کرونا در ایران؛ تهران روی موج قرمز سینوسی، برگزاری مراسم اربعین در دستور کار

19/06/1399 03:49:00 ب.ظ

دولت روحانی متهم است که چرا تصمیم غیرمنتظره بازگشایی_مدارس را اتخاذ کرده است؛ با این وجود مدارس همچنان باز است ودولتمردان میگویند «اجباری برای حضور در مدرسه در کار نیست.» گزارش گاهشمار_کرونا از پویان خوشحالpkhwshhal 👇 اخبار_ایران راستی_آزمایی کرونا

است روحانی با تایید دوباره بر تصمیم «ستاد ملی مقابله با کرونا» مبنی بر بازگشایی مدارس گفته است که هیچ دانش‌آموزی مجبور به حضور در مدرسه نیست: «دانش‌آموزان و دانشجویان نباید از درس عقب بمانند.

اجبار هم در هیچ زمینه‌ای نیست و هیچ خانواده‌ای را مجبور نمی‌کنیم حتما از آموزش حضوری استفاده کنند. در مدرسه و دانشگاه باز خواهد بود و این اصل مهمی برای دولت است.»

داد استان تهران مطابق هفته‌های گذشته در صدر استان‌های منطقه قرمز قرار دارد. بیش از ۳ هزار نفر در این استان در مراکز درمانی بستری هستند که یک‌سوم آن‌ها وضعیت حاد را پشت سر می‌گذرانند. برای لمس دقیق این تعداد افراد با وضعیت حاد می‌توان به آمار روزانه‌ای که «سیما سادات لاری»، سخنگوی وزارت بهداشت، اعلام می‌کند، رجوع کرد؛ بر اساس آمار روزانه تعداد حدود ۳۵۰۰ تا ۴۰۰۰ نفر افرادی هستند که در کل کشور در وضعیت حاد قرار دارند و تهران تقریبا یک‌چهارم این افراد را در خود جای داده که در قیاس با کل کشور عدد قابل‌توجهی است.

کرد این در حالی است که توزیع واکسن که قرار بود در مرداد ماه صورت گیرد به اواخر شهریور به تعویق افتاد و همچنان روند توزیع شفاف نیست.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

تکذیب شایعه مرگ دانش آموزی به علت کرونا در مدرسه ای در تهراندر پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر فوت دانش آموزی در مدرسه بخاطر کرونا، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تکذیب این ادعا، از پیگیری این موضوع توسط پلیس فتا برای شناسایی عاملان انتشار این ویدئو خبر داد.

شرایط کرونا در تهران قرمز و سینوسی استاستاندار تهران: شرایط کرونا در تهران قرمز و سینوسی است درحقیقت تغییری در وضعیت تهران نداشته‌ایم استفاده از ماسک در مترو بالای ۹۵ درصد است و شهروندان این مساله را بخوبی رعایت می‌کنند فاصله‌گذاری اجتماعی بدلیل جمعیت زیاد در مترو نمی‌تواند بخوبی رعایت ‌شود

کرونا در ایران؛ فوت 132 بیمار طی یک روزکرونا در ایران؛ فوت 132 بیمار طی یک روز

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 18 شهریور 1399براساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

کرونا در ایران؛ انتقادها از بازگشایی مدارس ادامه دارد

کرونا در ایران؛ فوت 127 بیمار دیگر و ثبت 2313 مورد جدید ابتلاکرونا در ایران؛ فوت 127 بیمار دیگر و ثبت 2313 مورد جدید ابتلا