سه عضو شورا در اعتراض به هاشمی صحن شورا را ترک کردند

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سه تن از اعضای شورای شهر تهران در اعتراض به اداره جلسه صحن شورا را ترک کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در جریان دویست و چهاردهمین جلسه شورای شهر تهران دستور جلسه تمدید مصوبه تأمین منابع مالی موردنیاز پروژه های توسعه و بازسازی تأسیسات آب و فاضلاب شهری و اجرای آبرسانی اضطراری شهر تهران و تأمین بخشی از کسری قیمت تمام شده تعرفه خدمات آب و فاضلاب مورد بررسی قرار گرفت.

برخی از اعضا درخواست کردند این موضوع به کمیسیون تخصصی بازگشت داده شود تا بررسی های بیشتری در این رابطه انجام شود که این پیشنهاد مورد موافقت اعضا قرار نگرفت و کلیات آن در شورا به تصویب رسید. پس از تصویب کلیات،‌ رئیس شورای شهر اعلام کرد پیشنهاداتی به هیئت رئیسه رسیده که آن را در صحن بررسی نمی کنیم و در جلسه هیئت رئیسه مورد بررسی قرار می گیرد. این موضوع مورد اعتراض شدید محمد سالاری قرار گرفت و گفت: شما حق ندارید بدون آنکه دلیل قانع کننده ای برای اعضا بیاورید، پیشنهادات را مطرح نکنید و این نحوه اداره شورا سنتی است.

محمد علیخانی نیز در تأیید نظرات سالاری گفت: حق ندارید پیشنهادات ما را وتو کنید. اگر قرار است این پیشنهادات وتو شود ما اینجا چه می‌کنیم!پس از بیان این سخنان از سوی رئیس شورا، علیخانی، سالاری و خلیل آبادی صحن علنی شورا را به نشانه اعتراض ترک کردند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ویدئو؛ سه پنگوئن در غیاب آدم‌ها از موزه معروف نلسون اتکینز دیدن کردندسه پنگوئن در غیاب انسان‌هایی که این روزها به‌دلیل شیوع ویروس کرونا از رفتن به موزه‌ها محروم هستند، از موزه هنر نلسون اتکینز ایالت میزوری آمریکا دیدن کردند. واااای عزیز دلم 😅🤗😘 😍 در نبود انسانها حیوانات نفس راحتی میکشند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قیمت مصوب ماسک‌های سه لایه و N۹۵ / توقف واردات اقلام حفاظتی مرتبط با کروناقیمت مصوب ماسک‌های سه لایه و N۹۵ سازمان غذا و دارو: *قیمت مصوب ۱۶۰۰ تومان برای ماسک‌های سه لایه تعیین شد *قیمت ماسک‌های N۹۵ هم از حدود ۴۵۰۰ تومان شروع می‌شود و نهایتا به ۱۵۵۰۰ تومان می‌رسد *واردات اقلام حفاظتی مرتبط با کرونا متوقف شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فیلم‌ها و کتاب‌های پیشنهادی منیرو روانی‌پور: از سه رنگ کیشلوفسکی تا آخرین کتاب سلمان رشدی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

وزیر تعاون از پرداخت ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان وجه نقد به سه میلیون خانوار خبر دادتهران - ایرنا - وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: براساس اطلاعات موجود در سامانه اطلاعات رفاه ایرانیان برای سه میلیون خانوار که حداقل‌های تمکن مالی را دارند، بین 200 تا 600 هزار تومان وجه نقد به آنها پرداخت شد. یعنی سخاوتتون تو حلقم. ... تو صورت نشستت...😊 چند تا فلافل میشه?!!!..روی یزید را سفید کرده اند این بی همه چیزها!!
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا بسته حمایت مالی سه هزار میلیارد دلاری را تصویب کرد | DW | 16.05.2020مجلس نمایندگان آمریکا که دموکرات‌ها در آن اکثریت دارند یک بسته حمایت مالی سه هزار میلیارد دلاری تصویب کرد. آیا ترامپ پنج ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با بسته حمایت مالی مخالفان خود موافقت خواهد کرد؟ خاک بر سر آمریکایی های دموکرات می تواند چتر نجاتی برای انتخابات ترامپ هم باشد..!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ویدئو؛ سه پنگوئن در غیاب آدم‌ها از موزه معروف نلسون اتکینز دیدن کردندسه پنگوئن در غیاب انسان‌هایی که این روزها به‌دلیل شیوع ویروس کرونا از رفتن به موزه‌ها محروم هستند، از موزه هنر نلسون اتکینز ایالت میزوری آمریکا دیدن کردند. واااای عزیز دلم 😅🤗😘 😍 در نبود انسانها حیوانات نفس راحتی میکشند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »