در صورت شکست ترامپ در انتخابات 2020 چه اتفاقی خواهد افتاد؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔻اعتمادآنلاین بررسی می‌کند: 🔹در صورت شکست ترامپ در انتخابات 2020 چه اتفاقی خواهد افتاد؟ 🔹 آیا آمریکا به سوی جنگ داخلی پیش می‌رود؟/ اعتمادآنلاین این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

اگر ترامپ در انتخابات نوامبر 2020 شکست بخورد، آیا روز 20 ژانویه 2021 حاضر خواهد شد کاخ سفید را ترک کند؟مجله «The Atlantic» در گزارشی در این باره به بررسی سناریوهای مختلف از جمله پافشاری ترامپ برای بقا در قدرت به رغم شکست در انتخابات 2020 یا حتی بعد از پایان دور دوم ریاست جمهوری‌اش پرداخت.به نوشته کارشناسان مجله، این سناریو چندان محال به نظر نمی‌رسد و حتی برخی از طرفداران ترامپ هم آن را به بررسی گذاشته و به مساله اقدام ترامپ در سنت‌شکنی 250ساله دولت آمریکا پرداخته‌اند.

»در همین راستا مایکل کوهن وکیل شخصی سابق ترامپ هم اعلام کرده است که رئیس‌جمهور فعلی قصد ندارد جایگاه خود را ترک کند؛ کوهن در شهادت خود در برابر کنگره که پیش از زندانی شدنش ایراد کرد گفت: «با توجه به تجربه‌ام در همکاری با ترامپ بیم آن دارم که در صورت شکست ترامپ در انتخابات 2020 ایالات متحده اصلاً شاهد نقل و انتقال مسالمت‌آمیز قدرت نباشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آمریکا و جنگ داخلی؟ مثلا ایالت جدای طلب داره آمریکا؟ تحلیل های هیئتی.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 9. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده ویژه پرزیدنت ترامپ در امور گروگان‌ها از آزادی مایکل وایت در ایران استقبال کرد🔺نماینده ویژه پرزیدنت ترامپ در امور گروگان‌ها از آزادی مایکل_وایت در ایران استقبال کرد ⚡️نماینده ویژه رئیس جمهوری آمریکا در امور گروگان‌ها روز پنجشنبه ۲۹ اسفند از آزادی مایکل وایت، شهروند آمریکایی که در ایران زندانی شده، ابراز خرسندی کرد. آمریکایی هایی تو ایران زندانی میشن گروگان هستند اما ایرانی‌هایی که تو آمریکا زندانی میشن عوامل سپاه! ضمنا آمریکا با گروگان گرفتن ۸۰ میلیون نفر بخاطر عقده گشایی انتخاباتی یک انسان خرفت بزرگترین گروگانگیر هست. گروگانها یا جاسوسهای سیا در پوشس توریست عید بر همگی شماها تبریک .
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روحانی: سال ۹۹ سال رونق و تحول در زندگی مردم خواهد بودسخنان نوروزی رئیس جمهوری ایران | حسن روحانی: سال ۹۹ گرچه آغازش همچنان سلامت، مساله اول ما است اما با دو بال از این مشکل عبور خواهیم کرد بال اول بالِ کادر درمانی و پزشکی ماست که باید همه تلاش خود را به کار گیرند و بال دوم بخش خصوصی ما است جبران ضرر خسارت دیدگان | روحانی: آنهایی که در کسب و کار ضرر دیده‌اند بتوانند در سال جدید با رونق اقتصادی مشکلات خود را جبران کنند. دولت با همه توان هر اقدامی که توانسته انجام داده و انجام خواهد داد، از بسته‌های جدید معیشتی تا تسهیلات جدید بانکی.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ و دورخیز برای اعلام 'اقتصاد جنگی' در ایالات متحده | DW | 19.03.2020ترامپ ویروس کرونا را بزرگترین تهدید برای آمریکا خوانده و خود را در شرایط جنگی دانسته است. او قصد دارد اختیارات بیشتری برای خود قائل شود. سنای آمریکا یک بسته حمایتی را به تصویب رساند. ویروس_چینی بیوتروریسم چین علیه بشریت است چاهی که ترامپ برای ایرانی‌ها کند و کمر به اضمحلال اقتصاد ایران بست وجنگ اقتصادی راه انداخت وتقریبا هیچ کشوری هم اعتراض نکرد و حتی دریغ از یک مخالفت کوچک ، حالا کرونا چنان اقتصاد دنیا را دارد درهم می‌ کوبد که کسی تصورش را هم نمیکرد( چه کسی با ایران یار است؟ )
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: تجویز استفاده از داروی ضد مالاریا در درمان کرونادونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریكا، با فاش ساختن این امر که سازمان غذا و داروی آمریكا بلافاصله با پیرزن خنزر پنچری همه جا دیده می شه! بنده خدا ترامپ عجب استقامتی دارن که در جوار این قبیل عحوزه ها کار می کنن خدا ترامپ و بقیه مریضها رو شفا بده هر داروئی که مانع نفوذ ویروس به ساختار سلول در بدن شود میتواند در درمان کرونا مفید باشد که عمومی ترینشان داروهای درمان مالاریا و HIV میباشد که این موضوع را بیست روزپیش خانم دکتر مینو محرز رئیس مرکز تحقیقات بیماریهای عفونی درایران تأییدکردند، امریکا و ترامپ و دولتش باهم غلط کردن!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پاسخ روسیه به ترامپ: روابطمان با سعودی حسنه است و جنگ نفت در کار نیستکرملین تأکید کرد که هیچ نوع جنگی بر سر قیمت نفت میان روسیه و پادشاهی سعودی در بازار وجود ندارد و خیلی از مواضع و رفتارهای روسیه پوتین همانند حاکمان اشغالگر ایران است! عملیات تروریستی اقتصادی توسط عناصر نیابتی ( مانند ایران که متأسفانه در چنگال روسیه است و اوامر پوتین را اجرا می کند ) و در عوض روسیه پادشاهی سعودی و سایر مخالفان آیت‌الله ها را تحت فشار قرار می دهد.!! العربیه و لا عربیه... 😂😂😂😂😂😂😂
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

'احتمال شتاب همه‌گیری کرونا در فروردین در ایران وجود دارد'تیم علمی پویش داوطلبانه قرنطینه اختیاری طی مقاله‌ای اعلام کرد که با توجه به سفرهای نوروزی احتمال شتاب همه‌گیری کرونا در هفته دوم تا آخر فروردین در ایران وجود دارد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »