فیلم‌ها و کتاب‌های پیشنهادی منیرو روانی‌پور: از سه رنگ کیشلوفسکی تا آخرین کتاب سلمان رشدی

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

«این سریال ضرب‌آهنگ هولناکی داشت. نقاط تعلیق آن بی‌نظیر بود و این که یک خط داستانی بسیار عادی میتواند اینجور تماشاگر را میخکوب کند.» لیست پیشنهادی فیلم وسریال منیرو روانی‌پورmoniruravanipou برای روزهای قرنطینه👇 سینمای_خانگی_در_قرنطینه درخانه_بمانیم

شیوع ویروس کرونا در دنیا و قرنطینه خودخواسته یا اجباری برای قطع زنجیره انتقال بیماری کووید- ۱۹، بسیاری را خانه‌نشین کرد. دیدن فیلم و سریال یکی از وقت‌گذرانی‌های لذت‌بخش در روزهای کرونایی است. «ایران‌وایر» سراغ اهالی رشته‌های مختلف هنر، سیاست، سینما و ادبیات رفته و فیلم‌ها و سریال‌های موردعلاقه آن‌ها را فهرست کرده است؛ فیلم‌هایی که توصیه می‌کنند دیگران هم ببینند.

منیرو روانی‌پور تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در بوشهر گذراند و بعد برای ادامه تحصیل در رشته روان‌شناسی، به شیراز رفت. پس از پایان تحصیلاتش، تصمیم گرفت به امریکا برود. او در رشته علوم تربیتی از «دانشگاه ایندیانا» فوق لیسانس گرفت. بعدها با «بابک تختی»، فرزند «غلامرضا تختی»، قهرمان به نام کشتی ایران ازدواج کرد، «نشر قصه» را با هم به راه‌ انداختند و بعد در سال ۲۰۰۶ برای همیشه به امریکا مهاجرت کردند.

او پس از مهاجرت، هم‌چنان که در ایران پرکار بود، به فعالیت‌های خود ادامه داد. در این سال‌ها، یک رمان به نام «شب‌های شورانگیز» و دو مجموعه داستان کوتاه به نام‌های «کشتی‌شکستگان» و «عاشقان عهد عتیق» منتشر کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحویل ۲۰۰۰ واحد مسکن ملی پرند تا پایان مردادمعاون وزیر راه و شهرسازی دستور داد تا حدود ۲۰۰۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید پرند تا پیش از هفته دولت افتتاح و به مالکان تحویل داده شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جرثقیل‌ها هم سفیر دوستی می‌شوندافراد می‌توانند با استفاده از جرثقیل تا پنجره خانه فرد مورد نظر بروند و از راه دور و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی با آنها خوش‌وبش کنند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سکه ۷ میلیون ۲۵۰ هزار تومان شد/ اختلاف ۷۰۰ هزار تومانی نرخ خرید در بازار و بورسنایب رییس کمیسیون طلا و جواهر اتاق اصناف گفت: بطوریکه برخی از نمادهای بانکی در بورس، سکه را حداقل ۴۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان بالاتر از قیمت بازار از مردم می‌خرند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سازمان لیگ برای برگزاری بازی‌ها تضمین دادسرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ: برای برگزاری مسابقات تضمین‌هایی دادیم، تست‌های لازم را در فضای تمرین از بازیکنان می‌گیریم و جزییات را به ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کنیم احتمالا تمرینات از اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد شروع می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سید حسن نصرالله : ایران هیچ چشمداشتی به سوریه ندارد/ اسرائیل از آینده وحشت دارد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسیدحسن_نصرالله: دشمن در رسیدن به تمام اهدافش شکست خورد سید بدرالدین نماینده ما در نبرد در سوریه در کنار ارتش سوریه و برادران ایرانی و گروههای مقاومت بود ایران هیچ چشمداشتی به سوریه ندارد اسرائیل از آینده وحشت دارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

گزارش جدید سازمان ملل/خسارت 8500میلیارد دلاری کرونا به اقتصاد دنیا؛ 34 میلیون نفر جدید زیر خط فقر مطلق رفتند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimگزارش جدید سازمان ملل/خسارت ۸۵۰۰ میلیارد دلاری کرونا به اقتصاد دنیا همه گیری جهانی کووید-۱۹ احتمالا موجب خواهد شد معادل با رقم برآوردشده۳۴میلیون و۳۰۰هزار نفر، در۲۰۲۰زیر خط فقر مطلق قرار گیرند، که۵۶ درصد از این افزایش، در کشور‌های آفریقایی در حال وقوع است ممکن است تا ۲۰۳۰، تعداد ۱۳۰ میلیون نفر دیگر به رده افرادی بپیوندند که در فقر مطلق به سر می‌برند. انتظار می‌رود اقتصاد جهانی، به دلیل همه گیری جهانی کووید-۱۹، نزدیک به هشت تریلیون و ۵۰۰ میلیارد دلار از تولیدات را طی دو سال آینده از دست دهد طبق معمول قشر ضعیف این خسارتها رو پرداخت خواهد کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »