دوست صمیمی سابق ملانیا ترامپ از رابطه بانوی اول و 'دختر اول' آمریکا نوشت - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دوست صمیمی سابق ملانیا ترامپ از رابطه بانوی اول و 'دختر اول' آمریکا نوشت

توضیح تصویر،

استفانی وینستون والکوف که کتابش امروز، سه‌شنبه، اول سپتامبر، منتشر شده می‌گوید در دوران دوستی خود با ملانیا ترامپ شاهد "فریب‌کاری و خدعه" بوده است. خانم وینستون والکوف که از برنامه‌ریزان قدیمی مجله ووگ آمریکاست، درباره تنش در روابط ملانیا و ایوانکا ترامپ نوشته، که همسر رئیس جمهور آمریکا، ایوانکا، دختر آقای ترامپ را اغلب "پرنسس" می‌خواند.خانم وینستون والکوف و همسرش در کنار ملانیا و دونالد ترامپ در یک میهمانی خیریه به سال ۲۰۰۸

خانم وینستون والکوف می‌گوید رفاقت ۱۵ ساله او با ملانیا ترامپ، دو سال پیش به پایان رسیده و علت آن "خیانت" بانوی اول بوده که از دفاع علنی از او و یک دستیار دیگر کاخ‌سفید در برابر اتهام سوءمدیریت در جریان برنامه‌ریزی برای مراسم تحلیف، خودداری کرده است. یک سخنگوی ملانیا ترامپ در واکنش به محتوای این کتاب گفته: "این کتاب نه تنها مملو از پارانویا و مطالب غیرواقعی است که بر اساس یک نیاز تخیلی انتقام نوشته شده و متاسفانه زنی است که به شدت احساس ناایمن بودن می‌کند و نیازش به مطرح شدن او را از درک منطق بازداشته."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چراغ سبز کمیته قوانین افغانستان؛ گام اول برای ثبت نام مادر در شناسنامه‌ برداشته شدموافقت مقامات افغانستان با این طرح پس از آن ممکن شد که شماری از مدافعان حقوق زنان در این کشور، در پنج سال گذشته با شیوه‌های مختلف از جمله راه اندازی کمپینی تحت عنوان «نامم کجاست؟» در شبکه‌های اجتماعی، خواستار ثبت نام مادران در شناسنامه‌های فرزندان شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشتگ "ترامپ تروریسم" ترند اول آمریکا در توئیتر شد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimهشتگ «ترامپ تروریسم» به ترند اول شبکه اجتماعی توئیتر در آمریکا تبدیل شده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

عون: اول سپتامبر ۲۰۲۰ نقطه آغاز لبنان جدید است/ جت‌های فرانسوی پرچم لبنان را ترسیم کردندرئیس جمهوری لبنان: امید امروز ما به تشکیل دولت جدید قادر به آغاز اصلاحات دوخته شده است، اول سپتامبر ۲۰۲۰ ایستگاه آغاز لبنان جدید خواهد بود تا شهروندان مالکان باشند نه رهبران طوایف
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ربوشه: 15 شهریور فقط دانش‌آموزان کلاس اول و دوم به مدرسه می‌روند- اخبار فرهنگیان و مدارس - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim۱۵ شهریور در تهران فقط کلاس اولی‌ها و دومی‌ها به مدرسه می‌روند آموزش و پرورش تهران: در وضعیت قرمز آموزش‌ مجازی است، فقط دانش‌آموزان کلاس اول و دوم به مدرسه می‌روند تلاش می‌شود کلاس‌ اولی‌ها حداقل هفته‌ای دو یا سه روز به مدرسه بیایند بازگشايى_مدارس
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

هشتگ "ترامپ تروریسم" ترند اول آمریکا در توئیتر شد- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimهشتگ «ترامپ تروریسم» به ترند اول شبکه اجتماعی توئیتر در آمریکا تبدیل شده است.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ از اقدام هوادارانش در درگیری‌های مرگبار آمریکا دفاع کرد - BBC News فارسیدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، در کنفرانس خبری روز دوشنبه کاخ سفید از هوادارانش که گفته می‌شود در درگیری‌های مرگبار خیابانی اخیر در آمریکا نقش داشتند، دفاع کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »