روز مادر در لبنان در روزهای کرونایی با «گل رُز پهپادی»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لبنان نیز همچون دیگر کشورها از تبعات شیوع ویروس کرونا مصون نمانده است.

حدود یک هفته است که به شهروندان لبنان توصیه شده است در خانه‌هایشان بمانند. بیش از ۲۰۰ نفر در لبنان به ویروس کرونا مبتلا شده و ۴ نفر جان باخته‌اند. فعالیت فرودگاه بیروت، پایتخت نیز متوقف شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

KhameneiVirus

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هوای پاک تهران در دومین روز فروردینبر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، هم اکنون در شرایط پاک است. اخه تهرانى ها رفتن ولايت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رکورد شکنی ایتالیا؛ فوت 627 کرونایی در یک روزایتالیا جمعه 20 مارس 2020 با بالاترین میزان فوتی در یک روز، بر اثر ابتلا به ویروس کرونا، رکورد را اینها متاسفانه پیامدهای دولت های پوپولیستی و عوام فریب دولت‌های گذشته ایتالیا مانند لیگا نورد و برلوسکونی و سایرین که کشور ایتالیا را بدهکار تر کردند و با کم کردن مالیات ثروتمندان و شرکت های تجاری از بودجه های تندرستی و دانشگاهی کسر کردند و ایتالیا را کشور آسیب پذیر کردند
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مرگبارترین روز کرونا در ایتالیا؛ محدودیت‌های قرنطینه تشدید می‌شودایتالیا روز شنبه از مرگ نزدیک به ۸۰۰ نفر دیگر بر اثر ابتلا به ویروس جدید کرونا خبر داد و به این ترتیب مجموع قربانیان آن در این کشور به ۴۸۲۵ نفر رسیده است که بالاترین آمار رسمی در جهان است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

احتمال جان باختن 70 هزار تن در خوزستان در اثر کرونارئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از احتمال فوت 70 هزار نفر در خوزستان به دلیل کرونا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی 😲 چراااااا چی میزنی رفیق
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

هفت‌سین در بیمارستان و مردم در خانه - BBC News فارسیوزارت بهداشت ایران می‌گوید رشد بیماری ناشی از ویروس کرونا در ۱۳ استان که مردم در خانه مانده‌اند و مسافر پذیرش نکرده‌اند، کاهش یافته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

در صورت شکست ترامپ در انتخابات 2020 چه اتفاقی خواهد افتاد؟اگر ترامپ در انتخابات نوامبر 2020 شکست بخورد، آیا روز 20 ژانویه 2021 حاضر خواهد شد کاخ سفید را ترک کند؟ کارشناسان می‌گویند سناریوهایی حدفاصل رفع سریع بحران تبادل قدرت در آمریکا و ورود به یک دوره خشونت‌آمیز در ایالت‌های مختلف بعد از به قدرت رسیدن دوباره دموکرات‌ها پیش روی ما خواهد بود. آمریکا و جنگ داخلی؟ مثلا ایالت جدای طلب داره آمریکا؟ تحلیل های هیئتی.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »