریزیان دکتر بعد از این که تجویز روغن بنفشه را داد چطور هم یاد داد ... دیگر نگم بعد شاش شتر را بنوشید که کرونا تون شفا پیدا بشود از قضاء ملا خامنه ای دوم جوان گوش نکرده بود واکسن زد دیروز حال ملا تبریزی هشدار داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

گروسی درخصوص گفت‌وگوهای فنی با ایران به شورای حکام گزارش می‌دهدسخنگوی آژانس اتمی اعلام کرد که رافائل گروسی امروز قرار است درخصوص همکاری فنی با ایران به شورای حکام گزارشی ارائه کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بدمینتون‌باز زن ایرانی به المپیک رسید - BBC News فارسیبنا به اعلام فدراسیون بدمینتون ایران، ثریا آقایی توانسته است سهمیه حضور در المپیک را بگیرد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

آیا رئیس‌جمهور شدن رئیسی خطر جنگ اتمی در خاورمیانه را افزایش می‌هد؟دکتر اریک مَندِل، مدیر اندیشکده «شبکه اطلاعات سیاسی خاورمیانه»، یکی از پیامدهای رئیس‌جمهور شدن ابراهیم رئیسی، روحانی تندروی نزدیک به آیت‌الله خامنه‌ای، خیر رئیسی مثل کبریت بی خطر میمونه ،فقط برای کشتن مردم بی دفاع ایران زرنگه ( نه به جمهوری اجباری اسلامی ایران ) سپاه پاسداران ایران در مساعدت تسلیحاتی و مالی با شبکه های تروریستی در خاک أفغانستان نقش بیشتر عمده دارد. ورنه قراربود که طالبان با تمام شبکه های تروریستی مانند داعش و القاعده قطع رابطه کند تا در روند صلح کسر ایجاد نشود اما دخالت سپاه در روند صلح کسرایجاد کرده است.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

درگیری رهبران اتحادیه اروپا با نخست‌وزیر مجارستان بر سر حقوق دگرباشان جنسیرهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا در تازه‌ترین اجلاس خود ویکتور اوربان، نخست‌وزیر مجارستان را به خاطر قوانین جدید تصویب‌شده در این کشور در محدودسازی دگرباشان جنسی مورد حملات لفظی قرار دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »