بدمینتون‌باز زن ایرانی به المپیک رسید - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ثریا آقایی اولین بدمینتون‌باز زن ایرانی که به المپیک رسید

Iranbadminton.org

بنا به اعلام فدراسیون بدمینتون ایران، ثریا آقایی توانسته است سهمیه حضور در المپیک توکیو را در این رشته بگیرد.محمدرضا پوریا، رئیس فدراسیون بدمینتون ایران، موفقیت ثریا آقایی را "افتخاری بزرگ برای خانواده این رشته و ورزش ایران" دانسته است.به غیر از خانم آقایی ۹ ورزشکار زن دیگر هم در رشته‌های مختلف به المپیک توکیو می‌روند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بعد ۵۷ سال: راه‌یابی یک زن ایرانی به دو ۱۰۰ متر المپیک | DW | 26.06.2021فرزانه فصیحی، ملی‌پوش ماده ۱۰۰ متر دوومیدانی ایران موفق به کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۱‍ توکیو شد. این ورزشکار، نخستین دونده زن ایرانی در مسابقات المپیک در این ماده پس از گذشت ۵۷ سال است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

فرزانه فصیحی، دونده ایرانی دوی ۱۰۰ متر به المپیک می‌رود - BBC News فارسیبراساس اعلام کمیته بین‌المللی المپیک ایران، فرزانه فصیحی، دونده دوی ۱۰۰ متر، به عنوان نهمین ورزشکار زن به المپیک توکیو اعزام خواهد شد. خانم فصیحی دومین دونده ۱۰۰ متر زن ایرانی در تاریخ است که به المپیک اعزام می‌شود، پیش از او سیمین صفامهر در المپیک ۱۹۶۴ شرکت کرده بود.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

بهمن عسگری و یلدا ولی‌نژاد به اتهام دوپینگ المپیک توکیو را از دست دادند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

امپراتور ژاپن نسبت به برگزاری المپیک توکیو همزمان با ادامه بحران کرونا ابراز نگرانی کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. این فرخ ملا نگهدار توده ای چپول ور شکسته ی یار فروش هست یا امپراطور لااقل بگویید اون ماسک را بردار
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شوک به ورزش ایران/ دوپینگ رزمی کار شانس طلای المپیک مثبت شدتست اولیه دوپینگ یکی از چهره های شاخص ورزش رزمی ایران در المپیک توکیو مثبت اعلام شد. سید جلال چی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قم و زنانی که به اجبار تن به صیغه داده‌اند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »