حساب توئیتری نماینده جمهوری‌خواه در آمریکا به دلیل انتشار مطالب گمراه کننده درباره کرونا موقتا مسدود شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 65 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺توئیتر حساب کاربری نماینده جمهوری‌خواه کنگره آمریکا را به دلیل انتشار مطالب گمراه‌کننده در مورد کرونا موقتا مسدود کرد

توئیتر روز دوشنبه اعلام کرد که حساب کاربری مارجری تیلور گرین، نماینده جمهوری‌خواه کنگره آمریکا، را به دلیل نقض قوانین توئیتر در دادن اطلاعات نادرست در مورد کرونا، به طور موقت معلق کرد.

به گزارش رویترز، خانم گرین در پست‌های توئیتر خود نوشته بود که ویروس کرونا برای افرادی که چاق نیستند، یا زیر ۶۵ سال دارند، خطرناک نیست و سازمان‌ها نباید مردم را به دریافت آن چه وی آنها را «واکسن‌هایی که توسط سازمان غذا و دارو تاییدنشده» نامیده است و یا زدن ماسک صورت مجبور کنند. توئیتر بر این توئیت‌ها برچسب گمراه‌‌‌کننده زده بود.

ایالات متحده در حال حاضر از واکسن‌های ساخت شرکت‌های مدرنا، فایزر، و جانسون اند جانسون، تحت مجوز استفاده اضطراری سازمان غذا و دارو، استفاده می‌کند. هیچ یک از واکسن‌های کرونا کاملاً تایید نشده‌اند؛ ولی مطالعات زیادی اثربخشی آنها را اثبات کرده‌اند. جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، از شرکت‌های گرداننده شبکه‌های اجتماعی خواسته است که در مورد اطلاعات نادرست در مورد واکسن کرونا اقدامات بیشتری انجام دهند.خانم گرین پیش از این به دلیل اظهارات دیگر در مورد همه‌گیری کرونا مورد انتقاد قرار گرفته بود. او ماه گذشته پس از مقایسه کردن محدودیت‌های مربوط به کرونا، از جمله زدن ماسک صورت و واکسیناسیون، با هولوکاست که باعث کشته شدن حداقل شش میلیون یهودی شد، عذرخواهی کرد.

موارد ابتلا به کووید-۱۹ در آمریکا پس از ماه‌ها کاهش، دوباره رو به افزایش است. شمار روزانه موارد جدید در سه هفته گذشته دو برابر شده است که از دلایل اصلی آن می توان به سرعت شیوع گونه دلتای ویروس کرونا، عقب ماندن در واکسیناسیون، و تجمعات روز استقلال آمریکا در چهارم ژانویه اشاره کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مراسم سالانه حج در عربستان با محدودیت‌های مربوط به شیوع کرونا آغاز شدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. الله زورش به کرونا نمیرسه. 😂😂😂😂 دور این چهاردیواری میچرخن که چی بشه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ازدحام مسافر در مترو به دلیل عدم رعایت مصوبات ستاد کرونا در ایام قرنطینه ابلاغیقائم مقام عملیات شرکت بهره برداری متروی تهران: *امروز شاهد ازدحام مسافر در ایستگاه‌ها بودیم *گویا تعطیلی شش روزه از سوی بسیاری از شرکت‌های خصوصی و اصناف رعایت نشد *جدول زمانبندی حرکت قطارها را همانند روزهای عادی اجرا کردیم و حرکت‌های تندرو نیز دایر شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

المپیک توکیو؛ شمار مبتلایان به کرونا به 71 نفر افزایش یافتشمار مبتلایان به ویروس کرونا در بین شرکت کننده‌گان در المپیک توکیو به 71 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ افزایش شمار موارد فوتی به 250 نفر در یک روزشمار کل جان باختگان براثر ابتلا به کرونا در ایران با فوت 250 طی شبانه‌روز گذشته به 87 هزار و 624 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اینفوگرافی| آمار واکسیناسیون کرونا در منطقهبراساس جدیدترین آمار، واکسیناسیون کرونا در دو کشور امارات، بحرین و به تازگی در عمان با سرعت بالایی در حال انجام است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

تایلندی ها خواستار استعفای نخست وزیر به دلیل بحران کرونا شدندپلیس تایلند از گاز اشک آور و ماشین‌های آب پاش برای پراکنده کردن معترضانی استفاده کرد که به سمت ساختمان تخست وزیری در حال حرکت بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »