تجمع فعالان سیاسی در تهران در حمایت از اعتراضات خوزستان؛ نرگس محمدی بازداشت شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نرگس محمدی، سخنگو و نایب رئیس کانون مدافعان حقوق بشر در ایران در تجمع فعالان اجتماعی، سیاسی و مدافعان حقوق بشر در حمایت از اعتراضات مردم خوزستان بازداشت شد. - خبرگزاری آناتولی

نرگس محمدی، سخنگو و نایب رئیس کانون مدافعان حقوق بشر در ایران در تجمع فعالان اجتماعی، سیاسی و مدافعان حقوق بشر در حمایت از اعتراضات مردم خوزستان بازداشت شد.امروز جمعی از فعالان اجتماعی، سیاسی و مدافعان حقوق بشر ایران در حمایت از اعتراضات مردم خوزستان در مقابل وزارت کشور در تهران تجمع کردند که با مداخله نیروهای امنیتی مواجه شد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که در این تجمع، نرگس محمدی، سخنگو و نایب رئیس کانون مدافعان حقوق بشر در ایران و برخی دیگر از فعالان از جمله آرش صادقی، رسول بداقی و آرش کیخسروی، پوران ناظمی، جعفر عظیم‌زاده، روح‌الله مردانی و بهزاد همایونی بازداشت شدند. در ویدئویی که از این تجمع اعتراضی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، نرگس محمدی از «برخورد خشن» نیروهای امنیتی سخن می‌گوید.

جعفر عظیم‌زاده، فعال کارگری در این تجمع اعتراضی گفت که سرکوب مردم خوزستان باید متوقف شود و ما این سرکوب خونین را محکوم می‌کنیم. باید مسئولین‌ سرکوب خونین مردم خوزستان به فوریت در دادگاه محاکمه شوند. گفتنی است در پنج روز گذشته شهرهای اهواز، شادگان، شوش، کرخه، دزفول، سوسنگرد و دیگر نقاط استان خوزستان صحنه اعتراض مردمی به بی آبی و سوءمدیریت در این استان بوده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حمایت فعالان مدنی و سیاسی آذربایجانی از معترضان در خوزستان؛ «پشتیبان اهواز هستیم»شما خرین یا خودتونو میزنین به خریت؟ این پفیوزا فعال آذربایجانی نیستن. یه مشت پانترک آشغال و سگ مزدور اردوغانن. فهمش انقد سخته احمقا؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

​​​​​​​بیانیه فعالان ایرانی در 'محکومیت آدم‌ربایی و تروریسم جمهوری اسلامی' | DW | 19.07.2021شماری از فعالان حقوق مدنی، کنشگران سیاسی و فعالان زنان و حقوق بشر با انتشار بیانیه‌ای توطئه ربودن مسیح علی‌نژاد را محکوم کردند. آنها از جامعه جهانی خواستار پاسخگو کردن جمهوری اسلامی برای ترور و آدم‌ربایی شده‌اند. یک چنین رسانه زرد و غیر حرفه ای و دروغگویی برای کشوری مانند آلمان واقعا ماسه آبرو ریزیه شماری یعنی چند تا؟ آخه این الدنگ آدمه که هی میگید آدم ربایی!!؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نرگس محمدی و شماری از فعالان در پی تجمعی برای حمایت از اعتراضات خوزستان بازداشت شدند🔺نرگس_محمدی و شماری از فعالان در پی تجمعی برای حمایت از اعتراضات خوزستان بازداشت شدند بنا بر گزارش‌ها، تعداد دستگیرشدگان هفت تن است و آرش صادقی، آرش کیخسروی و نرگس محمدی از جمله کسانی هستند که در جریان این اعتراض بازداشت شده‌اند. ⬇️بیشتر بخوانید: نه_به_جمهوی_اسلامی مرگ_بر_خامنه_ای_لعنت_بر_خمینی قیام_سراسری خوزستان_را_تنها_نگذاریم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تجمع مخالفان واکسن کووید-۱۹ در مقابل پارلمان بریتانیاده ها تن از مخالفان طرح واکسیناسیون سراسری کووید-۱۹ در بریتانیا با کاهش محدودیت ها در این کشور، در مقابل پارلمان تجمع کردند. اینها مخالف واکسن نیستند، اینها مخالف پاسپورت واکسن هستند هرکدوم ناراحتن میتونم جاشون رو با یکی که تو ایرانه عوض کنن بیان ایران، تو ایران قطعا وکسنی نمیگیرن اون ایرانی مظلومم میره اونجا واکسنش و میزنه،اینجوری دو سر برده خوزستان چه خبر؟؟؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تجمع اعتراضی در مترو صادقیه تهران با شعار «مرگ بر اصل ولایت فقیه»ویدئو‌های منتشر شده در رسانه‌های اجتماعی از مترو صادقیه تهران نشان می‌دهد شهروندان منتظر در ایستگاه به صورت خودجوش شعارهای «مرگ بر اصل ولایت فقیه» و «مرگ دریک ویدئوی دوربین رو به سقف باصدای چهارپنج تا دختر رو میگذارندبه اسم اعتراض مردم درمتروی تهران دراینجاهم یک عکس از مردم عادی گذاشتندونوشتندادامه اعتراضات مردم درمتروی تهران .مخاطب شعورداره ولی شما از روی حماقت میخواهید مردم را وادار به قبول دروغ خودتان کنید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

برگزاری ۱۱ تجمع اعتراضی کارگران ایران در چهار روز؛ مطالبات ما را پرداخت کنید
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »