قیمت مصوب ماسک‌های سه لایه و N۹۵ / توقف واردات اقلام حفاظتی مرتبط با کرونا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قیمت مصوب ماسک‌های سه لایه و N۹۵ سازمان غذا و دارو: *قیمت مصوب ۱۶۰۰ تومان برای ماسک‌های سه لایه تعیین شد *قیمت ماسک‌های N۹۵ هم از حدود ۴۵۰۰ تومان شروع می‌شود و نهایتا به ۱۵۵۰۰ تومان می‌رسد *واردات اقلام حفاظتی مرتبط با کرونا متوقف شد

مهندس سید حسین صفوی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره وضعیت تامین تجهیزات مرتبط با کرونا، مانند تجهیزات حفاظتی ماسک و تجهیزات بیمارستانی مانند دستگاه ونتیلاتور، گفت: در زمینه تامین ونتیلاتور، از ظرفیت تولید داخلی استفاده می‌کنیم.

افزایش بیش از پنج برابری ظرفیت تولید ماسک در کشور صفوی درباره قیمت‌گذاری ماسک‌های مختلفی که در بازار عرضه می‌شود، افزود: به طور کلی دو نوع ماسک داریم؛ یکی ماسک‌های سه‌ لایه و دیگری ماسک‌های N۹۵ که ظرفیت تولیدشان در کشور طی دو الی سه ماه اخیر بیش از پنج برابر شده است و به میزان تولید خوبی رسیده‌ایم. باید توجه کرد که ماسک‌های سه لایه نیز به دو دسته تقسیم می‌شود؛ یکی ماسک‌هایی که به صورت صنعتی تولید می‌شود که توسعه قابل توجهی داشته‌اند و دیگری ماسک‌های نیمه‌صنعتی.

توزیع ۲۵۰ میلیون دستکش معاینه در مراکز درمانی از ابتدای شیوع کرونا صفوی در زمینه وضعیت تولید و تامین دستکش‌های معاینه نیز اظهار کرد: دستکش‌های معاینه در سه نوع لاتکس، وینیل و نیتریل هستند. باید توجه کرد که کشور تولید کننده مواد اولیه دستکش نیست، هرچند که ما تولیدات داخلی دستکش معاینه را داریم، اما همچنان برای مواد اولیه آن‌ها نیازمند واردات هستیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رزمایش اسرائيل در مرز با لبنان: «قدرت کافی برای مقابله با حزب‌الله را داریم»🎥رزمایش اسرائيل در مرز با لبنان: «قدرت کافی برای مقابله با حزب‌الله را داریم اما با دشمنی مواجهیم که در مناطق غیرنظامی پناه می‌گیرد» بیشتر بخوانید: منتظریم ببینیم بازدهی گنبد آهنین در مقابل موشک های لبنان چجوریه!! مزودران نیابتی رژیم ایران مثل موش همیشه درسوراخند خاک تو سرتون اگه با ادعای یکی از قدرتمندترین ارتشهای دنیا ، تازه فکر میکنین قدرت کافی با گروهگ تروریستی حزب الله رودارین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برخورد با فساد در جمهوری اسلامی؛ نمایش قوه قضاییه با کارگردانی ابراهیم رئیسی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کاهش قیمت‌ کالاهای IT تا ۲۰ روز آینده/ قیمت‌های نجومی لپ‌تاپ غیرواقعی استرئیس اتحادیه فناوران رایانه گفت:‌ حداقل تا 20 روز آینده با ترخیص کالا‌ها از گمرک و توزیع آن در بازار با کاهش قیمت مواجه خواهیم بود و امیدواریم همکاران با این مسئله هیجانی برخورد نکنند. لبخند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شیوع کاوازاکی 'نادر' است/ مقابله قوی‌تر کودکان با کرونا علت ابتلای آنها به کاوازاکیعضو کمیته علمی ستاد مقابله با کرونا گفت: کودکان اگرچه نسبت به خود ویروس کرونا مقابله قوی تری دارند، اما همین مقابله قویتر سبب ایجاد سندروم های از این دست و آسیب پذیری آنها خواهند شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پنتاگون: پ.ک.ک/ی.پ.گ در سوریه از تقسیم قدرت با عرب‌ها خودداری می‌کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تاکید اردوغان بر ادامه مبارزه قاطعانه ترکیه با تروریسم
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »