گروسی درخصوص گفت‌وگوهای فنی با ایران به شورای حکام گزارش می‌دهد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی آژانس اتمی اعلام کرد که رافائل گروسی امروز قرار است درخصوص همکاری فنی با ایران به شورای حکام گزارشی ارائه کند

به گزارش ایسنا، لارنس نورمن، خبرنگار ارشد وال استریت ژورنال روز جمعه در توییتی به نقل سخنگوی آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نوشت که رافائل گروسی، مدیرکل آژانس قرار است امروز درخصوص گفت‌وگوها بر سر توافق نظارتی با ایران به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گزارش دهد.

بعد از الزام مجلس شورای اسلامی، ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اسفندماه سال گذشته توافقی سه ماهه برای تسهیل فعالیت‌های راستی آزمایی آژانس امضا کردند که این توافق پس از پایان مهلت سه ماهه به مدت یک ماه دیگر یعنی تا تاریخ ۲۴ ژوئن تمدید شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

لودریان: منتظر تصمیم نهایی ایران درخصوص برجام هستیموزیر خارجه فرانسه گفت که این کشور منتظر است که ایران تصمیمات نهایی برای احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ با قدرت‌های جهانی را اتخاذ کند. وزیر خارجه ی فرانسه غلط کرد با همه ی کسایی که حرفش را تکرار می‌کنند وقتی حقیرانه میری دوباره مذاکره کنی، اینجوری دوباره توپ را میندازن تو زمینت، و اگر نکنی محکوم میشی. وزیر خارجه فرانسه بهتر است خود را به حماقت نزند! تصمیمات نهایی را باید کشوری بگیرد که این احمق قبلا نماینده آن بود!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«شلیک موشک‌های سپاه به هواپیمای اوکراینی برنامه ریزی شده نبود»گزارش هیئت تحقیق درباره سانحه سرنگونی هواپیمای اوکراینی که از سوی دولت کانادا انجام شده نشان می‌دهد که ایران از قبل برنامه‌ای برای شلیک به هواپیمای اوکراینی نداشته است. مهم اینه که کلی آدم حسابی بی گناه جانشونو از دست دادند به خاطر قلدربازی خامنه‌ای بعد حکومت وقیحانه چند روز راست راست تو چشم ملت نگاه کرد و دروغ گفت! اتفاقا کاملا برنامه ریزی شده بوده. این چگونه بررسی انجام شده است؟!!!!!!! با ما یا با اونا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلینکن: با ایران بر سر بازگشت به برجام اختلافات جدی داریموزیر خارجه آمریکا در کنفرانس خبری مشترک با همتای فرانسوی خود مدعی شد که واشنگتن تنها درصورت پایبندی ایران به تعهدات هسته‌ایش می‌تواند با تهران به توافق دست یابد. ماملت که خیری از برجام ندیدیم،دلارای فرستاده شده برجام اوبامادوبارهرتوسط انگلزاها به خود آمریکابرگشت،برجام برای ملت خرجامی بیش نبود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار سازمان ملل نسبت به ادامه غنی‌سازی 60 درصدی اورانیوم در ایرانسازمان ملل در گزارشی درباره فعالیت‌های اتمی ایران که قرار است 30 ژوئن 2021 به شورای امنیت ارائه شود، نسبت به ادامه غنی‌سازی اورانیوم 60 درصدی، هشدار داد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

«سپاه در سوریه کارگاه تولید سکوهای موشک‌انداز احداث کرد»دیدبان حقوق بشر سوریه، روز چهارشنبه 23 ژوئن گزارش کرد که سپاه پاسداران ایران با کمک شبه‌نظامیان حشد الشعبی عراق در مناطقی از سوریه گارگاه‌هایی برای ساخت امروز فردا اسرائیل با خاک یکسانش میکنه سوریه این ناقض قطعنامه های سازمان_ملل است. روسیه خودبه نقض های حکومت خامنه ای کمک میکندوبه ستون پنجم ایران در شورای_امنیت_ملل_متحد برای کشتار شهروندان غیرنظامی درسوریه و..تبدیل شده است. سوال این است که جامعه بین المللی و ناتو چه موقع قطعنامه های سازمان ملل رااجراء میکنند؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ادامه دامنه‌دار اعتصابات کارگران در سراسر ایراناعتصابات کارگری که از سه روز پیش و با اعتراض کارگران «موقت و پیمانی» صنعت نفت به شرایط کاری و دستمزدی آغاز شد با پیوستن کارگران دیگر بخش‌ها از سراسر ایران
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »