طنین نوای اذان در مساجد اروپا؛ روحیه به مسلمانان در شرایط کرونا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

برخی از مساجد آلمان و هلند به منظور روحیه‌دهی به مسلمانان در شرایط شیوع کرونا اجاز دارند نوای اذان را از بلندگوها پخش کنند.

برخی از مساجد در آلمان و هلند در پی شیوع ویروس کرونا به منظور روحیه‌دهی به مسلمانان، برای سه هفته می‌توانند صوت اذان را از بلندگوها پخش کنند.

مسجد دویسبورگ وابسته به مرکز فرهنگی اتحادیه ترک‌-اسلامی برای امور دینی اذان را برای اقامه نماز مغرب و نماز ظهر جمعه پخش خواهد کرد. همچنین در مسجد هانوفر وابسته به سازمان جامعه اسلامی ملی گوروش به مناسبت شب بعثت پیامبر اسلام نوای اذان طنین انداز شد. در چهار مسجد وابسته به این سازمان در هلند نیز صدای اذان برای ادای نماز جمعه به گونه‌ای که به گوش مسلمانان برسد، پخش خواهد شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

احتمال جان باختن 70 هزار تن در خوزستان در اثر کرونارئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از احتمال فوت 70 هزار نفر در خوزستان به دلیل کرونا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 😲 چراااااا چی میزنی رفیق
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هفت‌سین در بیمارستان و مردم در خانه - BBC News فارسیوزارت بهداشت ایران می‌گوید رشد بیماری ناشی از ویروس کرونا در ۱۳ استان که مردم در خانه مانده‌اند و مسافر پذیرش نکرده‌اند، کاهش یافته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

در صورت شکست ترامپ در انتخابات 2020 چه اتفاقی خواهد افتاد؟اگر ترامپ در انتخابات نوامبر 2020 شکست بخورد، آیا روز 20 ژانویه 2021 حاضر خواهد شد کاخ سفید را ترک کند؟ کارشناسان می‌گویند سناریوهایی حدفاصل رفع سریع بحران تبادل قدرت در آمریکا و ورود به یک دوره خشونت‌آمیز در ایالت‌های مختلف بعد از به قدرت رسیدن دوباره دموکرات‌ها پیش روی ما خواهد بود. آمریکا و جنگ داخلی؟ مثلا ایالت جدای طلب داره آمریکا؟ تحلیل های هیئتی.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

قرنطینه 70 میلیون نفر در 3 ایالت آمریکا همزمان با گسترش شیوع کرونا در اروپابا گسترش شیوع ویروس جدید کرونا در اروپا و ایالات متحده، سه ایالت بزرگ آمریکا از 21 مارس 2020 قرنطینه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در جهان؛ آمار مبتلایان محلی در استان هوبی چین باز هم صفر شددر شبانه‌روز گذشته ۴۶ نفر در چین به ویروس کرونا مبتلا شدند که همگی آنها به جز یک نفر از خارج آمده بودند. به این ترتیب این چهارمین روز متوالی است که در استان هوبی چین کسی ویروس کرونا را از افراد حاضر در کشور نگرفته است. حرومزاده های زالو خودشون پخش کردن حالا نشستن به ریش ما میخندن.تف به شرفت جمهوری اسلامی دوستاتم عین خودتن حروم زاده ها ریدن تو دنیا حالا نشستن نگا میکنن، دیگه گوه مونده که نخورده باشن؟ به زودی در چین ریشه کن میشه وهمش بازی برای بقیه دنیا بود وبس
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روز مادر در لبنان در روزهای کرونایی با «گل رُز پهپادی»لبنان نیز همچون دیگر کشورها از تبعات شیوع ویروس کرونا مصون نمانده است. KhameneiVirus
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »