دیدگاه: سرکوب تشنگان (درباره اعتراض خوزستانی‌ها به بی‌آبی) گفت‌وگو با آیدا قجر

  • 📰 IranIntl
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در دیدگاه بشنوید: سرکوب تشنگان (درباره اعتراض خوزستانی‌ها به بی‌آبی) گفت‌وگو با آیدا قجر 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

Please download one of our supported browsers.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 3. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعداد قربانیان اعتراض به کم‌آبی در خوزستان به 'سه نفر' رسید | DW | 17.07.2021فعالان حقوق بشر از کشته شدن سومین معترض به کم‌آبی در استان خوزستان خبر می‌دهند. به گفته آن‌ها، مصطفی نعیماوی، قاسم خضیری و علی مزرعه در اعتراضات دو روز گذشته در استان خوزستان کشته شدند. مردم عزیزی که به دست نوادگان و جانشینان حسین کشته می‌شوند، براستی که می‌باید به فکر دریافت حلالیت از یزید بود... آنان که ادعا داشتند و بارها با حرام کردن هزینه‌های میلیاردی در یک رسانه_میلی برای تشنگی اسب حسین در ساحت یک رئیس_جمهور یا ... روضه_خوانی نمودند. ملت ایران درحال بیدارشدن از یک خواب ۴۰ ساله است! خداحافظی به شیوه دولت تدبیر
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وقتی "اعتراض به‌حقِ مردم" به "تنش اجتماعی" تبدیل می‌شود/ دستِ رد مردم خوزستان به ماهی‌گیری اغتشاش‌گران از آبِ گل‌آلود- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnimدستِ رد مردم خوزستان به ماهی‌گیری اغتشاش‌گران از آبِ گل‌آلود وقتی «اعتراض به‌حقِ مردم» به «تنش اجتماعی» تبدیل می‌شود این تنش کم‌آبی پدیده‌ای طبیعی هست، ولی چرا این مسئله طبیعی به بحران تبدیل می‌شود؟ در واقع بدلیل آن است که مدیریت آب در کشور ناقص است خوشبختانه اغتشاشات اخیر بهیچ منطقه دیگری سرایت نکرده و در نتیجه سپاه و بسیج میتوانند در همین یکی دو روزه اوضاع را آرام خواهند کرد. حفظ نظام اوجب واجبات است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دیدگاه: اهمال حکومت، ناامیدی مردم (نگاهی به نتایج نظرسنجی وزارت ارشاد) گفت‌وگو با حسین قاضیاننتایج نظرسنجی وزارت ارشاد ایران نشان می‌دهد بیش از ۹۰درصد شهروندان از عملکرد مسئولان در مدیریت و مقابله با کرونا ناامید و بی‌اعتماد هستند. این نظرسنجی تصریح کرده که بیش از ۷۰درصد مردم خواهان سخت‌گیری
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

برخورد نیروهای امنیتی و انتظامی با اعتراضات سراسری در خوزستان؛ در تجمعاتی با حضور کودکان صدای شلیک گلوله شنیده می‌شوداعتراضات سراسری در خوزستان نسبت به بی‌آبی، و تجمع و راهپیمایی مردمی که در میان آنها نوجوانان و کودکان هم حضور دارند، با برخورد شدید نیروهای امنیتی و انتظامی روبه‌رو شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سناریو نهادهای امنیتی ایران؛ مصاحبه اجباری با خانواده کشته‌شدگان اعتراضات خوزستانبا گذشت سه روز از اعتراضات عمومی گسترده مردم‌ عرب اهواز به بحران بی‌آبی و قطع حقابه شرب و کشاورزی و کشته‌شدن حداقل دو شهروند معترض در اهواز و شادگان، پس چرا با دیگر خانواده‌های معترض که فرزندشان کشته شده است، مصاحبه اجباری نکردند؟ مثلا خانواده‌های اعتراضات و شورش‌های آبان ۹۸؟ سناریو را عوامل شما ساخته‌اند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سومین شب اعتراض‌ها به بی‌آبی در خوزستان داغ؛ آمار غیررسمی از دو کشته حکایت داردهمزمان با بالا گرفتن دامنه تظاهرات در شهرهای مختلف استان خوزستان منابع خبری از تشکیل جلسه ویژه شورای مدیریت بحران در این استان پشت درهای بسته خبر می‌دهند. صدای مظلومیت هموطنان عزیز مان در خوزستان باشیم، آب، برق، خانه و امکانات رفاهی حق مسلم مردم خوزستان و تمام ایران است. جواب اعتراضات مردم گلوله نیست. سرکوبگران سلاحت_را_زمین_بگذار و به مردم بپیوندید خوزستان_را_دریابید خوزستان_آب_ندارد الشعب_يريد_إسقاط_النظام
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »