شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان: مردم از به خطر انداختن جان فرزندانشان پرهیز کنند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان ایران با انتشار بیانیه‌ای نسبت به بازگشایی_مدارس در شرایط کرونا_در_ایران اعتراض کرد. این شورا در این بیانیه از عملکرد دولت و مقامات آموزش‌وپرورش در مواجهه با شیوع ویروس کرونا انتقاد کرد. اخبار_ایران تهران معلمان

استان وایر- شورای هماهنگی تشکلهای صنفی فرهنگیان ایران، با انتشار بیانیه ای نسبت به بازگشایی مدارس در شرایط ویروسی کشور، اعتراض کرد. این شورا با انتقاد از عملکرد دولت و مقامات آموزش و پرورش در مواجهه با شیوع ویروس کرونا در بیانیه خود می نویسد: «ما معلمان می دانیم که دولت های گذشته و امروز، برای آموزش و پرورش فرزندانمان، حتی برای جان آنان نیز هیچ ارزشی قائل نبوده و نیستند.»

همه ما می دانیم که درخزانه حاکمیت چیزی نمانده است، که خرج مردم ایران بشود. آنچه بدان رسیده ایم این است که چشم امیدمان را از حاکمان بی مسئولیت بریده، وبه خویشتن خود بازگردیم.از این رو برآن شدیم که برای یافتن مرهمی، بربخشی از دردها یمان که رهآورد 40 سال بیداد و بی تدبیری است، با شما سخن بگوییم. ما می دانیم حاکمان وظیفه دارند، مانند بیشتر کشورهای جهان، دست کم ابزارهای آموزشی را در این مرحله ی بحرانی برای دانش آموزان و معلمان فراهم کنند، اما شوربختانه مدیران آموزش و پرورش هزینه آب، برق، گاز، گچ و گازوئیل مدرسه را هم از جیب مردم فراهم می کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مذاکره‌ای در سطح شورای عالی و شورای هماهنگی با لاریجانی نشده است/ حمایت از لاریجانی باید طی معاهده‌ای آشکار و با جزئیات روشن باشد/ منتظر مهره‌های نهایی شطرنج سیاست بمانیمجوادی حصار در گفت‌وگو با ایلنا: مذاکره‌ای در سطح شورای عالی و شورای هماهنگی با لاریجانی نشده است/ حمایت از لاریجانی باید طی معاهده‌ای آشکار و با جزئیات روشن باشد/ منتظر مهره‌های نهایی شطرنج سیاست بمانیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صحن علنی مجلس شورای اسلامی- عکس خبری تسنیم - Tasnimجلسه علنی امروز یکشنبه 16 شهریور قوه مقننه با حضور اکثریت نمایندگان و به ریاست محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد. برخی از نمایندگان امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی برای حمایت از مردم محروم استان سیستان و بلوچستان، لباس محلی این منطقه از کشور را برتن کردند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دیدبان شفافیت افغانستان از 'فساد گسترده' در شورای ورزش کریکت خبر داد - BBC News فارسیتحقیق تازه دیدبان شفافیت افغانستان از فساد گسترده در شورای کریکت این کشور خبر داده است. در این گزارش آمده که این نهاد در مصارف خود فاقد شفافیت و حسابدهی است و انتخاب هیات مدیره آن به اساس سلایق سیاسی و انتخاب بازیکنان از سوی این هیات به اساس وابستگی‌های قومی انجام می‌شود. شورای کریکت گفته پس از مطالعه این تحقیق به آن پاسخ خواهد داد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تماشای نیویورک از تراس شیشه‌ای برج هادسن یاردزبه دلیل شرایط ویژه کرونا از گردشگران خواسته شده است تا فاصله‌گذاری اجتماعی را رعایت کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ستاد کرونا مسئولیت باز شدن مدارس را برعهده بگیردرئیس کمیسیون بهداشت مجلس: *نگران سلامت دانش آموزان هستیم *اینکه فکر کنیم دانش آموزان مخصوصا مقاطع پایین را طوری مدرسه ببریم که پروتکل‌ها را رعایت کنند، بیشتر به یک شوخی شبیه است *اگر سلامت به خطر بیفتد ما برخورد خواهیم کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برخی خانواده‌های مناطق کمتر برخوردار توان خرید ماسک برای دانش آموزان را ندارندمسجدجامعی: برخی خانواده‌های مناطق کمتر برخوردار توان خرید ماسک برای دانش‌آموزان را ندارند خانواده‌ها بشدت نگران دانش‌آموزانشان هستند وضعیت مدارس دولتی جنوب تهران نامناسب‌تر است این مدارس درتامین امکانات دسترسی دانش‌آموزان به تبلت و کامپوتر مشکلاتی دارند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »