رفاقت بچه میمون یک ماهه با سگ‌های چینی

17/06/1398 07:00 ب.ظ

یک بچه میمون یک ماهه که از ناحیه پا هم آسیب دیده بود، توسط ده‌دار چینی پیدا شده بود، طی دوران درمان در مرکز محیط‌بانی روستایی واقع در استان جیانگ‌شی با زندگی شهری خو گرفت. این ویدئو را ببینید🔽

یک بچه میمون یک ماهه که از ناحیه پا هم آسیب دیده بود، توسط ده‌دار چینی پیدا شده بود، طی دوران درمان در مرکز محیط‌بانی روستایی واقع در استان جیانگ‌شی با زندگی شهری خو گرفت. این بچه میمون ضمن دوستی عمیق با ژو مین، دهدار یابنده‌اش با سه سگی که در این محیط‌‌بانی نگهداری می‌شوند، رفیق شده و خود را به هم‌بازی آنها بدل کرده است.

این بچه میمون ضمن دوستی عمیق با ژو مین، دهدار یابنده‌اش با سه سگی که در این محیط‌‌بانی نگهداری می‌شوند، رفیق شده و خود را به هم‌بازی آنها بدل کرده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

صالحی: برجام جاده یک طرفه نیست/فروتا: آژانس از فشارها تأثیر نمی‌پذیردرییس سازمان انرژی اتمی بعد از دیدار و گفت‌وگو با رییس موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، گفت: برجام جاده یک طرفه نیست، اگر قرار است یک طرفه باشد ایران در زمان مناسب تصمیمات مقتضی را اتخاذ خواهد کرد و در سه گام تا کنون این تصمیمات را انجام دادیم.

هزینه یک شب هیات عزاداری چقدر آب می‌خورد؟

برجام دیگر جاده یک طرفه نیسترئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان گفت: جمهوری اسلامی ایران تاکید دارد که برجام دیگر جاده یک طرفه نیست.

خبرسازی‌های حناچی در یک هفته؛ از تهران تا برلین

پروانه سلحشوری: چرا در برابر خودسوزی یک دختر جوان ساکتیم؟ | DW | 08.09.2019نماینده مجلس در ایران از بی‌‌تفاوتی جامعه نسبت به خودسوزی یک دختر جوان انتقاد کرده و گفته است که چنین اتفاقی در هر جای دیگری در دنیا با واکنش وسیع‌تری روبرو می‌شد. او از مردم خواسته سکوت نکنند و دست به دست هم دهند.

هریک از فرمانداران کرمانشاه باید یک معاون زن داشته باشنداستاندار کرمانشاه: *هریک از فرمانداران کرمانشاه باید یک معاون زن داشته باشند *این کار اکنون در شش فرمانداری استان انجام شده است *هم اکنون یک پنچم بیکاران استان را بانوان تشکیل می‌دهند

یک بچه میمون یک ماهه که از ناحیه پا هم آسیب دیده بود، توسط دهدار چینی پیدا شده بود، طی دوران درمان در مرکز محیط‌بانی روستایی واقع در استان جیانگ‌شی با زندگی شهری خو گرفت.

این بچه میمون ضمن دوستی عمیق با ژو مین، دهدار یابنده‌اش با سه سگی که در این محیط‌‌بانی نگهداری می‌شوند، رفیق شده و خود را به هم‌بازی آنها بدل کرده است.

با این وجود، آقای مین اصرار دارد که این بچه میمون را پس از بهبودی کامل به حیات وحش بازگرداند.