نماینده تهران در مجلس: ده هزار واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی تعطیل شده‌اند

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محسن دهنوی، نماینده مجلس شورای اسلامی، گفت که بیش از ۲۱ درصد واحدهای صنعتی و تولیدی مستقر در شهرک‌های صنعتی شامل دست‌کم ۹ هزار و ۴۵۰ واحد به کلی تعطیل شده است، ۱۰ هزار واحد با ظرفیت زیر ۵۰ درصد و ۱۳ هزار واحد با ظرفیت ۵۰ تا ۶۰ درصد فعالیت می‌کنند

این نماینده مجلس، آمار تعطیلی و رکود واحدهای صنعتی و تولیدی را عصر دوشنبه هفدهم شهریور ماه در جریان برگزاری هجدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های فناوری پردیس ارائه کرد، مراسمی که در آن سورنا ستاری معاون علمی و فناوری حسن روحانی نیز حضور داشت.

او افزود که بیش از ۴۵ هزار واحد صنعتی و تولیدی فقط در شهرک‌های صنعتی مستقر هستند که ۲۱ درصد از این شرکت‌ها کاملا تعطیل شده‌اند. محسن دهنوی همچنین گفت که ۳۰ درصد از این واحدهای صنعتی و تولیدی شامل ۱۳ هزار و ۵۰۰ واحد نیز با با ۵۰ تا ۶۰ درصد ظرفیت فعال است. معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی افزود که ۸۳ درصد از این واحدهای صنعتی و تولیدی نیز با ظرفیت‌های متفاوت زیر ۵۰، بین ۵۰ تا ۷۰ و بالای ۷۰ درصد در حال فعالیت هستند.هفته گذشته محسن صالحی‌نیا، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، نیز از وجود دست‌کم ۱۰ هزار واحد صنعتی و تولیدی راکد در شهرک‌های صنعتی خبر داده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تهران| «سلطان قبر» در شهرری دستگیر و زندانی شد- اخبار استان تهران - اخبار استانها تسنیم - Tasnimگروه استان‌ها_ دادستان شهر ری با اشاره به دستگیری سلطان قبر و اعزام به زندان گفت: از شاکیان مرتبط با پرنده فروش غیرقانونی قبر درخواست می‌شود با مراجعه به دفتر خدمات قضایی محل زندگی خود و اعلام محل وقوع جرم  نسبت به ثبت شکایت اقدام کنند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

وزرای دفاع ایران و هند در تهران دیدار کردندراج نات سینک و امیر حاتمی امروز در تهران دیدار و درلاره موضوعات منطقه‌ای مذاکره کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزرای خارجه ایران و سوئیس در تهران دیدار کردند - BBC News فارسیایگنازیو کاسیس، وزیر امور خارجه سوییس امروز در تهران با محمد جواد ظریف همتای ایرانی خود دیدار کرد. محور اصلی مذاکرات ایران و سوئیس در این سفر دیپلماتیک روابط دوجانبه و به طور ویژه کانال مالی سوئیس عنوان شده است. قرار است آقای کاسیس با حسن روحانی رئیس جمهوری این کشور، نیز دیدار کند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تهران- بِرن؛ گفت‌وگوهای سازنده در سفری سه‌روزهتهران- ایرنا- سفر سه‌روزه «ایگنازیو کاسیس» وزیر امور خارجه سوییس به ایران در حالی دیروز دوشنبه هفدهم شهریورماه پایان یافت که در این مدت فرصتی برای مذاکره این کشور اروپایی با مسوولان جمهوری اسلامی در مسائل مختلف به ویژه مناسبات دوجانبه و کانال مالی ایجاد شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

در رشته‌حملاتی با چاقو در لندن و بیرمنگام چند تن زخمی شدند | DW | 06.09.2020به گفته پلیس بریتانیا، پنج نفر در حمله با چاقو و سلاح سرد در لندن زخمی‌ شده‌ و تعدادی بازداشت شده‌اند. در رشته‌حملاتی مشابه در شهر بیرمنگام نیز چند تن زخمی شده‌اند. انگیزه این حملات هنوز روشن نیست.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سومین شب ناآرامی‌ها در لایپزیگ در واکنش به بحران مسکن | DW | 06.09.2020شهر لایپزیگ برای سومین شب پیاپی شاهد ناآرامی‌های شدید و درگیری میان معترضان بحران مسکن و نیروهای پلیس بود. معترضان سنگ و مواد آتش‌زا به سمت ماموران پرتاب کردند و مجوز یک تظاهرات اعتراضی به دلیل اعمال خشونت لغو شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »