کاهش محکومیت حبس چهار فعال مدنی در کرمانشاه

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حکم ۹ ماه حبس تعزیری چهار فعال_مدنی کُرد در دادگاه تجدید نظر کرمانشاه به چهار ماه حبس کاهش یافت. هویت این چهار نفر اردشیر موسوی، ارسلان هدایتی، شهریار طهماسبی و مصطفی باقری آشنا اعلام شده است. اخبار_ایران

استان‌وایر- حکم ۹ ماه حبس تعزیری چهار فعال مدنی کُرد در دادگاه تجدید نظر کرمانشاه به چهار ماه حبس کاهش یافت.مصطفی احمدیان وکیل این فعالان کُرد با اعلام خبر کاهش حکم مجازات موکلان خود گفته که «آنها ۱۴ تیر ۱۳۹۷ از سوی سازمان اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت» شده بودند.

این چهار نفر پس از ۲ ماه نگهداری در شرایط سخت و سلول انفرادی بازداشتگاه سازمان اطلاعات سپاه کرمانشاه، با قرار وثیقه‌های سنگین از زندان دیزل‌آباد این شهر آزاد شدند. اتهام این افراد هم «عضویت در گروه‌های مخالف نظام، تشکیل و اداره جمعیت به قصد بر هم زدن امنیت کشور، اجتماع و تبانی به قصد اقدام‌ علیه امنیت ملی و نیز توهین به رهبری» اعلام شده است.

وکیل این چهار نفر گفته که موکلانش «از تمامی این اتهامات تبرئه شدند و تنها در یک مورد به اتهام فعالیت تبلیغی علیه نظام هر یک به تحمل ۹ ماه حبس تعزیری محکوم» شده بودند که این حکم به چهار ماه تقلیل یافته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وسعت و حجم دریاچه ارومیه کاهش یافت- اخبار آذربایجان غربی - اخبار استانها تسنیم - Tasnimوسعت و حجم دریاچه_ارومیه کاهش یافت نماینده استانی ستاد احیای دریاچه ارومیه: سال گذشته وسعت دریاچه دو هزار و ۹۰۳ کیلو مترمربع بود و امسال به دو هزار و ۸۴۸ کیلومترمربع کاهش یافته است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تراز دریاچه ارومیه ایران کاهش یافتمدیر امور استان‌های ستاد احیای دریاچه ارومیه ایران از کاهش 8 سانتیمتری این دریاچه خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا حضور نظامی خود در عراق را کاهش می‌دهدآمریکا حضور نظامی خود در عراق را کاهش می‌دهد رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه در یک توییت نوشت که ایالات متحده در حال برنامه‌ریزی برای کاهش حضور نظامی‌اش در عراق است، ولی توضیح بیشتری نداد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی‌ها از شیوع کرونا در غزه؛ توافق اسرائیل و حماس برای کاهش تنشگروه‌های فعال در امور بشردوستانه نگران هستند که ویروس جدید کرونا با توجه به تراکم بالای جمعیت در نوار غزه به سرعت در میان ساکنان این باریکه شیوع پیدا کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اراده ای برای حفظ ارزش پول ملی نیست/ امکان کاهش نرخ ارز تا 5 هزار تومان- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimسرپرست اسبق وزارت اقتصاد: اراده ای برای حفظ ارزش_پول_ملی نیست بانک مرکزی باید برای تقویت پول ملی و کاهش قیمت ارز، عملکرد صرافی ها را محدود کند و ارز آزاد را غیرقانونی اعلام کند تا قیمت ارز به قیمت واقعی ۴۸۰۰ تا ۵۰۰۰ تومان برسد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

نگرانی‌ها از شیوع کرونا در غزه؛ توافق اسرائیل و حماس برای کاهش تنشگروه‌های فعال در امور بشردوستانه نگران هستند که ویروس جدید کرونا با توجه به تراکم بالای جمعیت در نوار غزه به سرعت در میان ساکنان این باریکه شیوع پیدا کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »