برخی خانواده‌های مناطق کمتر برخوردار توان خرید ماسک برای دانش آموزان را ندارند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مسجدجامعی: برخی خانواده‌های مناطق کمتر برخوردار توان خرید ماسک برای دانش‌آموزان را ندارند خانواده‌ها بشدت نگران دانش‌آموزانشان هستند وضعیت مدارس دولتی جنوب تهران نامناسب‌تر است این مدارس درتامین امکانات دسترسی دانش‌آموزان به تبلت و کامپوتر مشکلاتی دارند

به گزارش ایسنا، احمد مسجد جامعی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان این که شهرداری تهران براساس مصوبه شورای شهر یک سند همکاری و کمک به مدارس دارد گفت: براساس این سند اعتباراتی برای مناطق پیش بینی شده است که به مدارس کمک کنند.

وی با اشاره به روزهای کرونایی و آغاز سال تحصیلی تصریح کرد: به شدت خانواده‌ها نگران دانش آموزانشان هستند و این در حالی است که وضعیت مدارس دولتی جنوب تهران نامناسب تر است و این مدارس علاوه بر این که کمبوداتی دارند اما در تامین امکانات دسترسی دانش آموزان همچون تبلت و کامپوتر نیز مشکلاتی دارند. وی با بیان این که در برخی مناطق حتی تامین ماسک دانش آموزان برای برخی خانواده‌ها سخت است گفت: پیشنهاد می‌شود منابع مصوب شورا در ارائه خدمات این چنینی متمرکز شود تا مشکل برخی خانواده‌ها حل و فصل شود.

وی با اشاره به برنامه تهران 1400 گفت: ما شورای شهر هستیم نه شورای شهرداری و باید برنامه‌های که برای تهران 1400 در نظر می‌گیریم مربوط به همه دستگاه‌ها و ارکان‌ها باشد نه فقط شهرداری تهران.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مدرسه نحوه حضور دانش‌آموزان را مدیریت می‌کند/تدریس برخی دروس به شیوه حضوری- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimزنگ_تفریح در مدارس ممنوع است مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران: دانش آموزان در کلاس درس توسط معلم دائم رصد می‌شوند خانواده‌ها نکات بهداشتی و استفاده از ماسک را به فرزندشان گوشزد کنند دانش آموز به تناسب وضعیت مدرسه دو یا سه روز حضور‌ می‌یابد کرونا مدیر کل آموزش و پرش شهر تهران:زنگ تفریح مانند گذشته نیست و محدود شده است، هر کلاس به تنهایی در حیاط مدرسه حضور دارد که مربی بهداشت و معاون آموزشی مدرسه دانش‌آموزان را نظارت می‌کنند تا نکات بهداشتی را رعایت کنند اگر دانش آموز علائم سرماخوردگی یا کرونا داشت به مدرسه نیاید
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

برخی طرح‌های نمایندگان مبنای دقیقی ندارد/ طرح «انسداد فضای مجازی» را براساس مصالح روز کشور نمی‌دانم/ رادیکال بودن تعدادی از نمایندگان مجلس یازدهم را رد نمی‌کنمتحلیلگر سیاسی اصولگرا، گفت: «طرح انسداد فضای مجازی» از جمله طرح‌هایی است که یک سری از نمایندگان دورهم جمع می‌شوند و یک طرحی را امضا کرده و ارائه می‌دهند، اما به نظر من اینگونه طرح‌ها خیلی مبنای دقیقی ندارد و براساس مصالح و شرایط روز نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سلامت دانش آموزان باید اولویت اول ما باشدرئیس جمهور سال تحصیلی جدید را سال نظم و انضباط دقیق‌تر برای دانش آموزان توصیف کرد و سوال مهر امسال را به پرسشی در رابطه با نحوه مقابله با ویروس کرونا اختصاص داد و گفت: دانش آموزان عزیز سراسر کشور و فرزندان من، برای مقابله با ویروس کرونا چگونه باید به خانواده و همکلاسی‌های خود کمک و یاری کنیم؟
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

اولین دوره فارغ‌ التحصیلی دانش آموزان دبیرستان بنیاد معارف ترکیه در کابل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

راه‌اندازی ۲۰ خط سرویس مدرسه مختص دانش آموزان در سطح تهران/ خریداری تجهیزات جدید ضدعفونیمدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از راه‌اندازی ۲۰ خط سرویس مدرسه مختص دانش آموزان در سطح شهر تهران خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گرفتن مدرسه از دانش‌آموزان سبب تضعیف بلوغ اجتماعی آنها می‌شودایلنا:وزیر آموزش و پرورش در مراسم آغاز سال تحصیلی گفت: گرفتن مدرسه از دانش آموزان باعث تضعیف بلوغ اجتماعی و آسیب دیدن مراحل رشد آنها می شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »