دوست صمیمی سابق ملانیا ترامپ از رابطه بانوی اول و 'دختر اول' آمریکا نوشت - BBC News فارسی

11/06/1399 10:11:00 ب.ظ

دوست صمیمی سابق ملانیا ترامپ از رابطه بانوی اول و 'دختر اول' آمریکا نوشت

یک دوست صمیمی سابق ملانیا ترامپ در کتاب جدیدی که تحت عنوان 'ملانیا و من' منتشر کرده مدعی شده بانوی اول آمریکا نسبت به ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهوری آمریکا و همسرش جرد کوشنر، نظر صمیمانه و مثبتی ندارد. کاخ سفید ضمن رد کردن ادعاهای طرح شده در این کتاب، روایات نقل شده در آن را 'پیچ و خم دادن عجیب و غریب به حقایق' توصیف کرده است. ۲ ساعت پیش Getty Images توضیح تصویر، تنش در روابط ملانیا ترامپ (راست) همسر دونالد ترامپ و دختر او ایوانکا (چپ) بارها سرمنشاء شایعات و اخبار مربوط به خانواده ترامپ بوده است یک دوست صمیمی سابق ملانیا ترامپ در کتاب جدیدی که تحت عنوان "ملانیا و من"...

۲ ساعت پیش Getty Images توضیح تصویر، تنش در روابط ملانیا ترامپ (راست) همسر دونالد ترامپ و دختر او ایوانکا (چپ) بارها سرمنشاء شایعات و اخبار مربوط به خانواده ترامپ بوده است یک دوست صمیمی سابق ملانیا ترامپ در کتاب جدیدی که تحت عنوان "ملانیا و من" منتشر کرده مدعی شده بانوی اول آمریکا نسبت به ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهوری آمریکا و همسرش جرد کوشنر، نظر صمیمانه و مثبتی ندارد.

استفانی وینستون والکوف که کتابش امروز، سه‌شنبه، اول سپتامبر، منتشر شده می‌گوید در دوران دوستی خود با ملانیا ترامپ شاهد "فریب‌کاری و خدعه" بوده است. کاخ سفید ضمن رد کردن ادعاهای طرح شده در این کتاب، روایات نقل شده در آن را "پیچ و خم دادن عجیب و غریب به حقایق" توصیف کرده است.

نویسنده این کتاب، روز گذشته، دوشنبه - ۳۱ اوت- گفته بود که در حال همکاری با دادستان‌ها و بازرسانی است که مشغول تحقیق درباره فساد مالی احتمالی د جریان برگزاری مراسم تحلیف دونالد ترامپ در ژانوبه سال ۲۰۱۷ هستند. headtopics.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

چراغ سبز کمیته قوانین افغانستان؛ گام اول برای ثبت نام مادر در شناسنامه‌ برداشته شدموافقت مقامات افغانستان با این طرح پس از آن ممکن شد که شماری از مدافعان حقوق زنان در این کشور، در پنج سال گذشته با شیوه‌های مختلف از جمله راه اندازی کمپینی تحت عنوان «نامم کجاست؟» در شبکه‌های اجتماعی، خواستار ثبت نام مادران در شناسنامه‌های فرزندان شدند.

هشتگ "ترامپ تروریسم" ترند اول آمریکا در توئیتر شد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimهشتگ «ترامپ تروریسم» به ترند اول شبکه اجتماعی توئیتر در آمریکا تبدیل شده است.

عون: اول سپتامبر ۲۰۲۰ نقطه آغاز لبنان جدید است/ جت‌های فرانسوی پرچم لبنان را ترسیم کردندرئیس جمهوری لبنان: امید امروز ما به تشکیل دولت جدید قادر به آغاز اصلاحات دوخته شده است، اول سپتامبر ۲۰۲۰ ایستگاه آغاز لبنان جدید خواهد بود تا شهروندان مالکان باشند نه رهبران طوایف

ربوشه: 15 شهریور فقط دانش‌آموزان کلاس اول و دوم به مدرسه می‌روند- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim۱۵ شهریور در تهران فقط کلاس اولی‌ها و دومی‌ها به مدرسه می‌روند آموزش و پرورش تهران: در وضعیت قرمز آموزش‌ مجازی است، فقط دانش‌آموزان کلاس اول و دوم به مدرسه می‌روند تلاش می‌شود کلاس‌ اولی‌ها حداقل هفته‌ای دو یا سه روز به مدرسه بیایند بازگشايى_مدارس

هشتگ "ترامپ تروریسم" ترند اول آمریکا در توئیتر شد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimهشتگ «ترامپ تروریسم» به ترند اول شبکه اجتماعی توئیتر در آمریکا تبدیل شده است.

ترامپ از اقدام هوادارانش در درگیری‌های مرگبار آمریکا دفاع کرد - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در کنفرانس خبری روز دوشنبه کاخ سفید از هوادارانش که گفته می‌شود در درگیری‌های مرگبار خیابانی اخیر در آمریکا نقش داشتند، دفاع کرد.