ایتالیا فعالیت‌های تولیدی غیراستراتژیک و ضروری را متوقف کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نخست‌وزیر ایتالیا ویروس کرونا را بزرگ‌ترین بحران پس از جنگ جهانی دوم خوانده و از صدور دستور توقف تمامی فعالیت‌های تولیدی غیراستراتژیک و ضروری خبر داد.

جوزپه کونته، نخست‌وزیر ایتالیا به دنبال شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور دستور توقف تمامی فعالیت‌های تولیدی غیراستراتژیک و ضروری را صادر کرد.

وی در صفحه فیسبوک خود خطاب به مردم ایتالیا اعلام کرد: از آغاز این بحران همواره شفاف عمل کرده و چیزی را از مردم مخفی نکردیم. با سخت‌ترین بحران خود از زمان جنگ جهانی دوم تاکنون روبرو هستیم. کونته همچنین افزود: هر روز شمار بسیاری از شهروندان‌مان جان می‌بازند و چاره‌ای جز جدی گرفتن تدابیر نداریم. باید قوانین را رعایت کنیم و در خانه بمانیم.

گفتنی است تاکنون 4 هزار و 825 نفر در ایتالیا به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان باخته و آمار مبتلایان نیز به 42 هزار و 681 نفر رسیده است

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خروج ۳ میلیون مسافر از استان‌های درگیر کرونا طی ۴ روزسرپرست جمعیت هلال احمر خدمات و فعالیت‌های این جمعیت را در حوادث و بحران‌ها بخصوص در بحران شیوع ویروس کرونا تشریح کرد. سه میلیون الاغ کمتر دولتهای دنیا یکی بعد از دیگری شهر ها را قرنتینه کردن وقتی دولتی بی عرضه و بی لیاقت سر کار باشد که قادر به کنترل اوضاع در کشور نباشد، نتیجش همین خواهد بود...
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا رفت و آمد غیرضروری بین مرزی را با کانادا و مکزیک تعلیق کردسفرهای غیرضروری میان مرزی بین آمریکا، کانادا و مکزیک برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا به حالت تعلیق درآمده است. همزمان سازمان بهداشت جهانی به جوانان هشدار داده با رفتار خود 'مرگ یا زندگی' یک نفر دیگر را رقم می‌زنند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رهبر ایران به پیشنهاد ترامپ: آمریکا ممکن است دارویی وارد کند که ویروس ماندگار شودرهبر جمهوری اسلامی ایران، آمریکایی‌ها را متهم کرد که ویرس کرونا را «تولید» کرده‌اند و با اشاره به والا رهبر ایران نیست عالیجناب مگر ویروس آنفلوانزا و مالاریا و سرخک و حتی سرماخوردگی ساده بکلی نابود شده‌اند! یه نفر آدم باسواد در دستگاه ولایت نیست که مشاوره ساده علمی به حضرت ظل السلطان بدهد! که اینطور مطالب سطح پائین و پست کوهی را بیان نفرمایند که مایه خجالت هواداران ایشان در مجامع علمی شود؟ ای وای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سیاست شما سبب بدنامی همیشگی خواهد بود اما ایران تسلیم نخواهد شدمحمد جواد ظریف تاکید کرد : کاخ سفید سیاست فشار حداکثری خود علیه ایران را به سطح بی سابقه ای از ضدیت با انسانیت و حیات انسان‌ها رسانده است. حکومت ایران باید به یکی از علوم طبیعی منطق حقیقی ایرانیان و یا به علوم علمی منطقی جهانی گذار کند کِش دان این حکومت اشرار با علوم جاهلیت هفتگانه ی شئونیزم فارسی تحمیلی فرقه فارسیسم اشغالگر با انواع بحرانسازیها بر ملتها ایرانیان ابلهانه است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ایران و فرانسه دو زندانی یکدیگر را آزاد کردنددر نخستین روز سال جدید خورشیدی، ایران و فرانسه اعلام کردند دو تبعه یکدیگر را از زندان آزاد و آنها را به کشورشان بازمی‌گردانند. امیدوارم فرانسه در فردای پس از جمهوری اسلامی تاوان این سازشها با این فرقه_تبهکار بدهد جالبه همه باید یک زندانی از رژیم اسلامی داشته باشند تا با اینها تعویض کنند اون قدیما می گفتند: دلاک ها وقتی مشتری ندارند سر همدیگر را می تراشند!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پاکستان پروازهای بین المللی را متوقف می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »