رایزنی پوتین و علی‌اف درباره مسائل منطقه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

روسای جمهور آذربایجان و روسیه درباره مسائل منطقه‌ای بحث و رایزنی کردند. - خبرگزاری آناتولی

مسکو/ خبرگزاری آناتولیپوتین در بخشی از این دیدار که با حضور خبرنگاران انجام شد، اظهار داشت: روابط اقتصادی دو کشور در دوره پساکرونا رو به بهبود گذاشته است.

پوتین در رابطه با مسائل منطقه‌ای تاکید کرد: البته حل اوضاع در منطقه همچنان از مهمترین موضوعات باقی مانده است. شما به این امر علاقه دارید و برای آن اهمیت زیادی قائل هستید. از اینکه راه حل‌های مصالحه پیدا کردید متشکریم. اینها همیشه دشوارترین موارد هستند. با این حال، اگر خواهان حل مسئله هستیم که ما این را می‌خواهیم، باید در این مسیر پیش برویم و تا به امروز نیز همین کار را کرده‌ایم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اخبار جعلی درباره کرونا تا چه اندازه بر رفتار مردم تأثیر می‌گذارد؟خبرهای زیادی در شبکه‌های اجتماعی مختلف درباره کرونا منتشر می‌شود. بعضی از این خبرها هیچ‌گونه پایه علمی ندارند؛ اما بعضی از مردم آنها را باور می‌کنند. محققان دریافتند که خبرهای جعلی می‌تواند در اقداماتی مثل نزدن ماسک یا رعایت نکردن نکات بهداشتی مؤثر باشد.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

دیدگاه: سرکوب تشنگان (درباره اعتراض خوزستانی‌ها به بی‌آبی) گفت‌وگو با آیدا قجراعتراضات شهروندان خوزستانی به بی‌آبی وارد پنجمین روز شده است. اعتراضاتی گسترده که خواسته آن تامین آب برای انسان و دام و زمین و برخورداری مردم استان از حداقل‌های زندگی است. در «دیدگاه» علت شکل‌گیری و گ
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

گمانه‌زنی درباره سیاست دولت بایدن در صورت شکست مذاکرات برجام | DW | 19.07.2021وقفه ایجاد شده در مذاکرات وین و احتمال شکست این گفت‌وگوها در دوره زمامداری ابراهیم رئیسی باعث نگرانی آمریکا شده است. آمریکا در حال حاضر به گزینه‌هایی می‌اندیشد که هزینه ایران را در صورت ایجاد وقفه در مذاکرات افزایش دهد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پیام شاهزاده رضا پهلوی درباره اعتراضات خوزستان: تک‌تک ما وظیفه داریم آنها را تنها نگذاریم♦️ شاهزاده_رضا_پهلوی روز دوشنبه ۲۸ تیر با انتشار پیامی خطاب به «نظامیان و هم‌میهنان» درباره اعتراضات خوزستان گفت: «اینک که مردم خوزستان دلاورانه به پا خاسته‌اند، تک‌تک ما وظیفه داریم که تنهایشان نگذاریم.» ⬇️بیشتر بخوانید: تاحالا بی عرضه تر و بی غیرت تر از نیروی انتظامی در ایران اسلامی دیدید اگر یک آخوند جلوی چشمشان به ناموسشان تجاوز کند کاملا سکوت میکنند ولی اگر کسی اعتراضی کند و یا از سر فقر فریادی بزند با باطوم و یا گلوله جوابش را میدهند ❤ خداییش به این حرفت اعتقاد داری بیا خوزستان حداقل مثل مرد رودرو مشکلات باش از راه دور لنگش کن که نمیشه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

توضیحات ربیعی درباره علت نهایی نشدن توافق احیای برجام در دولت روحانیتهران- ایرنا- علی ربیعی سخنگوی دولت امروز در نشست خبری هفتگی خود درباره علت نهایی نشدن توافق احیای برجام در دولت روحانی توضیحاتی ارائه کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حساب توئیتری نماینده جمهوری‌خواه در آمریکا به دلیل انتشار مطالب گمراه کننده درباره کرونا موقتا مسدود شد🔺توئیتر حساب کاربری نماینده جمهوری‌خواه کنگره آمریکا را به دلیل انتشار مطالب گمراه‌کننده در مورد کرونا موقتا مسدود کرد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »