طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 63 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 29%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

استاندار تهران تاکید کرد: طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی به نفع نیازمندان است بنا بر تعریف مرکز آمار خط فقر در استان تهران ۴.۵ میلیون تومان و میانگین کشوری دو میلیون تومان است

به گزارش ایسنا، انوشیروان محسنی بندپی در جلسه شورای ذکات استان تهران با اشاره به ضرورت بهره گیری از برکات ذکات گفت: با توجه به شرایط اقتصادی ناشی از شیوع کرونا ویروس ایجاد تحرک ، پویاسازی و مولد سازی و همچنین بهره گیری از آموزه‌های دینی و فرهنگ سازی در زمینه پرداخت ذکات برای رفع مشکلات نیازمندان راهگشا خواهد بود.

وی ادامه داد: بنا بر تعریف مرکز آمار خط فقر در استان تهران ۴.۵ میلیون تومان و میانگین کشوری دو میلیون تومان است که نشان می دهد باید از همه ظرفیت‌ها بهره بگیریم و برای ۱۲ درصد از خانوارهای نیازمند کشور که در استان تهران سکونت دارند شرایط مناسب تری را فراهم کنیم. با همکاری پایگاه ایرانیان اقدام به شناسایی افراد یا خانوارهایی که به هر دلیلی تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند کردیم تا اولا به این قشر کمک کنیم و ثانیا آنها نیز کمک‌های مؤمنانه را به صورت هدفمند دریافت کنند.

استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به لزوم حمایت همه جانبه از نیازمندان تاکید کرد: تلاش و درک کشاورزان و جهاد کشاورزی شرایطی فراهم کرد که نسبت به سال گذشته پرداخت ذکات روند بهتری داشته البته در این زمینه آسیب شناسی باید صورت گیرد تا اقدامات هدفمند و عملیاتی شود. وی ادامه داد: طرح دو فوریتی مجلس برای اخذ مالیات از خانه‌های خالی طرح اثربخشی است و در صورت اختصاص بخشی از درآمدهای اجرایی این طرح برای رسیدگی به نیازمندان طرح مطلوب خواهد بود.

بندپی تاکید کرد: تعامل با صنف طلا و جواهر با توجه به افزایش قیمت طلا در روزهای اخیر برای پرداخت ذکات شرعی در شرایط فعلی ضروری به نظر می‌رسد. در چنین شرایطی که نابرابری هایی را در جامعه شاهد هستیم و برخی افراد نیازمند حمایت بیشتر هستند باید با برنامه ریزی به سراغ آنها برویم که حمایت درستی از آنها داشته باشیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا و مجلس یازدهم؛ دو تهدید انتخابات ۱۴۰۰
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مجلس ایران به دنبال طرح خروج از پروتکل الحاقی استنماینده مجلس ایران از تهیه طرحی برای الزام دولت حسن روحانی به خروج از پروتکل الحاقی خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

موافقت مجلس با دوفوریت طرح مالیات بر خانه‌های خالینمایندگان مجلس با دوفوریت طرح مالیات بر خانه‌های خالی موافقت کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بررسی طرح افزایش نرخ مالیات بر خانه‌های خالی در مجلس فوریتی شد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimنماینگان مجلس با دو فوریت طرح افزایش نرخ مالیات بر خانه‌های خالی موافقت کردند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

خطرات زیمباوه‌ای شدن بورس ایران/ اثرات تورمی شاخص دو میلیونی نگران‌کننده‌ استیک کارشناس بازار سرمایه اظهار داشت: از آنجایی که ترکیب و تناسب مناسبی بین متغیرهای اثرگذار در وضعیت اقتصادی کشور؛ چه در بخش صنعت و چه در بخش شرکت‌های بورسی و فرابورسی وجود ندارد بنابراین در بین قیمت سهام شرکت‌ها و ارزش ذاتی آنها هم تناسب معقولی برقرار نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جریمه دو میلیارد تومانی در انتظار اپراتورهاتهران- ایرنا- رئیس سازمان تنظیم مقررات با اشاره به افزایش قیمت بسته‌های اینترنت دو اپراتور عمده بازار گفت: اپراتورها برخلاف مصوبات رگولاتوری عمل کردند و باید قیمت را به شرایط قبل بازگردانند تا راه تعامل باز شود. در غیر این‌صورت جریمه دو میلیاردی در انتظار آنها خواهد بود.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »