احتمال جان باختن 70 هزار تن در خوزستان در اثر کرونا

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 44 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز از احتمال فوت 70 هزار نفر در خوزستان به دلیل کرونا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

20.03.2020فرهاد ابول نژادیان٬ رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز هشدار داد که در صورت ادامه روند فعلی بین 50 تا 70 هزار نفر از مردم استان خوزستان بر اثر ویروس کرونا جانشان را از دست خواهند داد.

به گفته وی هر دو ساعت یک نفر در استان خوزستان به کرونا مبتلا می شود و هر 15 ساعت نیز یک بیمار فوت می کند. وی با تاکید بر لزوم قرنظینه مردم و عدم سفر به دیگر شهرها گفت: حساب کرده ایم اگر از جمعیت پنج میلیونی استان هفتاد درصد به این ویروس مبتلا شوند و سه و نیم درصد کشندگی داشته باشد٬ بین 50 تا 70 هزار فوتی در استان خواهیم داشیم.

علیرضا رئیسی، معاون وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران اعلام کرد که با مرگ 149 نفر از بیماران مبتلا به کووید-19 مجموع جان باختگان به 1433 نفر رسیده است. به گفته وی حدود 18 هزار و پانصد نفر نیز به این ویروس آلوده شده اند. گفتنی است 30 بهمن مرگ دو نفر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در شهر قم تائید شد. روز بعد وزارت بهداشت ایران ابتلای 5 نفر را به این ویروس تائید کرد و پس از آن شیوع کرونا در ایران سیر تصاعدی به خود گرفته و همه استانهای این کشور را فرا گرفت. تعدادی از مقامات سیاسی و نظامی ایران نیز قربانی کرونا شده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کی گفته 70هزارتا احمقها چرا دروغ میگید به ملت و دوستانی که در خارج از کشور هستن تا الان که من این توئیت رو میزنم خبر دارم حدود ۱۲۴۰۰۰هزار نفر که اکثرا هم کودکان و جوانان هستن با کرونا کشته شدن

از کردستان ترکیه چه خبر؟🤣🤣🤣🤣

یکی از امن ترین استان هاست، شر میگن!

ریدم به قبر آتا ترک

اصلا چرا ۷۰۰ هزار نه 💁‍♂️ اصلا هر کی عدد عجیب تری بگه برنده‌س

در ایران هولو کاست انجام میشود توسط دولت فارس هدف کشتار عرب های خوزستان و ترکهای آزربایجان

سیهتر گوپر

هفتادهزار نفر رو از کجا دراوردی؟

هنوز خیلی مانده به رقم 1میلیون ارمنی برسه

از کرد های دیاربکر بگو

اصلا ٧٠ ميليون كي_به_كيه

کسی که به ما نریده بود آناتولی کون دریده بود

کس نگو اِشک

چی میزنی رفیق

چراااااا

😲

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در جهان؛ شمار مبتلایان در قاره اروپا از ۱۰۰ هزار نفر فراتر رفتآنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد روز پنجشنبه هشدار داد که شیوع ویروس جدید کرونا در صورت عدم همبستگی جهانی می‌تواند به مرگ «میلیون‌ها نفر» منجر شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

'احتمال شتاب همه‌گیری کرونا در فروردین در ایران وجود دارد'تیم علمی پویش داوطلبانه قرنطینه اختیاری طی مقاله‌ای اعلام کرد که با توجه به سفرهای نوروزی احتمال شتاب همه‌گیری کرونا در هفته دوم تا آخر فروردین در ایران وجود دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز ۱۳ هزار نفر گذشتمقام‌های آمریکا اعلام کردند که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور از مرز ۱۳ هزار نفر گذشت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تعداد مبتلایان کرونا در کشور به ۱۹ هزار و ۶۴۴ نفر رسیداطلاع‌رسانی کرونا | معاون بهداشت وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۱۹ هزار و ۶۴۴ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و هزار و ۴۳۳ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۶ هزار و ۷۴۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند. شما ارواح خيك مباركتان ميخواستين به آمريكا كمك بفرستين؟! حتماً براي اينكه بهشون ياد بدين چطوري آمار را مخفي و دروغ اعلام كنن.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در جهان از مرز 10 هزار نفر فراتر رفتشمار قربانیان ویروس کرونا در جهان از مرز 10 هزار نفر فراتر رفت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ده‌ها هزار نفر با خطر کرونا در زندان‌های رژیم اسد مواجه هستند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »