درخواست ده‌ها تن از میلیونرهای جهان از دولت‌ها: برای عبور از بحران کرونا «مالیات ما را افزایش دهید»

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺درخواست ده‌ها تن از میلیونرهای جهان از دولت‌ها: برای عبور از بحران کرونا «مالیات ما را افزایش دهید» ⚡️شماری از ثروتمندترین افراد جهان در نامه‌ای از دولت‌ها خواسته‌اند که از آنها مالیات بیشتری بگیرند و آن را صرف تلاش برای عبور از بحران کرونا کنند.

ائتلافی متشکل از شماری از ثروتمندترین افراد جهان از کشورهای آمریکا، بریتانیا، آلمان، نیوزیلند، کانادا، و هلند در نامه‌ای از دولت‌ها خواسته‌اند که از آنها مالیات بیشتری بگیرند و آن را صرف تقویت سیستم بهداشتی، آموزشی، و امنیتی برای عبور از بحران همه‌گیری کرونا کنند.که با حمایت چند سازمان خیریه راه‌اندازی شده است، دست به این اقدام زدند.

از جمله امضاءکننده‌های این نامه می‌توان به ابگیل دیزنی نوه بنیانگذار والت دیزنی، تیم دیزنی از دیگر وراث والت دیزنی، جری گرین‌فیلد بنیانگذار بستنی‌فروشی مشهور آمریکایی «بن اند‌جریز»، و ریچارد کرتیس فیلمساز بریتانیایی، اشاره کرد. آنها در این نامه گفته‌اند که می‌خواهند از بودجه نظام بهداشتی، آموزشی، و امنیتی اطمینان حاصل کنند و به همین دلیل خواستار افزایش دائمی مالیات برای ثروتمندترین افراد دنیا مانند خودشان هستند.

این میلیونرها در بخشی از نامه گفته‌اند که به افرادی که هر روز در خط مقدم مبارزه با این ویروس کشنده حضور دارند، بدهکار هستند. در این نامه آمده است: «بر خلاف ده‌ها میلیون نفر در سراسر دنیا ما نگران از دست دادن مشاغل خود، خانه‌های خود، و توانایی خود برای حمایت مالی از خانواده‌های‌مان نیستیم. بنابراین، لطفا از ما مالیات بگیرید. ... این، گزینه درست است. این، تنها گزینه است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«کووید پارتی» جان مرد ۳۰ ساله‌ای را که فکر می‌کرد کرونا شوخی است گرفتمرد ۳۰ ساله آمریکایی درست پیش از مرگ در چشمان پرستاران نگاه کرد و گفت: «من فکر می‌کردم کرونا یک شوخی و فریب است، اما اشتباه می‌کردم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مردم شرایط را عادی نپندارند ، وضعیت ایلام همچنان قرمز است/ مشاهدات ما غیر آن چیزی است که در یایتخت گفته می‌شود/واقعیت‌ها را درست بیان کنیماستاندار ایلام : مردم شرایط را عادی نپندارند ، وضعیت ایلام همچنان قرمز است/ مشاهدات ما غیر آن چیزی است که در یایتخت گفته می‌شود/واقعیت‌ها را درست بیان کنیم
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سازمان ملل: کرونا جهان را با خطر گرسنگی مواجه کرده است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان استاستاندار تهران تاکید کرد: طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان است بنا بر تعریف مرکز آمار خط فقر در استان تهران ۴.۵ میلیون تومان و میانگین کشوری دو میلیون تومان است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سودان پس از سی سال ممنوعیت مصرف الکل را برمی‌دارددولت سودان پس از سی سال حاکمیت قوانین اسلامی در این کشور، تصمیم دارد اجرای برخی از مجازات‌ها و محدودیت‌های ناشی از اجرای این قوانین را برای شهروندان لغو کند یا کاهش دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران از نظر تعداد بیماران بدحال کرونا چهارمین کشور جهان استمقایسه آمار بیماران بدحال مبتلا به ویروس جدید کرونا در ایران با دیگر کشورها نشان می‌دهد که تعداد این بیماران تنها در سه کشور آمریکا، هند و برزیل از ایران بیشتر است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »