قالیباف: فیلم‌های ضبط‌شده در مراکز اتمی را به آژانس نمی‌دهیم

06/04/1400 11:40:00 ق.ظ

قالیباف: فیلم‌های ضبط‌شده در مراکز اتمی را به آژانس تحویل نمی‌دهیم العربيه_فارسى

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس ایران با اشاره به عدم تمدید تفاهم‌نامه میان ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ادامه بازرسی از مراکز اتمی، از عدم تحویل قالیباف، یک‌شنبه 6 تیر، در جریان جلسه علنی مجلس گفت: «پس از گذشت فرصت سه ماهه‌ای که در قانون لغو...

قالیباف، یک‌شنبه 6 تیر، در جریان جلسه علنی مجلس گفت: «پس از گذشت فرصت سه ماهه‌ای که در قانون لغو تحریم‌ها آمده، هیچ چیزی تمدید نشده و پس از آن نیز هیچ‌کدام از موضوعاتی که در داخل ضبط شده هیچ‌وقت به آژانس داده نشده است.»

Advertisement پس از تصویب قانون «اقدام راهبردی» در مجلس ایران، که در واکنش به ترور محسن فخری‌زاده صورت گرفت، تهران بازرسی‌های فرا پادمانی آژانس از تاسیسات اتمی خود را ممنوع اعلام کرد. متعاقب آن رافائل گروسی، دبیر کل آژانس به تهران سفر کرد و تفاهم‌نامه‌ای دو ماهه برای ادامه همکاری‌ها میان دو طرف امضا شد. طبق این توافق، دوربین‌های آژانس مستقر در سایت‌های اتمی ایران به ضبط فعالیت‌های ایران ادامه می‌دهند اما محتویات آنها تا رسیدن به توافق میان ایران و قدرت‌های جهانی در مذاکرات وین نزد ایران محفوظ می‌ماند.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

قالیباف: فیلم‌های ضبط شده به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی داده نمی‌شودرئیس مجلس ایران اعلام کرد فیلم‌های ضبط شده به آژانس بین المللی انرژی اتمی داده نمی‌شود. - خبرگزاری آناتولی

ایران احتمالا امروز پاسخ آژانس را می‌دهدادعای شبکه ژاپنی: ایران احتمالا امروز پاسخ آژانس را می‌دهد یک شبکه ژاپنی مدعی شد که احتمالا ایران روز شنبه پاسخی درباره تمدید توافق میان ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای تداوم فعالیت‌های نظارتی و راستی آزمایی، به آژانس می‌دهد. نه به برجام ،، تا انتقام بزرگ ، تا انتقام شاش قاسم رو نگيريم آروم نميگيگيرييييمم ژاپن در تخصص همه چی هست و اطلاعات کافی دارد رژیم ایران یا قبول به برجام از نظر آمریکا هر چه بگه می کند یا آمریکا به سازمان ملل برجام دربه در می رود تا رسیدگی شود مانند عراق چند سال پیش چند کشور حمله به عراق کردند ولی برای ایران کل جهان حمله می کنند جنگ می شود ۴۲ سال ایران بدست دکتر ها مهندس ها افتاد که ملاهایی مانند تبریزیان دکتر بعد از این که تجویز روغن بنفشه را داد چطور هم یاد داد ... دیگر نگم بعد شاش شتر را بنوشید که کرونا تون شفا پیدا بشود از قضاء ملا خامنه ای دوم جوان گوش نکرده بود واکسن زد دیروز حال ملا تبریزی هشدار داد

گروسی درخصوص گفت‌وگوهای فنی با ایران به شورای حکام گزارش می‌دهدسخنگوی آژانس اتمی اعلام کرد که رافائل گروسی امروز قرار است درخصوص همکاری فنی با ایران به شورای حکام گزارشی ارائه کند.

بدمینتون‌باز زن ایرانی به المپیک رسید - BBC News فارسیبنا به اعلام فدراسیون بدمینتون ایران، ثریا آقایی توانسته است سهمیه حضور در المپیک را بگیرد.

آیا رئیس‌جمهور شدن رئیسی خطر جنگ اتمی در خاورمیانه را افزایش می‌هد؟دکتر اریک مَندِل، مدیر اندیشکده «شبکه اطلاعات سیاسی خاورمیانه»، یکی از پیامدهای رئیس‌جمهور شدن ابراهیم رئیسی، روحانی تندروی نزدیک به آیت‌الله خامنه‌ای، خیر رئیسی مثل کبریت بی خطر میمونه ،فقط برای کشتن مردم بی دفاع ایران زرنگه ( نه به جمهوری اجباری اسلامی ایران ) سپاه پاسداران ایران در مساعدت تسلیحاتی و مالی با شبکه های تروریستی در خاک أفغانستان نقش بیشتر عمده دارد. ورنه قراربود که طالبان با تمام شبکه های تروریستی مانند داعش و القاعده قطع رابطه کند تا در روند صلح کسر ایجاد نشود اما دخالت سپاه در روند صلح کسرایجاد کرده است.

درگیری رهبران اتحادیه اروپا با نخست‌وزیر مجارستان بر سر حقوق دگرباشان جنسیرهبران کشورهای عضو اتحادیه اروپا در تازه‌ترین اجلاس خود ویکتور اوربان، نخست‌وزیر مجارستان را به خاطر قوانین جدید تصویب‌شده در این کشور در محدودسازی دگرباشان جنسی مورد حملات لفظی قرار دادند.