کرونا در ایران؛ تهران روی موج قرمز سینوسی، برگزاری مراسم اربعین در دستور کار

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دولت روحانی متهم است که چرا تصمیم غیرمنتظره بازگشایی_مدارس را اتخاذ کرده است؛ با این وجود مدارس همچنان باز است ودولتمردان میگویند «اجباری برای حضور در مدرسه در کار نیست.» گزارش گاهشمار_کرونا از پویان خوشحالpkhwshhal 👇 اخبار_ایران راستی_آزمایی کرونا

کمتر از یک هفته از بازگشایی مدارس می‌گذرد. دولت «حسن روحانی» از سوی سایر نهادها و البته مردم متهم است که چرا این تصمیم غیرمنتظره را اتخاذ کرده است. روزانه نوبت به یک یا چند مسئول می‌رسد که از دولت در این باره انتقاد کنند؛ با این وجود مدارس همچنان باز است، اما دولتمردان می‌‌گویند «اجباری برای حضور در مدرسه در کار نیست.»

«علی کریمی فیروزجایی»، عضو هیئت‌رییسه مجلس، از جمله منتقدان جدید به تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا است. او به خاطر ایفای نقش ضعیف این ستاد در زمینه بازگشایی مدارس گفته است که نمره قابل قبولی نگرفته‌اند. کریمی همچنین از ورود مجلس برای بررسی مشکلات ناشی از بازگشایی زودهنگام مدارس: «برای مراقبت از سلامت روح و روان و جسم نوآموزان و دانش‌پژوهان کشور، مجلس به وظیفه اساسی خود عمل خواهد کرد.

این در حالی است که توزیع واکسن که قرار بود در مرداد ماه صورت گیرد به اواخر شهریور به تعویق افتاد و همچنان روند توزیع شفاف نیست. بر این اساس، ۳۷۳۵ نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. همچنین استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز و استان‌های آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه‌وبویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال‌وبختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت زرد یا هشدار قرار دارند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تکذیب شایعه مرگ دانش آموزی به علت کرونا در مدرسه ای در تهراندر پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی مبنی بر فوت دانش آموزی در مدرسه بخاطر کرونا، سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تکذیب این ادعا، از پیگیری این موضوع توسط پلیس فتا برای شناسایی عاملان انتشار این ویدئو خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شرایط کرونا در تهران قرمز و سینوسی استاستاندار تهران: شرایط کرونا در تهران قرمز و سینوسی است درحقیقت تغییری در وضعیت تهران نداشته‌ایم استفاده از ماسک در مترو بالای ۹۵ درصد است و شهروندان این مساله را بخوبی رعایت می‌کنند فاصله‌گذاری اجتماعی بدلیل جمعیت زیاد در مترو نمی‌تواند بخوبی رعایت ‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 132 بیمار طی یک روزکرونا در ایران؛ فوت 132 بیمار طی یک روز
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| وضعیت استانی و آمار کرونا در ایران - 18 شهریور 1399براساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ انتقادها از بازگشایی مدارس ادامه دارد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 127 بیمار دیگر و ثبت 2313 مورد جدید ابتلاکرونا در ایران؛ فوت 127 بیمار دیگر و ثبت 2313 مورد جدید ابتلا
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »