۵ میلیون دُز واکسن جدید وارد کشور شد

01/07/1400 08:12:00 ق.ظ

به گزارش ایلنا، کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر از تکمیل شدن محموله‌های واکسن کرونا تهیه شده توسط این جمعیت در شهریورماه خبر داد و گفت: با ورود چهارمین محموله ۵ میلیون دُزی دیگر به ایران، به طور کلی این جمعیت از اردیبهشت ماه تاکنون ۴۰ میلیون و ۳۹۰...

به گزارش ایلنا، کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر از تکمیل شدن محموله‌های واکسن کرونا تهیه شده توسط این جمعیت در شهریورماه خبر داد و گفت: با ورود چهارمین محموله ۵ میلیون دُزی دیگر به ایران، به طور کلی این جمعیت از اردیبهشت ماه تاکنون ۴۰ میلیون و ۳۹۰ هزار دُز واکسن به کشور وارد کرده است که این حجم از واردات واکسن طبق وعده‌ای بود که از ماه پیش اعلام کرده بودیم.

دکتر کریم همتی با اعلام ۳ برابری شدن هفتگی واردات واکسن توسط هلال احمر بیان کرد: از دهم مهرماه سال جاری تا ۱۰ آبان ماه، هر هفته ۱۵ میلیون دُز واکسن وارد کشور می شود که مجموعا ۶۰ میلیون دُز واکسن کرونا وارد خواهد شد.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به افزایش حجم واردات واکسن به کشور تصریح کرد: تعداد مراکز واکسیناسیون هلال احمر با توجه به حجم بالای واردات واکسن افزایش یافته است، بنابراین علاوه بر ۳۰۷ مرکزی که با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی فعال بود در حال حاضر ۲۹ مرکز مستقل واکسیناسیون هم در بیش از ۹ استان فعال کرده ایم. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

ورود دو میلیون واکسن فایزر و پنج میلیون جانسون و جانسون به ایران | DW | 22.09.2021برای نخستین بار مقامات ایرانی رسما تائید کردند که دو میلیون واکسن کرونای فایزر را از کشور بلژیک وارد می‌کنند. ورود این واکسن آمریکایی-آلمانی به ایران قبلا به دلیل مخالفت آیت‌الله خامنه‌ای ممنوع شده بود. نوش دارو پس از مرگ سهراب دوباره جام زهر مار را سر کشید این رهبر نادان این واکسن ها را به سران وفرزندان ونوادگان خودشون میزنند ملت هم واکسن چینی وبرکت سهمشون میشه

جمهوری چک، کمک 75 میلیون کرونی به مردم افغانستان اختصاص داداخیرا در نشستی که با فراخوان سازمان ملل متحد در حمایت از افغانستان برگزار شد، کشورهای جهان متعهد شدند بیش از یک میلیارد دلار کمک‌های بشردوستانه به مردم به خیر باشید.

توقیف ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار هرویین که از بندرعباس به هند رفتچرا هیچکس از فرستنده و گیرنده محموله حرفی نمزند؟

کرونا در ایران - ادعای در راه بودن دو میلیون دز فایزر؛ صدور کارت جعلی آسترازنکا «با پنج میلیون تومان»با روی کار آمدن دولت سیزدهم، واردات واکسن سرعت پیدا کرده و مقامات این دولت انگشت اتهام خود را به سوی دولت روحانی گرفته‌اند. در همین حال مقامات دولت دوازدهم می‌گویند واردات واکسن نتیجه رایزنی‌های آنها بوده است.

سازمان ملل برای جلوگیری از فروپاشی سیستم درمانی افغانستان ۴۵ میلیون دلار اختصاص دادمارتین گریفیتس، معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور بشردوستانه و هماهنگ کننده کمک‌های اضطراری از اختصاص ۴۵ میلیون دلار کمک اضطراری برای جلوگیری از فروپاشی سیستم بهداشتی و درمانی افغانستان خبر داد.

آب دریاچه ارومیه 2 میلیارد و 20 میلیون متر مکعب کاهش یافته استمدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان آذربایجان غربی اعلام کرد میزان آب دریاچه ارومیه در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 2 میلیارد و 20 میلیون متر مکعب کاهش یافته است. - خبرگزاری آناتولی