دنیل کریگ افسر افتخاری نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا شد

03/07/1400 04:00 ق.ظ

دنیل کریگ افسر افتخاری نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا شد دنیل کریگ، بازیگر نقش جیمز_باند، به عنوان افسر افتخاری نیروی دریایی بریتانیا برگزیده شد؛ مقام فرماندهی که با شخصیت مأمور مشهور «۰۰۷» در این مجموعه سینمایی مطابقت می‌کند.

دنیل کریگ، بازیگر نقش جیمز باند، به عنوان افسر افتخاری نیروی دریایی بریتانیا برگزیده شد؛ مقام فرماندهی که با شخصیت مأمور مشهور «۰۰۷» در این مجموعه سینمایی مطابقت می‌کند. به گزارش شبکه خبری «سی‌ ان ان»، فرمانده نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا در بیانیه‌ای ضمن اعلام این خبر، از اعطای درجه فرماندهی... چاپ دنیل کریگ، بازیگر نقش جیمز باند، به عنوان افسر افتخاری نیروی دریایی بریتانیا برگزیده شد؛ مقام فرماندهی که با شخصیت مأمور مشهور «۰۰۷» در این مجموعه سینمایی مطابقت می‌کند.

به گزارش شبکه خبری «سی‌ ان ان»، فرمانده نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا در بیانیه‌ای ضمن اعلام این خبر، از اعطای درجه فرماندهی به دنیل کریگ ابراز خرسندی کرد.

آدمیرال سر تونی ردکین گفت، دنیل کریگ در پانزده سال گذشته به عنوان «فرمانده باند» افسر نیروی دریایی شناخته شده که با مأموریت‌های خود در جهان بریتانیا را ایمن نگاه می‌دارد، و در ادامع افزود، «این دقیقا همان کاری است که نیروی دریایی سلطنتی واقعی به صورت روزانه انجام می‌دهد و از فناوری و مهارت مشابه جیمز باند استفاده می‌کند.»

در این بیانیه همچنین گفته شده است دنیل کریگ قصد دارد از این مقام افتخاری خود که هفتمین درجه برتر در ساختار نیروی دریایی سلطنتی است، برای کمک به خانواده‌های نظامیان بریتانیایی استفاده کند. دنیل کریگ دنیل کریگ برای پنجمین بار در نقش این ابرجاسوس بریتانیایی ظاهر می‌شود و در فیلم «زمانی برای مردن نیست» نقش‌آفرینی می‌کند. ارتش بریتانیا در این اثر، گوشه‌هایی از جنگ‌افزارها و تجهیزات سخت‌افزاری و پیشرفته خود را نیز به نمایش گذاشته است. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

بازگشایی اپراخانه سلطنتی لندن با اجرای ریگولتو اثر جوزپه وردی«این اپرا نه تنها تحت تأثیر اندوه شخصی او بلکه تحت تأثیر جهت‌گیری سیاسی مشخصی هم نوشته شده است.» Musica

وزیر خارجه بریتانیا پس از دیدار با امیر‌عبداللهیان: جدایی نازنین زاغری از خانواده‌اش «بی‌رحمانه» استلیز تراس وزیر خارجه بریتانیا روز پنجشنبه اول مهر ماه در توئیتی نوشت که امروز دو هزارمین روزی است که نازنین زاغری-رتکلیف، شهروند ایرانی بریتانیایی محبوس در ایران، «بی‌رحمانه» از خانواده‌اش جدا شده است. خانم تراس که این توئیت را یک روز پس از دیدار و گفتگو با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه... اوووف چقدر جمله سنگین بود!!کمر امیر عبد اللهیان از وسط شکست پس ندادن پول یک ملت بعداز چهل سال خیلی بیرحمانه تره یک سؤال دارم ،واقعا انگلستان حریف دست پرورده خودش نمیشه ،سیاست چقدر حرامزاده هست

تاکید بریتانیا بر بازگشت سریع ایران به مذاکرات اتمیلیز تراس، وزیر خارجه بریتانیا در دیدار با حسین امیرعبداللهیان، وزیر خارجه ایران خواستار بازگشت سریع ایران به مذاکرات اتمی وین با هدف احیای توافق هسته‌ای و بالاخره بریتانیا صغیر ضرب شصت رو میخوره بخاطر تاسیس رژیم آخوندی از پادشاهی ایران زمین.. روزی میشه بریتانیایی باید سوراخ موش بخره در خاورمیانه و در خاک خل لجننش انگل ستان. می بی نیم

نخست وزیر بریتانیا نشست آب و هوایی گلاسگو را «آخرین فرصت برای بشریت» خواندآقای جانسون با بیان اینکه نباید با کره زمین به عنوان یک «اسباب بازی نابود نشدنی» رفتار کرد گفت: «ما این سیاره زیبا را عملاً نه فقط برای خودمان بلکه برای بسیاری از گونه های دیگر غیرقابل سکونت کرده‌ایم.»

وزیر خارجه بریتانیا: ایران هرچه سریع‌تر به مذاکرات برجام بازگردد | DW | 23.09.2021در نخستین دیدار وزرای خارجه ایران و بریتانیا، لیز تراس، وزیر خارجه بریتانیا خواستار بازگشت سریع ایران به برجام شد. در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل امیرعبداللهیان همچنین با وزیر خارجه ایرلند دیدار کرد. ارباب بریتانیایی خواست برگردی میز مذاکرات و برای تولید سلاح هسته ای حق مردم ایران را در جیب بریتانیای صغیر و اتحادیه دزدان اروپایی بریزی و مابقی را با ارامش بدزدید و همچنان به کشتار و غارت مردم ایران بپردازید. البته پایبندی ایران به تعهداتش بارها مورد تأیید آژانس بوده و بعد از یک سال بدعهدی اروپا و نقض عهد امریکا ایران اقدامات جبرانی انجام داده است،خانم تراس این بازگشت به برجام را به آمریکایی ها یادآوری کنید، به محض برگشت آمریکا ایران هم بعد از راستی آزمایی به تعهداتش بر می گردد

۵ میلیون دُز واکسن جدید وارد کشور شدنمیشه من راننده همین ماشین ها در فرودگاه بشم بتونم زن بگیرم ؟؟😁😁✋✋✋