وزیر تعاون از پرداخت ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان وجه نقد به سه میلیون خانوار خبر داد

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیرتعاون: برای سه میلیون خانوار که حداقل‌های تمکن مالی را دارند، بین ٢٠٠تا ۶٠٠هزار تومان وجه نقد به آنها پرداخت شد

به گزارش شامگاه شنبه پایگاه اطلاع رسانی دولت ، محمد شریعتمداری افزود: این افراد در هیچ جایی بیمه نشده، وامی نگرفته یا ماشینی نخریده اند. به این سه میلیون خانوار در طول چهار ماه بین ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان وجه نقد پرداخت و در ماه مبارک رمضان نیز این مبلغ دو برابر شد.

وی اظهارداشت: شیوع کرونا باعث لطمه به ۱۳ رسته شغلی در سطح کشور شد و حدود یک میلیون واحد صنفی و صنعتی را به طور جدی تهدید کرده است. به دلیل همین شرایط، حدود ۷۰۰ هزار نفر در سامانه بیمه بیکاری ثبت نام شده اند. وزیرتعاون بیان کرد: علاوه بر این کسانی که از طریق سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام تحت پوشش قرار دارند، کسانی که به این دو نهاد هم مربوط نیستند، اما جزو فقرا محسوب می شوند نیز مورد توجه دولت قرار گرفته اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چند تا فلافل میشه?!!!..روی یزید را سفید کرده اند این بی همه چیزها!!

یعنی سخاوتتون تو حلقم. ... تو صورت نشستت...😊

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خرید و فروش نوزاد در ایران؛ ۳۵ تا ۴۵ میلیون توماناز بركات جمهورى كثيف اسلامى 😳🤦‍♂️ لعنت خدا بر تو دلال حرام لقمه. هر جنایتی بکن. ولی این دیگه آخرشه. خدایا به کجا رسیدیم.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: بسیار امیدواریم تا پایان امسال به واکسن کرونا دست یابیمترامپ: *بسیار امیدواریم تا پایان امسال به واکسن کرونا دست یابیم *آزمایش‌ها نتایج مثبتی در پی داشته‌اند *به محض اینکه به چیزی دست یابیم، آماده تولید انبوه و سریع آن هستیم *با همکاری پنتاگون، میلیون‌ها دوز از واکسن را تولید خواهیم کرد مواظب باش وایتکس نزنی ترامپ قبلا دست یافته بودید.تا کشت و کشتار مردم بیگناه تمام شد اونوقت واکسن را رو می کنی.چرا خودت بدون ترس از کرونا وارد جامعه می شوی.تو که مثل سگ از یک الله اکبر ترسیدی از کرونا نمی ترسی؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ: تا پایان سال واکسن کرونا را تولید می‌کنیمرئیس جمهور آمریکا از تولید واکسن کووید-19 تا پایان امسال و آغاز پروژه دسترسی سراسری به آن خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

سوگواری در ایام کرونا؛ کلک زدم تا خانواده‌ام مراسم ختم نگیرند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

فیلم‌ها و کتاب‌های پیشنهادی منیرو روانی‌پور: از سه رنگ کیشلوفسکی تا آخرین کتاب سلمان رشدی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کاهش قیمت‌ کالاهای IT تا ۲۰ روز آینده/ قیمت‌های نجومی لپ‌تاپ غیرواقعی استرئیس اتحادیه فناوران رایانه گفت:‌ حداقل تا 20 روز آینده با ترخیص کالا‌ها از گمرک و توزیع آن در بازار با کاهش قیمت مواجه خواهیم بود و امیدواریم همکاران با این مسئله هیجانی برخورد نکنند. لبخند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »