سه عضو شورا در اعتراض به هاشمی صحن شورا را ترک کردند

17/05/2020 10:30:00 ق.ظ

سه عضو شورا در اعتراض به هاشمی صحن شورا را ترک کردند

محسن هاشمی, محمد سالاری

سه عضو شورا در اعتراض به هاشمی صحن شورا را ترک کردند

سه تن از اعضای شورای شهر تهران در اعتراض به اداره جلسه صحن شورا را ترک کردند.

 برخی از اعضا درخواست کردند این موضوع به کمیسیون تخصصی بازگشت داده شود تا بررسی های بیشتری در این رابطه انجام شود که این پیشنهاد مورد موافقت اعضا قرار نگرفت و کلیات آن در شورا به تصویب رسید. پس از تصویب کلیات،‌ رئیس شورای شهر اعلام کرد پیشنهاداتی به هیئت رئیسه رسیده که آن را در صحن بررسی نمی کنیم و در جلسه هیئت رئیسه مورد بررسی قرار می گیرد.  این موضوع مورد اعتراض شدید محمد سالاری قرار گرفت و گفت: شما حق ندارید بدون آنکه دلیل قانع کننده ای برای اعضا بیاورید، پیشنهادات را مطرح نکنید و این نحوه اداره شورا سنتی است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

ویدئو؛ سه پنگوئن در غیاب آدم‌ها از موزه معروف نلسون اتکینز دیدن کردندسه پنگوئن در غیاب انسان‌هایی که این روزها به‌دلیل شیوع ویروس کرونا از رفتن به موزه‌ها محروم هستند، از موزه هنر نلسون اتکینز ایالت میزوری آمریکا دیدن کردند. واااای عزیز دلم 😅🤗😘 😍 در نبود انسانها حیوانات نفس راحتی میکشند

قیمت مصوب ماسک‌های سه لایه و N۹۵ / توقف واردات اقلام حفاظتی مرتبط با کروناقیمت مصوب ماسک‌های سه لایه و N۹۵ سازمان غذا و دارو: *قیمت مصوب ۱۶۰۰ تومان برای ماسک‌های سه لایه تعیین شد *قیمت ماسک‌های N۹۵ هم از حدود ۴۵۰۰ تومان شروع می‌شود و نهایتا به ۱۵۵۰۰ تومان می‌رسد *واردات اقلام حفاظتی مرتبط با کرونا متوقف شد

فیلم‌ها و کتاب‌های پیشنهادی منیرو روانی‌پور: از سه رنگ کیشلوفسکی تا آخرین کتاب سلمان رشدی

وزیر تعاون از پرداخت ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان وجه نقد به سه میلیون خانوار خبر دادتهران - ایرنا - وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: براساس اطلاعات موجود در سامانه اطلاعات رفاه ایرانیان برای سه میلیون خانوار که حداقل‌های تمکن مالی را دارند، بین 200 تا 600 هزار تومان وجه نقد به آنها پرداخت شد. یعنی سخاوتتون تو حلقم. ... تو صورت نشستت...😊 چند تا فلافل میشه?!!!..روی یزید را سفید کرده اند این بی همه چیزها!!

مجلس نمایندگان آمریکا بسته حمایت مالی سه هزار میلیارد دلاری را تصویب کرد | DW | 16.05.2020مجلس نمایندگان آمریکا که دموکرات‌ها در آن اکثریت دارند یک بسته حمایت مالی سه هزار میلیارد دلاری تصویب کرد. آیا ترامپ پنج ماه پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با بسته حمایت مالی مخالفان خود موافقت خواهد کرد؟ خاک بر سر آمریکایی های دموکرات می تواند چتر نجاتی برای انتخابات ترامپ هم باشد..!

ویدئو؛ سه پنگوئن در غیاب آدم‌ها از موزه معروف نلسون اتکینز دیدن کردندسه پنگوئن در غیاب انسان‌هایی که این روزها به‌دلیل شیوع ویروس کرونا از رفتن به موزه‌ها محروم هستند، از موزه هنر نلسون اتکینز ایالت میزوری آمریکا دیدن کردند. واااای عزیز دلم 😅🤗😘 😍 در نبود انسانها حیوانات نفس راحتی میکشند

به گزارش خبرنگار ایلنا، در جریان دویست و چهاردهمین جلسه شورای شهر تهران دستور جلسه تمدید مصوبه تأمین منابع مالی موردنیاز پروژه های توسعه و بازسازی تأسیسات آب و فاضلاب شهری و اجرای آبرسانی اضطراری شهر تهران و تأمین بخشی از کسری قیمت تمام شده تعرفه خدمات آب و فاضلاب مورد بررسی قرار گرفت.این سه پنگوئن پنج، هفت و هشت ساله از باغ وحش کانزاس در موزه هنر نلسون اتکینز که یکی از معروف‌ترین موزهای آمریکا محسوب می‌شود حاضر شدند و از آن دیدن کردند.مهندس سید حسین صفوی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت تامین تجهیزات مرتبط با کرونا، مانند تجهیزات حفاظتی ماسک و تجهیزات بیمارستانی مانند دستگاه ونتیلاتور، گفت: در زمینه تامین ونتیلاتور، از ظرفیت تولید داخلی استفاده می‌کنیم.شیوع ویروس کرونا در دنیا و قرنطینه خودخواسته یا اجباری برای قطع زنجیره انتقال بیماری کووید- ۱۹، بسیاری را خانه‌نشین کرد.

   برخی از اعضا درخواست کردند این موضوع به کمیسیون تخصصی بازگشت داده شود تا بررسی های بیشتری در این رابطه انجام شود که این پیشنهاد مورد موافقت اعضا قرار نگرفت و کلیات آن در شورا به تصویب رسید.  پس از تصویب کلیات،‌ رئیس شورای شهر اعلام کرد پیشنهاداتی به هیئت رئیسه رسیده که آن را در صحن بررسی نمی کنیم و در جلسه هیئت رئیسه مورد بررسی قرار می گیرد.» این پنگوئن‌ها از نوع پنگوئن‌های هومبولت هستند که زیستگاه‌ آن‌ها پرو و شیلی است.  این موضوع مورد اعتراض شدید محمد سالاری قرار گرفت و گفت: شما حق ندارید بدون آنکه دلیل قانع کننده ای برای اعضا بیاورید، پیشنهادات را مطرح نکنید و این نحوه اداره شورا سنتی است.. محمد علیخانی نیز در تأیید نظرات سالاری گفت: حق ندارید پیشنهادات ما را وتو کنید. اگر قرار است این پیشنهادات وتو شود ما اینجا چه می‌کنیم!  هاشمی در واکنش به صحبت‌های سالاری و علیخانی گفت: اگر می‌خواهید اینجا ننشینید. منیرو روانی‌پور تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در بوشهر گذراند و بعد برای ادامه تحصیل در رشته روان‌شناسی، به شیراز رفت.

پس از بیان این سخنان از سوی رئیس شورا، علیخانی، سالاری و خلیل آبادی صحن علنی شورا را به نشانه اعتراض ترک کردند. بر همین اساس در حال حاضر ظرفیت تولیدمان در حوزه قابل قبول است. لینک کوتاه .