سرتیپ اردوغان در ادلب سوریه درگذشت

19/06/1399 09:24 ب.ظ

نیروهای نظامی ترکیه سال گذشته در پی توافق با روسیه و به دنبال تشدید عملیات ارتش سوریه برای برچیدن آخرین سنگر مخالفان مسلح در ادلب، در این استان مستقر شدند.

نیروهای نظامی ترکیه سال گذشته در پی توافق با روسیه و به دنبال تشدید عملیات ارتش سوریه برای برچیدن آخرین سنگر مخالفان مسلح در ادلب، در این استان مستقر شدند.

ترکیه می‌گوید حضور نظامی‌اش در استان ادلب برای مقابله با شبه نظامیان کُرد و جنگجویان پ.کا.کا و تامین امنیت و مرزهای خود است. آنکارا که مخالف عملیات نظامی ارتش سوریه در استان ادلب است همچنین می‌گوید که این عملیات سبب سرازیر شدن موج جدید پناهجویان سوریه به ترکیه می‌شود.

دمشق می‌گوید ترکیه با حمایت از مخالفان مسلح سوریه و حضور نظامی‌ در ادلب، تمامیت ارضی سوریه را نقض کرده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

اردوغان: گفت‌وگوهای ترکیه و ایران نقش تعیین کننده‌ای در منطقه‌ داردرئیس جمهور ترکیه ضمن تاکید بر تقویت همبستگی با ایران برای مقابله با شیوع کرونا تصریح کرد گفت‌وگوهای آنکارا و تهران نقش تعیین کننده‌ای در حل مشکلات منطقه‌ دارد. - خبرگزاری آناتولی ششمین نشست‌شورای‌عالی همکاری ترکیه و ایران امروز به ریاست رجب طیب اردوغان و حسن روحانی روسای جمهور دو کشور از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

کرونا در ایران؛ تهران روی موج قرمز سینوسی، برگزاری مراسم اربعین در دستور کار

ابهام‌ها در مورد بازگشایی مدارس در ایران و مشکلات آموزش مجازی - BBC News فارسیوزیر آموزش و پرورش ایران می‌گوید، حضور دانش آموزان در مدرسه الزامی نیست.

از حجاب اجباری در خانه تا عکس یادگاری با ماسک؛ مدرسه در دوران کرونا

نماینده تهران در مجلس: ده هزار واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی تعطیل شده‌اندمحسن دهنوی، نماینده مجلس شورای اسلامی، گفت که بیش از ۲۱ درصد واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی شامل دست‌کم ۹ هزار و ۴۵۰ واحد به کلی تعطیل شده است، ۱۰ هزار واحد با ظرفیت زیر ۵۰ درصد و ۱۳ هزار واحد با ظرفیت ۵۰ تا ۶۰ درصد فعالیت می‌کنند

کرونا در آفریقا؛ در جستجوی راز یک پدیده حیرت‌انگیز - BBC News فارسیآیا بین فقر و خانه‌های پرجمعیت و آمار عجیب پایین ابتلا و مرگ در قاره آفریقا ارتباطی وجود دارد؟ در حالی که آمار کرونا در آفریقای‌جنوبی مرتب رو به کاهش می‌رود و در کل قاره آفریقا هم نسبتا پایین است، متخصصان مشغول بررسی یک فرضیه حیرت‌انگیز هستند.